Şimdi Ara

2021 Seat Leon güncel fiyat listesi (1.0 TSI Style - 1.0 eTSI DSG Style Plus) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
5
Favori
14.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok ucuz değilmi ikinci eller o para herkes alsın bedava sonrada avrupada ucuz demeyin bu hale getiren araç alanlar

• Dolar 8.5 lira iken araçlar daha ucuzdu

• Burada FR diye sattıkları model dışarıda 1.5 TSI Style paket olarak satılıyordu. Bize de FR diye satıyorlar.

• Eski kasa alma vakti :)
  • FR paketi otomatik değil anladığım kadarıyla, sadece Style Plus otomatik şanzımanlı doğru mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

FR paketi otomatik değil anladığım kadarıyla, sadece Style Plus otomatik şanzımanlı doğru mudur?

Doğru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdarrrrr kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Yukarıdaki bir arkadaş paketlerin özelliklerini yazmış ama baya karıştırmış gibi görünüyor. Sitesinde FR Style Plus'a göre çok daha üstün görünüyor. Style Plus'da olup FR'da olmayan iki ana özellik kablosuz şarj ve geri görüş kamerası ki bunları da belli ki aracın fiyatını 130.000 altında tutarak %50 vergi dilimine girmesi için kısmışlar. İstenirse opsiyon alınabiliyor. Geri kalan her yönden donanım olarak FR çok daha üstün. Ayrıca haliyle çok daha geniş bir opsiyon listesi barındırıyor. Mesela katlanabilir aynalar FR'da standart. Yukarıdaki listede yazdığı gibi Style Plus'da değil. Bu yüzden tam özellik ve opsiyon listesi için siteye bakmak gerek:

https://www.seat.com.tr/modeller/yeni-leon/teknik-ozellikler/fr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 2 Şubat 2021; 22:18:4 >

• Merhaba arkadaşlar, 1.0 DSG modelleri Nisan ayında gelecek diyorlar. O zaman neden fiyat listesinde görünüyor? Nisan ayında bu fiyattan vermeyeceklerine adım gibi eminim. Şu anda TR de 1.0 DSG satan bayi var mı? Seat müşteri hizmetlerini arasam bu bilgiyi verirler mi?

• Mesut Çevik bunu beğendi.

• Arkadaşlar yazık devletin milletin haline Allaha şükürler olsun orta halliyiz ama zengin daha çok zengin oluyor olan garibanlara oluyor arabaları zenginler hemen alıyor yeni model çıkar çıkmaz don değiştirir gibi araç değiştiriyorlar..
    Ben 2014 kasım ayında 2014 model kırmızı büyük ekranlı seat leon fr almıştım 62500 sonra ev alacam muhabbetine 2016 mart ayında 16000 km deyken 70000 tl ye sattım hala bin pişmanım daha sonra ev alamayınca 2018 model seat ibiza style paket aldım büyük ekranlı 70000 tl ye yazık ya arabalar 5 yılda nerden baksanız 3-4 katı fiyatalara çıktı yazıklar olsun başka denecek söz bulamıyorum herkese iyi günler dilerim...

• Araç yok. Boşuna umutlanmayın.

• 1.0 style plus leon otomatik martin 3. Haftasi en gec gelir dediler. Yanliz belli bir miktar onden odeme istiyorlar. Aksesuar dayatmasi yok. Liste fiyati uzerinden veriyorlar indirim yok. Renk secme gibi bir luksumuz yok hangileri satistaysa onlari alabilirmisiz.

• style ve style plus için 10 bin kapora ile sıraya yazıyorlar. mart gibi gelecekmiş. FR için hiç birşey belli değil.
    reklam amaçlı taktik, dikkat çekmeyi de başardılar. galericilerden size kalmaz zaten. Burası Türkiye, burada insanın umudunu sever atarlar, öğrenemediniz mi halen?

• quote:

Orijinalden alıntı: OXMOXTOX

1.0 style plus leon otomatik martin 3. Haftasi en gec gelir dediler. Yanliz belli bir miktar onden odeme istiyorlar. Aksesuar dayatmasi yok. Liste fiyati uzerinden veriyorlar indirim yok. Renk secme gibi bir luksumuz yok hangileri satistaysa onlari alabilirmisiz.

