Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.269
Cevap
56
Favori
341.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    opel bu araca cam tavan opsiyonu getirmezse hiç getirmesin zaten passat ve talismanda cam tavan varken insignia da sunroof olması kabul edilemez bakalım türkiye versionunda hangi jantları getirecekler
  • Dun istanbul autoshowda inceledim. Gercekten muazzam harika bi araba olmus. 2008 de ilk ciksn insigniayida begenmistim. Buda cok guzel. Audi a5 havasi var. Yere cok yakin. Artik Turkiye yollarinda ne kadar avantaj ne kadar dezavantaj onu kullandikc gorecegiz.

Astra k yi buyuk umitlerle beklemistim Ama bayide inceleyince o kadar icime sinmemisti. Ama bu araba cok mu cok icime sindi.

Kafamda bi soru isareti su ki lastik tabani bana ince geldi. Taban sanki biraz daha genis olsaymis diyorum.

Arabanin on ve arka yasama alani muazzam ferahlik ve rahatlikta.

Hani her cikan c hb golfle d sedan passatla kiyaslaniyor ya. Bu insignia her acidan passattan cok ustun duruyor. Bunu alacagima su kadar passat alirim diyen insan agir vw fanidir.

Astra k da oldugu gibi gene ilk alanlardan olmayacagim. Astra k daki buyuklu kucuklu sorunlar bundada olmaz umarim.

Yasim 26 onumuzdeki sene evlilik planlarim var isim evimle ayni yerde cok sık arabaya binmeyecegim ve dizel ihtiyacim yok. Sadece yazin tatillerde memlekete ve guneye akdenize inmek icin uzun yol yapacagim sadece. Yaptigim hesaba gore yilda maksimum 15 km yaparim. 1.5 165 beyhirlik motor fazlasiyla memnun eder diye dusunuyorum.

Kolay kolay begenen bi insan degilim ufak detaylara canim sıkılabilir ve arabadan soguyabilirim. İnceledigim kadari ile soguyacak bi durum gormedim. Ysnliz direksiyon sanki biraz basit olmus ama o kadar da abartilacak bi durum yok benim icin.

• 200ugececekaga kullanıcısına yanıt
    Ben 26 yaşındayken ne gemiler yakmıştım acaip acaip nedenlerden..

Bence hem doğum hastalıklarını görmen hem evlilik planların için yeni Insignia yı almakta çok da acele etme derim.

Güncel kasanın 170Hp otomatiğini kullanıyorum ve çok yoğun olmayan ş.içi kullanımında tüketimi özelliklerine göre hiç de fena değil, yeni kasa dediğin gibi fazlası ile yeterli gelecektir.
  • yeni nesil sedanlar artık yere yakınlaşıp coupe formu ile çıkıyor honda civic de arka cam bagajla açılmıyordu bunda açılıyor 175kg hafiflemeside iyi olmuş başarılı bir tasarım listeme girdi dizeli.içeride astra ya göre daha az piano black gördüm iyi olmuş keşke hiç olmasa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

opel bu araca cam tavan opsiyonu getirmezse hiç getirmesin zaten passat ve talismanda cam tavan varken insignia da sunroof olması kabul edilemez bakalım türkiye versionunda hangi jantları getirecekler

Dear segment alan BMWciler bile sunroof kullanıyor.

Cam tavan falan hikaye. Sunroof olması yeterli.
  • Arakadaşlar bu arada opelin sitesinde konfigürator açılmış. Donanım paketleri ve opsiyon paketleri belli olmuş ancak fiyatlar belli değil merak eden arkadaşlar bakabilir.
  • ~Furkan61~ ~ kullanıcısına yanıt
    evet açılmış ancak ilginç şekilde ne opc opsiyonu var, ne de jant seçenekleri mevcut. Sanırım hala güncellemede
  • stormhan S kullanıcısına yanıt
    Opc yada sport/dynamic donanim sinifi yok ama. Konfigratorde olustururken exelance donanima ek olarak tasarim paket secilince alti kesik direksiyon opc lime tamponlar vs geliyor.

Donanimlar ve opsiyonlar cok guzel. Yanliz lansmanda kullanilan jantlar yok. Yeni nesil opellerde kullanilan jantlari begenmedim hic.
    ee ben dedim zaten autoshow da görünen araçlar avrupaya gidecek o şekilde satılacak bize gelenler yine dandik jantlar olacak
  • fuarda en beğendiğim araç oldu
  • o jantlar nedir ama yaa! Tamam 20 inç biraz abartı Türkiye için ancak göz var nizam var, hakkı hoş tasarımlı 19 inçtir
  • Sadece bu arac icin degil tum araclar icin soruyorum. Cam tavan sizi rahatsiz etmiyor mu? Acikcasi bir arac cam tavan varsa hic bakmadan uzaklasiyorum
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    eskiden bende sunroof cam tavan olayına bakmazdım ama artık sunrooflar küçük gelmeye başladı full donanımlı araç alacaksam

sunroof veya cam tavan ararım benim ötv indirimi oldugu için herşey dahil alıyorum
  • 207m kullanıcısına yanıt
    Ya arkadaş bilmiyorsanız konuşmayın Opelde zaten AISIN üretimi çok sorunsuz bir şanzıman var niye değiştirsinler , sizin beğenmeniz için 10.000 km de patlayan çift kavramalı koyması mı gerekiyor
  • Şanzıman klasik otomatik ama baya seri, 320 torkla yağ gibi değiştiriyo vitesleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Sadece bu arac icin degil tum araclar icin soruyorum. Cam tavan sizi rahatsiz etmiyor mu? Acikcasi bir arac cam tavan varsa hic bakmadan uzaklasiyorum

Neden?
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Cam tavan varsa dönüp bir kez daha bakıyorum
    Iceri giren gunes cok rahatsiz ediyor.
  • quote:

Sadece bu arac icin degil tum araclar icin soruyorum. Cam tavan sizi rahatsiz etmiyor mu? Acikcasi bir arac cam tavan varsa hic bakmadan uzaklasiyorum

görünüşü çok hoş ama sera etkisi falan yapıyorsa kötü tabii. hiç cam tavan aracım olmadı. hatta sunroof sahibi bile olamadım. hep ucu ucuna alabildiğimi aldım ve sunroofa gelmedi sıra. :(
  • quote:

Iceri giren gunes cok rahatsiz ediyor.

Hocam perde yok mu
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.