Şimdi Ara

2021 F/P OTEL FIRSATLARI (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
161
Favori
375.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de regnum da konaklarken gündüzleri burada vakit geçiriyordum. Oda kahvaltı olması ve tüm gün o aşırı kalabalık şahsen beni sıkar. (Çocuk yok). Ama bu fiyat performans fiyatı gerçekten düşünenler için

• Jolly de adam akıllı erken rezervasyon oteli yok sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fettah kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler hocam. Bu yaz senin paylasımın sonucu Titanic Laraya gitmistim. Umarim benzer bir firsat yakalar ve reservasyonumuzu guncelleriz.

Paylasimlarini takip ediyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sume kullanıcısına yanıt
    Bazen anlik firsatlar sunuyorlar , denk gelirim diye sık sık bakiyorum ama şuanda malesef piyasanin nabzini ölcüyorlar sanirim hiç firsat oteli yok , azda olsa denk geldigimde buraya yaziyorum umarım güzel firsatlar olurda herkes yararlanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fettah -- 16 Kasım 2020; 20:2:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fettah

Bazen anlik firsatlar sunuyorlar , denk gelirim diye sık sık bakiyorum ama şuanda malesef piyasanin nabzini ölcüyorlar sanirim hiç firsat oteli yok , azda olsa denk geldigimde buraya yaziyorum umarım güzel firsatlar olurda herkes yararlanabilir.

hocam emegıne saglık

merhaba direk internet numarasından mı arayıp rezervasyon yaptınız yoksa bir acentadan mı direk arayıp görüştüyseniz bizde arayınca direk indirim istesek mi başak hanımla görüşmek mi gerekir acaba

• co6kun C kullanıcısına yanıt
    Mngturizm internet sitesindeki numarasini aradim.

Rezervasyon tarihinize gore, internet sayfasinda gozuken fiyat uzerinden indirim talep edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sume -- 17 Kasım 2020; 0:8:23 >
  • Takipteyiz

• Bu kurlarla bu sene tatil hayal

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkem37

Jolly de adam akıllı erken rezervasyon oteli yok sanırım.

Olsa alcakmısın :) Jolly bi araştır geçen seneden ötürü.

• Bu arada dün baktığım kairaba blue dreams diye bi otelin fiyatı 4 küsür çıkıyodu. Bu sabah baktım 6bin olmuş. Napmaya çalışıyor bunlar?

• Dün ETS’den aradılar bazı oteller için erken rezervasyon başladı diye bilgi vermeye. Ben de Bonus dışındaki kartlara vade farkı uygulaması devam ediyor mu diye sordum. Bana devam ediyor ama Bonus kartı olmayanlar için hemen sanal kart oluşturma özelliği gelmiş diye söyledi. Tatili taksitli yapabilmek için zorla Bonus kart sahibi yaptırtma sevdasından vazgeçmeyecekler

Bilgisayardan giriyorum MNG turizme, otel fiyatları falan çıkmıyor. Bilmediğimiz bir sırrı mı var fiyatları görmenin acaba

• Nirvana Dolce Vita Luxury hakkında yorumlarınız nedir? Bir de bu oteli takibe alan ya da bu sene rez yapan var mıdır? Erken rez başından beri artış oldu mu? 09.09 14.09 arası 2 kişi 8.085 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secoo120 -- 17 Kasım 2020; 13:36:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • secoo120 kullanıcısına yanıt
    Çok yakın takip etmedim ama hatırladığım kadarıyla pandemi döneminde müşteri memnuniyetinde düşüş yaşanmıştı. Tripadvisor dan yorum sayıları 3 ve üzeri olan müşteri yorumlarını okuyarak daha aydınlatıcı bilgi edinebilirsiniz.

• ersinduzgun4141 E kullanıcısına yanıt

hocam Amara prestige için soruyorsanız minimum 5 gece konaklama şartı var.

Diğer oteller için soruyorsanız benzer bir min konaklama şartı olabilir veya erken rezervasyon açılmamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sume -- 17 Kasım 2020; 13:48:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isikayhan

Dün ETS’den aradılar bazı oteller için erken rezervasyon başladı diye bilgi vermeye. Ben de Bonus dışındaki kartlara vade farkı uygulaması devam ediyor mu diye sordum. Bana devam ediyor ama Bonus kartı olmayanlar için hemen sanal kart oluşturma özelliği gelmiş diye söyledi. Tatili taksitli yapabilmek için zorla Bonus kart sahibi yaptırtma sevdasından vazgeçmeyecekler

Edit: Şimdi tekrar baktım dediğin gibi güncellemişler. Daha dün dediğim gibiydi.

Öyle bişey yok hocam. Gir bak sitelerine. Hemen her karta vade farksız taksit var bu sene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.BJK -- 17 Kasım 2020; 14:34:43 >
  • Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    O halde bana o yalanı atmaları daha da kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: isikayhan

O halde bana o yalanı atmaları daha da kötü

Mesajımı editledim hocam. Düne kadar dediğim gibiydi bugün fark koymuşlar yine.

Ama başka kartlarada vade farksız taksit olsun dersen acentelerle görüş. Onlar genel merkezden onay alıyolar.

• secoo120 kullanıcısına yanıt

Daha önce gitmedim ama yakın takipteyim rezervasyon için, Titanic ve Suenolardan çıkacak fiyatı bekliyorum. Beklentilerimin üstünde çıkarsa, Dolce Vita'ya rez yaptıracağım gibi görünüyor. Fiyat artışı olmadı yüzde 5'lik bir indirim yaptılar geçen hafta.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.