Bu yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla araç konusunda talep yanlı ekonomiden, 80'li ve 90'lı yılların modeli olan arz yanlı ekonomiye geçmiş bulunuyoruz.

Önceden beyaz eşya dükkanı sahipleri adamına göre mal satarlardı, istediğini alamazdın. Şimdi de araçlarda aynısı söz konusu gördüğüm kadarıyla.

"Sen ne istersen alamazsın, biz istediğimizi, istediğimiz zaman satarsak alabilirsin."

ABD'de sadece araç konusunda değil her üründe bolca alternatif mevcut. Kola mı alacaksın? 50 çeşit olandan seç beğen istediğini al. Araç mı alacaksın yine aynı. Bizde ise daha fazla anlatmaya gerek yok sanırım.

Emeği geçenlere saygılarımı sunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

Bu yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla araç konusunda talep yanlı ekonomiden, 80'li ve 90'lı yılların modeli olan arz yanlı ekonomiye geçmiş bulunuyoruz.

Önceden beyaz eşya dükkanı sahipleri adamına göre mal satarlardı, istediğini alamazdın. Şimdi de araçlarda aynısı söz konusu gördüğüm kadarıyla.

"Sen ne istersen alamazsın, biz istediğimizi, istediğimiz zaman satarsak alabilirsin."

ABD'de sadece araç konusunda değil her üründe bolca alternatif mevcut. Kola mı alacaksın? 50 çeşit olandan seç beğen istediğini al. Araç mı alacaksın yine aynı. Bizde ise daha fazla anlatmaya gerek yok sanırım.

Alıntıları Göster

Malesef aynen oyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

Alıntıları Göster

hah bu işte üretimi olmayan ülke tanımı sözlükte. üretime izin verilemeyen, üretemeyen ülke... noluyor peki ithalatı yapan istediği şekilde yapıyor sana göre değil de kendine göre yapıyor mecbur onun istediğini alacaksın. ithalatı bile herkese yaptırmıyorlar o bile kendi ellerinde...

• Hep aynı hikaye her yeni model geldiğinde özellikle vag grubunda aynı hikayeler..

O fiyatların önemi yok bir o fiyata bulabilmeniz önemli ikincisi aracı bulabilmeniz önemli..

Hep aynı geyikler dönüyor al satçıların gözleri yaşlı falan filan al satçı değilim en çok eleştiren benim herkes bilir destanlar yazdım bu forumda.bu konuyla ilgili..

Benim tahminim tamamen tahmin al satçı tayfa eski kasanın yanına yeni kasayıda alıcak biraz kulağının üstüne yatıcak bayilerde araçlar tükendimi sallıyorum eski kasa 215 ise yeniyide 265 misal koyucak .. vatandaş 6 ay bir sene sonra beklemektense bu araçları değerlendiricek düşüncem.bu yönde..

İşin özü şudur ben şunu anladım ne araba ne alsat ne o ne bu bizde tüketim çılgınlığı olduğu sürece tüketme nedir bilmediğimiz sürece ben artık al satçıyada kızmıyorum çünkü bu seçimlerin neticesinde ortaya çıkmış bir karakter .. burda Avrupalı gibi tüketim kültürümüz olsa yani misal bir arabayı ekonomik kullanım ömrü standartlarında kullansak zaten al satçı diye bir insan topluluğu olmazdı arabalarda fiyatlar da bu kadar.balon artış olmazdı..

2-3 yaşındaki aracı iki senede bir satıp sıfır araba alıyoruz sonra piyasalar şöyle araba fiyatları böyle al satçılar şöyle.. o yüzden araba firmalarının gözdesiyiz onlar için tam bir tüketim ülkesiyiz..
    Tükete Tükete Tükendik işte...

Ben 40 yaşındayım Türkiye de hiç.bir.zaman bir araba bir ev fiyatını.geçmemişti son 2-3 senede premium lüks bir araba İstanbul'da lüks bir semtteki evle ile aynı fiyat yada.daha pahalı....

• Şunlara cevap verebilecek kimler var rica ediyorum?

leon 1.0 dsg nerden buluyor anlaştık diyenler

birde araç Mart Nisan diyorlar gelecek diye bu fiyattan sabit olarak verecekler mi

var mı bulmaya yardımcı bir arkadaş ???

• Mart diyolar o haziran olur . birde fazla para ister süründürürler .en iyisi eldekiyle idare etmek

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.