Şimdi Ara

2021 F/P OTEL FIRSATLARI (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
161
Favori
375.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene fiyatlar çok fazla yüksek geçen seneye oranla resmen oteller bizim insanımız gelmesin diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Tepkine bayildim 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fettah

Tepkine bayildim 😁

Ben fiyata bayıldım ya o ne abi. O nasıl bi vicdansızlık.

Tatile gidemicez mi yani?

Ben ETS Acentaları taksit yapar diye güveniyordum. Tek çekim hayatta veremem o parayı.

• quote:

Öncelikle ets tercihiniz kesinlikle doğru bende şu koşullarda başka acentayla çalışacağımi zannetmiyorum ama komisyon vermeyede hic niyetim yok , spa ücretini neden onlara vereyim 😁

Vade farkı çok canımı sıktı valla benim de. Geçen sene de böyle demişlerdi ama acente yapmıştı taksiti. Bu sene bu kadar katılarsa kendileri bilirler.

• ets nin birde kampanya diye söylediği şimdi al baharda öde kampanyasında indirimi kısıyorlar nasıl kampanya ise bildiğin faiz işletiyor gibi oluyor 8531 tl olan otele şimdi al baharda öde kampanyası da eklerse 600 lira daha artıyor ve bunu kampanya diyorlar kendi paramla kendime kampanya yapıyorum:D:D:d

Yok o durumda bende zorda kalirim acentama gidip konuşacağım ama otel bulamadım daha , hepsi bir acilsin bakicagiz, land of firsati kacti ,yenisini kovalayacagiz.

• Önce bi oteli belirleyelim de saldırırız ona göre. Tavsiye veren de yok bu sene burda ya :)

Tavsiye edilecek bir otel yokki suanda fiyatlar uçmuş malesef yoksa hic affetmem🥳
    7 - 12 Eylül 5 fece
    İc hotel green place 6300
    Delphin delux resort 6960
    Ali bey clup 7800
    Nirvana dolce vita 8300(favorim)
    Bunlarda ucuz degil ama genel fiyatlara gore gidilebilecek oteller diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fettah -- 20 Kasım 2020; 13:26:58 >
  • fettah kullanıcısına yanıt
    Mevcutlar içinden önerebilirmisin peki? Bodrum mesela. Crystali düşünüyodum da forumdaki arkadaş çok şikayet geliyo dedi vazgeçtim.

Yani crystal otellerinin hizmet kalitesi belli cok fazla birşey beklememek lazim ama gitmezmiyim giderim , eşim gidermi gitmez 😁onun için bodruma gideceksem voyage turkbuku gecen haftaya kadar fiyati fena değildi şimdi biraz zamlandi.

• Trendy lara aldim bu senede bakalim hayirlisi

• fettah kullanıcısına yanıt

Benim de favorim Nirvana dolce vita ama Titanic ve Suenoları görmeden yaptırmak istemiyorum. Bir yandan da her ets sayfasını açtığımda korkarak bakıyorum ya artmışsa diye.  

• quote:

Orijinalden alıntı: lionpiece

Benim de favorim Nirvana dolce vita ama Titanic ve Suenoları görmeden yaptırmak istemiyorum. Bir yandan da her ets sayfasını açtığımda korkarak bakıyorum ya artmışsa diye.  

İyi para be.

eylül başı için 2+1 kişi 8500 çıkıyor.

• lionpiece kullanıcısına yanıt
    Evet bende ayni beklenti içindeyim oteller tam bir açsın bakalım önümüze olmadi gene son dakika firsatlarini kollayacagim , artik coooook ince eleyip sık dokuyoruz 🤕

• ssfea S kullanıcısına yanıt
    Otel kaliteli otele benziyor âma denize biraz uzak olmasi ve yanindaki sulak alan sinek yapar gibi düşünüyorum , bellide olmaz tam bir fp oteli olur buda şansiniza tabiki.

• lionpiece kullanıcısına yanıt

valla suenoyu bende bekliyorum ama fiyat artmasın diyede mecburen bu fiyatlarda 10 temmuz 15 temmuz2 yetişkin 2 çocuk granada beleği aldım iptal sigortası ile en fazla 85 tl iptal sigortam yanar çünkü sueno yüksek girerse sadece baktığımla kalırım diye düşüdüm. suenoyu aradım aralık gibi anca açıklarız dediler

• quote:

Otel kaliteli otele benziyor âma denize biraz uzak olmasi ve yanindaki sulak alan sinek yapar gibi düşünüyorum , bellide olmaz tam bir fp oteli olur buda şansiniza tabiki.

Larada bircok otele gittim aska lara 4 defa gittim onunda river suite bolumunde dere vardi ama sinek gormedim. Denize uzak olmasi problem degil bot gibi tasidiklari seyle 2 dakika hic sorun degil. Otel cok yeni ve yorumlari super .aska lara 11000 sitesinde 3k fark cok fazla .8k fiyata alinacak tek otel bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: ssfea

Trendy lara aldim bu senede bakalim hayirlisi

Çok cazip bir fiyat performans oteliydi bu fiyatlar içerisinde. Bana da göz kırpıyordu. Trendy Lara ile Granada Belek arasında kalmıştım. Granada'yı seçtim. İkisi de denize uzak, sahile taşımalı sistemle, biri nehir üzerinden katamaranla, diğeri shuttle servisle götürüyor. Benzer konseptte oteller. Şimdiden iyi tatiller.

• İki çocukla her otele gidilmiyor, biri 6 diğeri 13 yaşında olduğundan fiyatlarda haliyle yüksek çıkıyor. Geçen sene Amara prestige alıp açılmayınca Nirvana mediterranian gibi güzel bir otele yönlendirilmiştik ve çok güzeldi.
    Bu sene 3 otel arasında kaldım Temmuz 4 gece

Amara Prestige Elite 7862-Aile odası
    Ic Hotels Green Palace 8748-Standart oda
    Granada Luxury Belek 8736-Aile odası

Ic daha yakın gibi geliyor ama var mı tavsiyesi olan

• Temmuz sonu için Bodrum Park Resort’u düşünüyorum. Daha önce konaklayan oldu mu bu otelde? Olmadı Granada otellerinden birine bakacağım. Bütçe 7-8 bin. Bu paraya daha iyi otellerde konaklarız diye düşünüyordum fiyatlar açıklanmadan önce. Tam bir hayal kırıklığı oldu. Hedef küçültmek zorunda kaldık mecburen :)

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.