Şimdi Ara

2021 F/P OTEL FIRSATLARI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
161
Favori
375.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Arkadaşlar tatilsepeti ile sorun yaşayan veya duyan oldu mu iptalde vs?

Değerlendirilir mi?

ETS haricinde bi firmaya denk gelemedim henüz. Jolly ye baktım iadeleri şubatta yapıcaz denilenler olmuş. 1 sene sonra yani.

tatilsepeti için böyle bi durum gören oldu mu? Kullanılır mı?

Hocam ETS ve Setur haricî hepsinde sorun oldu iade süreçleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronik02

Hocam ETS ve Setur haricî hepsinde sorun oldu iade süreçleri

Alıntıları Göster

Tatilsepeti Axess için güzel kampanyalar yapmış hemen hemen 250-300tl civarı bi indirim oluyor ama sorun yaşatacaksa hiç gerek yok. ETS den devam diyelim o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sume

Alıntıları Göster

Bakmaz olaydım.

• Arka arkaya biraz fazla mesaj oldu ama şu saat itibariyle ETS üzerinden Crystal Green Bay Resort & Spa en mantıklısı gibi geldi bana.

Var mı ilgisi bilgisi olan birisi acaba? Önerirmisiniz?

Eylül Başı 5 gece için 5400 fiyat çıkıyor.

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt

Aynen hocam aynı kampanyası geçen senede vardı Axess için düşündüğüm otellerden biriside tatil sepetinde olmazsa otelden alacağım 🙄🙄

• Kronik02 K kullanıcısına yanıt
    Tatilsepetine ne kadar güvenebiliriz o da ayrı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r

Amara prestige hotel deneyimi olanlar paylaşabilir mi?

+ evet bu otel nasıldır balayı için riskli bir tercih mi yoksa idealmidir

• Geçen yıl da erken rezervasyon da yüksek fiyattan açmıştı. Sonra sezonda malum nedenlerden çok ucuzladı. Bu şekilde para iadesi alan oldu mu acaba?

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Tatilsepeti otel için pandemiden dolayı iade başvurusunun parasını hemen odemedi, yaklaşık 3 ay kadar bir süre sonra geri aldım paramı. Ama mh bana hiç bir zaman paranızı odemeyecegiz, yarısını ödeyeceğiz, ödememek Kanuni hakkımız iptal sigortasında salgın hastalık maddesi var gibi mazeret soylemedi. Sürekli bu süreçte gecikecek dendi. Tâbi ki ben durmadım. Bankama harcama itirazında bulundum. Para iadesinde bence işi hızlandıran bir durum sayılabilir.

• Kemtuz kullanıcısına yanıt

Geçen yıl değil ama 10 yıl önce yaşadım bu durumu. Rezervasyon yaptırdığım otelin fiyatı sonradan düşmüş. Benim haberim bile yoktu bu durumdan. Ets beni aradı ve aradaki farkı iade etti. Açıkçası çok şaşırmıştım bu duruma. Gerçekten işini iyi yapan bir şirket Ets. Sezar’ın hakkı Sezar’a.

• @Diverso hocam özelden bilgileri paylaştım. Yardımcı olabilirmisin?

• Merhaba arkadaşlar malum şartlarından dolayı bu yaz daha dusuk butce ile tatil düşünüyorum.
    2 çocuğum var denizi sevmiyorlar havuzda eğleniyorlar. Denize 1-2kere giriyoruz yada girmiyoruz Yani her sene uyguladığım mavi bayrak ve denize sıfır kriteri artık gereksiz diye düşünüyorum. Sizce haziran ayında 6 günlük 5-6bin butce ile UHD konseptli hangi oteller olabilir?

• Şimdi firsat bunun neresinde diyen arkadaşlar olacaktir kesin ama 7-12 eylul ic hotel green place 6300 lira eş deger otel fiyatlarini baz aldigimda fena değil bilginiz olsun , aquasi yemekleri falan fena degildir.
    Gecen sene 5000 liraya agustosta titanicte 5 gece konaklamistim son dakika firsatlarindan , sanirim bu senede öyle yapacagim gibi görünüyor.

