Şimdi Ara

2021 BMW M3 ve M4'ün örtüsü kaldırıldı: Yepyeni tasarım, yüksek performans (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok çirkinler :(

• Keşke kalkmasaydı

• bu ne la nasıl taarım bu böbrekler gitmiş davşan dişi gelmiş

• 4 kapılının arkası bildiğin Kia Koup 'un arkası :)

• Geldi hitler bıyıklı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Göz alışır diyorumda yok geçen seneden beri alışamadı bu tasarıma göz bu nedir böyle kazayla imal edilmiş gibi

• Adamların 2021 m4 araçları 74000 birim.Bizde clio 123.

Bu kadar.Teşekkür ederim.

• F22 hava alığı bundan küçüktür

• monacomen kullanıcısına yanıt

1 euro 1 lira olsaydı, bu arabayı kaç birim paraya alacaktık beyefendi

• Beckonn B kullanıcısına yanıt

Olması gerektiği fiyattan alacaktın tabii ki beyfendi. Böyle bir son model arabanın ortalama fiyatı 200 ila 300 bindir. Başka türlü maliyeti kurtarmaz. İşçine tasarımcına fabrika çalışanına dağıtımcına ne vereceksin? He canım 200 liraya satacan da 10 lira verecen birim olarak işçine o da çalışacak bir ay 10 lira için. He canım.

• monacomen kullanıcısına yanıt

Kurduğunuz mantığı ben anlamadım açıkcası beyefendi, 1 lira 1 euro demek senin ekonominde avrupalı ülkeler gibi güçlü demek, saçma sapan ek vergiler yok demek, orda adam nasıl 70 bin euro ya satıyorsa sende de 70 bin liraya satılacak demek, 200-300 bin nasıl oluyor sizin hesabınızla anlayamadım.

• Tasarımı çöp beğenmedim. M8’in üstüne tanımam.

• Beckonn B kullanıcısına yanıt

Sen galiba Avrupa'yı çok pembe bir gezegen sanıyorsun. Vergi sıkıntısı yok ve her şey mükemmel ise bu insanlar niye aylardır isyanda? Sana sarı yeleklilerin 2018 den beri haklarını alamadıkları için Avrupanın bir çok şehrinde isyanda olduğunu hatırlatırım. Türkiye cennet değil ama dünya da cennet değil.

Sarı yelekliler hareketi, 17 Kasım 2018 Cumartesi günü Fransa'da gösterilerle başlayan ve daha sonra yakın ülkelere İtalyaBelçika ve Hollanda sıçrayan bir protesto hareketidir.

Yükselen akaryakıt fiyatları, yüksek yaşam maliyeti ile galvanizlenen ve hükümetin vergi reformlarının orantısız bir yükünün çalışan ve orta sınıflara özellikle kırsal ve kent çevresi alanlara düştüğünü iddia eden protestocular, bu değişikliklerin sona ermesi ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un istifası çağrısında bulundu. Ve halen devam ediyor.

• Tasarım kötü ama o fiyata o performans harika

• Fabrika araç başına 5bin-10bin birim arası kâr kazanıyor. Ülkemizdeki vergilerle bizim devlet bu aracı üreten fabrikadan daha çok gelir elde ediyor.. 1 dolar - 1 tl olsaydı bu araç 70bin dolara avrupada satılsada bizim ülkede 150bin tl’ye satılırdı nakliyesi ve sözde müslüman esnaf kârı ile. Ama ülkemizde doların hali malum, 1milyonun üzerinde bir fiyata satılacaktır..

• gücü yerinde.c63 ve c63s'le başa baş.geçen sefer ses tarafında batırmışlardı.egzoz akustiğine çalışmışlardır umarım

tipini ben de beğenmedim.revize edilmemiş prototip gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 20 Ekim 2020; 18:44:41 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.