Şimdi Ara

2021 Seat Leon güncel fiyat listesi (1.0 TSI Style - 1.0 eTSI DSG Style Plus) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
5
Favori
14.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 1.0 eTSI DSG style plus modeli 231bin tl deniliyor ama o fiyata bulunamıyor. Satın almak istediğinizde fiyatlar 250-270bin'lerde. Kaç gündür arıyorum ama 250bin altına bulamadım.
  • switel kullanıcısına yanıt

bayi fiyatı mı 250-270 bin?

• hasanmerto kullanıcısına yanıt

Linç yemek istemem de 2020 Haziran ayında ÖTV düşecek dendi 145'e araba aldım, Eylül ayında 230 teklif eden oldu. Ben al-satçı olmadığım için ellemedim kullanmaya devam ettim.

Tam tersi bir örnek, askere gitmeden önce televizyonda bedelli çıkmayacak. Çıkması mümkün değil dendi 3 ay sonra bedelli çıktı. Yani ne olacağı tam bir muamma..

• Tornado of Souls kullanıcısına yanıt
    Evet. Direkt olarak ben sormadım ama sağa sola sordurttum, almayı düşünüyordum. O fiyatları alınca şimdilik almaktan vazgeçtim. Sanırım araç ellerinde sınırlı sayıda olduğundan böyle politika izliyorlar. İllaki liste fiyatına düşecek diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Linç yemek istemem de 2020 Haziran ayında ÖTV düşecek dendi 145'e araba aldım, Eylül ayında 230 teklif eden oldu. Ben al-satçı olmadığım için ellemedim kullanmaya devam ettim.

Tam tersi bir örnek, askere gitmeden önce televizyonda bedelli çıkmayacak. Çıkması mümkün değil dendi 3 ay sonra bedelli çıktı. Yani ne olacağı tam bir muamma..

Turkiye gibi egzotik ulkelerde ne olacagi belli olmaz.

Her karar risk taşır:)

Bu arada ben de biraz abartili cumleler kullanmisim.

Aracı alan olursa yanlis anlamasin ozür dilerim.

Araç gayet güzel araç maşallahi var. (Style Plus için konuşuyorum)

Fotograftan cok iyi anlayamadim heralde

• dr_gorunmez kullanıcısına yanıt

Hayrli olsun hocam arac bayide mi bekliyo msunuz hala? Birde 5 bin tllik oto kuafor zorunlu mu

• samuelgreen S kullanıcısına yanıt

Style plusta infinity led yok yani ince serit seklinde ve kayar sinyaller yok. Daha klasik sekilde led stop seklinde yaniyor

• Bayideyim, otomatikleri Mayıs'ta bekliyorlar. Fr vardı bindim, güzel olmuş ama style plus içinde hayalet Ekran olmaması kötü olur. Aracın iç çehresini çok değiştiriyor.
  • snrdmrbs S kullanıcısına yanıt
    Hayalet ekranı yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: switel

Hayalet ekranı yok mu?
    Baktığım araçta var. Sitede yok görünüyor 1.0 plus için. ST olmalı diyor. Belirsizlik var yani.
  • snrdmrbs S kullanıcısına yanıt
    Eski kasada bile hayalet ekran varken bu kasanın bu modelinde çıkarmaları kötü olur.
  • Hayalet ekran var ise FR ile Style Plus arasinda fark azaliyor.

Led cok onemli degil, olsa guzelnde bence içi çok degistiren , rahati da etkileyen koltuklar önemli, style daki koltuklar çok guzel gozukmedi gozume gidip gormeknlszim
  • Style plus ta hayalet ekran yok

koltuk kumaşları da çok hoş değil maalesef

bir de en gözüme batan nokta jantlar oldu maalesef

• Style plus ta hayalet ekran yok ve mutimedya ekranı da Fr daki gibi 10 inch tam dokunmatik değil. Ambiyans aydınlatma ve kör nokta uyarı sistemi de yok. Fr a göre + olarak kablosuz şarj ve geri görüş kamerası var. Ben Fr la plus arasında çok gittim geldim ama otomatik vitesin rahatlığı için Fr ın güzel donanımlarından vazgeçtim. ST Mart/Nisan da teslim dedi, bakalım ne zaman gelecek araçlar.
  • Fr gibi afili durmuyor ama fiyat bandına göre güzel araç kesinlikle

bende 236 bin e otomatik style plus ayırtmıştım ikinci araç olarak eşime ama son anda fikrim değişti iptal ettim opsiyonu

b sınıfı otomatik 1.0 turbo clio touch 177500 e mantıklı geldi ikinci araç olarak hem 60 bin kredi (0.82 Den ) avantajı oldu

hem de üstüne 59 bin daha vermem gerekmedi

alanlarada hayırlı olsun çok mantıklı araç

• drserhatym D kullanıcısına yanıt

Fr yanında ne yazık ki çok sıradan geliyor bana ! Arka led ve bir hayalet ekran o kadar değiştiriyorki bu arabayı cidden bunlarsız almanın hiçbir anlamı yok gibi. Yinede gerçekten çok güzel bir tasarımı var. Dün yolda beyaz fr görmüştüm. Çok havalı duruyordu. Gece arka stoplarla muhteşem  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkolo88 -- 11 Şubat 2021; 11:21:10 >

• Evet kesinlikle lef sinyaller ve hayalet ekran olmaliydi ama distribütöre kizamiyorm vergi sistemi malum. Belki yilin ikinci yarisinda doviz kuru gerilerse style pluslara da kevcut fiyatlarda hayalet ekran eklenebilir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.