Şimdi Ara

2021 Mercedes-Benz C-Serisi için tarih verildi: Marka için bir ilki de beraberinde getirecek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
5.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ben de öyle düşünmüştüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknolojik gelişmeler ortada :) Mercedes neden, niye tıkansın. Bizim ülkemizde pahalı diye Mercedes mi suçlu oldu ? Uygun fiyatla satılsa, devletimiz 8 tane de bana alın demese alır paşa paşa binersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Gördüm fotograflari bugün. Kesinlikle berbat. G20 nere bu nere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

Adamlar her yeni modelde üzerine koyarak gittikleri falan yok.

Mercedes C serisindeki en kral otomobile W204 FL ile ulaşmıştır w205 ise w204 ün fersah fersah gerisinde ve rezalet bi arabadır. Mercedes forumlarında sayısızca topic ve yorum okudum w204 fl aracını satıp w205 e geçenlerin hepsinin w204 ün daha kaliteli ve tank hissettirdiğini, w205 in malzemeden çok çaldıklarını söylerler.

Bizzat w204 fl ve w205 kullanmış biri olarak bende w204 fl diyorum. W205 in o torpido kapağının ergonomiksizliğinden bahsetmiyorum bile. Objektif olan birisi w205 i beğenirse arabadan net anlamıyodur.

Aynı şekilde otomotiv tarihinde ilk kez bir otomobilin makyajlanması için ayrılan en büyük bütçede W212 FL ye aittir. Tam 1 milyar euroyla makyaj yatırımı yapılmıştır. Ondan sonra gelen w213 ise 200 kmden sonra gelen cam sesi, daha ağırkanlı ve dinamiksizleşmiş yapısıyla gene w212 flnin gerisinde bir araçtır. Mercedeste her otomotiv firması gibi bazı serilerinde üst klasmana ulaşmış sonrasında ise geriye düşmüştür bu yadsınamaz bi gerçek.

Benim dediklerime inanmayacaklar yabancı amerikan ve ingiltere forumlarındaki topiclere bakabilirler. Geneli benimle aynı düşüncede

Alıntıları Göster
    Söylediklerinizde haklısınız fakat bahsettiğiniz kalitenin azalması olayı tüm markalarda var. Maliyetleri düşürme, geri dönüşüm, emisyon gibi şeyler kaliteyi tüm markalarda azalttı bu sadece Mercedese özgü bir durum değil.

W204 çok beğendiğim ve almak istediğim bir araçtır her zaman özellikle AMG paketin en çok yakıştığı Mercedes modeli bana göre. W205 bence yine başarılı bir modeldi, Mercedesin yeni kokpiti ile gelmedi en büyük handikapı bu bence. Birde birkaç kronik sorunu oluştu direksiyon kutusu gibi.

Onun haricinde w205 f30'dan falan konfor olarak fersah fersah daha iyi otomobildi. A4ü deneyimlemedim fakat ondan da daha iyi olduğu söyleniyor. Bu segmentte bence çok tercih edilecek bir seçenek yok. Mercedes müşterisi Audi tercih eder ama yine Bmw'ye kolay kolay bakmaz.

Ayrıca şuan 1.6 f30'ların birçoğu doğru kullanılmadığı için motor problemleri çıkmaya başladı birçoğu motor yaptırdı vs. BMW tercih edecek olsam kesinlikle 1.6 almam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

Söylediklerinizde haklısınız fakat bahsettiğiniz kalitenin azalması olayı tüm markalarda var. Maliyetleri düşürme, geri dönüşüm, emisyon gibi şeyler kaliteyi tüm markalarda azalttı bu sadece Mercedese özgü bir durum değil.

W204 çok beğendiğim ve almak istediğim bir araçtır her zaman özellikle AMG paketin en çok yakıştığı Mercedes modeli bana göre. W205 bence yine başarılı bir modeldi, Mercedesin yeni kokpiti ile gelmedi en büyük handikapı bu bence. Birde birkaç kronik sorunu oluştu direksiyon kutusu gibi.

Onun haricinde w205 f30'dan falan konfor olarak fersah fersah daha iyi otomobildi. A4ü deneyimlemedim fakat ondan da daha iyi olduğu söyleniyor. Bu segmentte bence çok tercih edilecek bir seçenek yok. Mercedes müşterisi Audi tercih eder ama yine Bmw'ye kolay kolay bakmaz.

Ayrıca şuan 1.6 f30'ların birçoğu doğru kullanılmadığı için motor problemleri çıkmaya başladı birçoğu motor yaptırdı vs. BMW tercih edecek olsam kesinlikle 1.6 almam.

Alıntıları Göster
    Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 21 Şubat 2021; 20:40:24 >

• BMW'nin iç tasarımı kat kat daha iyi buna bir ekran koymuşlar büyük eyvallah ama gösterge tablet gibi kalmış tasarım olarak hiçbir bütünlük yok eski tasarımı çok daha iyiydi bence

• En az 800,850 bandından gelir diye düşünüyorum malesef gerçekti hayal oldu.. 2021 Mercedes-Benz C-Serisi için tarih verildi: Marka için bir ilki de beraberinde getirecek 

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    2021 Mercedes-Benz C-Serisi için tarih verildi: Marka için bir ilki de beraberinde getirecek 2021 Mercedes-Benz C-Serisi için tarih verildi: Marka için bir ilki de beraberinde getirecek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    🤭 imkanı var

• android seyfi A kullanıcısına yanıt

tamam biri yeni kasa mb c ama birileri de bu adamlara o fiyatların çok altına 2.0 265 hp quattro araç satıldığını söylemesi lazım...

yersen kör tuttuğunu öpüyor.

2021 Mercedes-Benz C-Serisi için tarih verildi: Marka için bir ilki de beraberinde getirecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapriceClassic -- 2 Ağustos 2021; 17:5:41 >
  • 800 bantı olur ,kur dusuyor

• CapriceClassic kullanıcısına yanıt
    Haklısın Öpen öpene, fiyat çok üstadım, fiyat çok... bu nedir yahu? Alsın millet, en güzeline en kalitelisine binsin demek, bunun için uğraşmak çokmu zor, gümrüğünü ödesin alsın millet, bir çok ülkeden araba getirip götürebiliyorsun, türkiyede kişisel ithalat yok. Bu topluma bunu neden yapıyorlar? İnan idrak edemiyorum. Kabinede en iyisi, halka %220 ötv li +18 kdv li ardından mtv ler yakıtlar, vs vs vergi bombaları....... ben bir gün bir yiğidin çıkıp bunu düzelteceğine inanıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: android seyfi

🤭 imkanı var
    Satmaz hocam tertemiz E class alınır o paraya

https://fiyat.mercedes-benz.com.tr/model/e-serisi/fiyat/2021

• Şu paraya gözü kapalı sıfır luxury line 520i alınır, gerçi bu fiyatlarla yine bakacağız ben kuga için fiyat alıyorum millet c serisine 1 milyon veriyor 2021 Mercedes-Benz C-Serisi için tarih verildi: Marka için bir ilki de beraberinde getirecek 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 2 Ağustos 2021; 20:21:11 >
  • kredisiz bu arabaları almak imkansız gibi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.