• ETS de 3 gün önce Jiva Beach otel eylülün ilk haftası 7 gece 6300 TL idi

Dün 6700 tl oldu

ve bu gün 7700 TL olmuş

Sadece bu otelle ilgili değil çoğu otel fiyat artırmış

Bunlar bu ülkenin insanının gayri meşru yoldan para kazandığını sanıyorlar . Bunun başka bir izahı olamaz

Bu otelcilere sorsan nedir bu diye diyecekleri abi Maxx royal eylül de 7 günlüğü 50 bin lira 2. el araba fiyatı gibi ..e bizimki de normal

• 2 otel arasında kaldım ağustos ayı için Trendy Lara mı , Amara prestij elite mi? ikiside fiyat olarak hemen hemen aynı gidenler yorum yazabilir mi_?

• Amara Prestige Elite Kemer otele aşağıdaki şartlarda rezervasyon yaptırdım

Tarih: 11-16 temmuz 2021 (5 gece)

Kişi: 2 yetişkin + 1 çocuk (3 yaş)

Otel rezervasyon tutarı: 5219 TL

İptal sigorta bedeli: 55 tl

Rezervasyonu yaptırdığım firma: MNG Turizm (Başak hanım)

Bugün yaptığım Ödeme: 1374 tl (6 taksit)

Kalan ödeme: 3.960 tl (Otele girişten 72 saat öncesine kadar ödenecek)

Bu otele normalde Tatilsepeti/Jolly üzerinden rezervasyon yaptırabiliyorduk fakat bu firmalar iptal sigortası ile rezervasyon yapmıyor bu sene. İptal sigortası yapsalarda zaten ödemede sıkıntı çıkarttıklarına şahidiz.

Geçen sene kıbrıs için rezervasyon yaptırdığım MNG turizm firmasının sitesinde, Amara prestige oteli görünce, hemen telefon ettim ve ekstra indirim talep ettim. Bugun telefon ile dönüş yaparak, eski müşteri olduğum için %5'lik ek indirim ve iptal sigortası yapabileceklerini belirttiler.

Ayrıca %25'ini şimdi öde %75'ini otele geleceğin hafta öde kampanyası da olunca anında rezervasyonu yaptım. 

Geçen sene titanic lara'ya son dakika kampanyası ile gitmiştim. Eğer üst segment bir otele benzer bir kampanya bulursak, bu rezervasyonumu iptal ettirerek, yeni bir rezervasyon yaptırırım. Daha iyisini bulamazsakta bu sene Amara'yı görmüş oluruz.

MNG turizm ile geçen sene yaşadığım deneyimi aktarıyım. Kıbrıs rezervasyonumu temmuz ayının 24ünde iptal etmek istediğimi yazılı olarak (mail ile) kendilerine gönderdim. Kendileri 14 iş günü sonra ödeme yapacaklarını belirttiler. Ödemenin hesabıma geçmesi 20. iş gününde oldu.

Amara ptestige otel hakkında ise pek fikrim yok. 2019 f/p otelleri konusunda giden birçok kişi var. Orta segment f/p oteli olduğunu ve yüksek beklenti ile gitmeyenlerin memnun kalacağını belirtiyorlar. Otel 2020 senesinde ise pandemi nedeniyle hiç açılmadı.

Son olarak bu indirimi tanıdıklarıma iletsem aynı şartlarda indirim ve rezervasyon yapabilir misiniz diye sordum. %5 yerine %3 indirim ile yapabileceklerini, çocuk sayısına bağlı olarak oda ve indirim oranı güncelleyebileceklerini de belirttiler. Eğer rezervasyon yaptıran olacaksa, telefonda görüşürken, %5 vermişsiniz, bizde aynı oranı talep ediyoruz diye belirtebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sume -- 16 Kasım 2020; 10:52:7 >

• Sume kullanıcısına yanıt
    Guzel ve faydali bir yazı olmuş , oteli düşünseydim sizinli iletişime gecerdim kesin .

• 1-6 Eylül land of legends 6500 lira arkadaşlar yakin zamanda fiyatını yukselticeklerini düşünüyorum bilginiz olsun .

• quote:

Orijinalden alıntı: fettah

1-6 Eylül land of legends 6500 lira arkadaşlar yakin zamanda fiyatını yukselticeklerini düşünüyorum bilginiz olsun .

sadece kahvaltı sanki nasıl oluyor daha once gıden varmı

• Evet herşey dahil konsepti çalışmıyorlar malesef , diger rixos larda konaklayanlar yararlanabiliyor land of dan ücretsiz ama onlarda pahali bence .

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.