Şimdi Ara

2021-2022 Philips TV (MiniLed, Oled, DLed) (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MichaelMyersSTAB Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
3.442
Cevap
113
Favori
198.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt

Evet geldi kurulum yapıldı ve 1 gün sonra tatile gittim maalesef o yüzden pek foto vs koyamadım dönünce atacağım. Ama aklıma şey takıldı kuran eleman hiç bilgili gözükmüyordu ve ilk kez kurdu bu modeli de galiba, (ikinci kez kuruyorum demişti kendisi) duvara montelettirdim ve televizyonun üst kısmı altına göre daha eğimli duruyor. Televizyonun üstü bize doğru duruyor, salona doğru eğimli yani. Kendisi altında hoparlör olduğu için ağırlıktan dolayı öyle olduğunu söyledi bana ama pek inandırıcı gelmedi. Böyle bir durum yaşayan oldu mu normal mi ? Eve geçince fotoğraf paylaşırım. Bu modelin duvarda fotosunu da bulamadım hiç ondan karşılaştıramadım, yabancı forumlarda da soracağım dönünce bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wholelottared -- 7 Ağustos 2022; 15:15:57 >
  • İlkini de bana kurmuştu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Panel teşhirde varsa laptopla gidin. Gerci dukkan gürültüsünden duyulmayabilir.

• Altında soundbar ayak olduğundan sehpa üzerinde kullanıma biraz daha müsait bir model hocam. Eğer çok zorunlu değilse bence duvar montajı yerine sehpada kullanın.Bir de duvara montajda Ambilight etkinliği açısından duvardan biraz mesafeli olması için uzun vida/duvardan uzak takılan montaj aparatı lazım olur. Duvara çok bitişik olursa Ambilight ile ışık dağılımı etkinliğini kaybedecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 7 Ağustos 2022; 17:38:4 >
  • oup59 kullanıcısına yanıt

Yok o duvarla arasındaki boşluk olayını ayarladık o düzgün oldu gayet. Duvara monte ettirmeyince de alttaki dördüncü ambilight'ın anlamı kalmıyordu ondan duvarı tercih ettim bazı websitelerinde de öyle daha iyi olduğu yazıyordu. Sadece düz durmak yerine eğimli durması sorunu kafama takıldı, onunda fotoğraflarını ekleyeceğim dönünce.

• Ambilight kısmını halletiyseniz iyi ama TV2nin ayaktan dolayı "biraz" öne eğik olması kısmını iyi değerlendirmek lazım hocam :)

• oup59 kullanıcısına yanıt

İşte o ayaktan dolayı olmayabilir onu diyorum ben de, kutudan duvara monte etmek için özel bir şey de çıkıyor hoparlörün arkasına takılan, benim bahsettiğim sorun televizyonun arkasındaki VESA demir midir nedir ondan kaynaklanıyor gibi geldi, fotoğraf attığımda anlaşılır heralde. Yani bu modelde tüm duvara takılanlar mı öyle eğik duruyor yoksa bizimkinde mi bi yanlışlık oldu onu anlamamıştım.

• LG OLED65C24LA yada 55 inch olanından almayı düşünüyorum, 55 oledc2 alanlar ne kadar fiyata aldı acaba

• ibrahimCakir İ kullanıcısına yanıt

Buradi Philips konusu

• Yanlış sayfaya yazmışım pardon, LG formuna gidecektim

• Yeni güncelleme gelmiş bakmakta fayda var (yada ben yeni farkettim 😅)9206

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi creep32 -- 9 Ağustos 2022; 11:24:30 >
  • xbr kullanıcısına yanıt
    Selamlar bende aynı tvden düşünüyorum, nekadara aldınız vatanda acaba.pazarlik yapılabiliyormu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exheo kullanıcısına yanıt
    Hocam 27000 tl ye nerden nasıl alırız bu canavari

• LaViTz kullanıcısına yanıt

Vatan %15 indirim yaptığında 27624TL'ye geliyor. Geçen haftaya kadar sık sık oldu bu indirim. Sonra arkası kesildi. Vatanı takip edin.

Bazen Mediamarkt da %15 yapıyor ama genelde %10 yapıyor.

• LaViTz kullanıcısına yanıt

Saat 22:00 sonrasında Vatan ve Mediamarkt indirim yapıyor haftanın bazı günleri. Vatan'da sık sık iniyor dediğim fiyata. Geçen gün de Mediamarkt'ta indi aynı fiyata. Siz akşamları bu konuyu takip edin, ben denk gelirsem buraya yazar haber veririm

• Exheo kullanıcısına yanıt
    Tskler hocam

• Philips 77OLED807 3499-3999 Sterlin ile listelenmiş/ön sipariş alınıyor. Tam lansman yapılmadı. O yüzden fiyat tam doğru olmayabilir. Ama bu fiyat ile gelirse TR fiyatı bu durumda 75-85K TL arası olacaktır.

https://www.currys.co.uk/products/philips-77oled80712-77-smart-4k-ultra-hd-hdr-oled-tv-with-google-assistant-10239549.html

https://www.electricaldiscountuk.co.uk/tv-blu-ray-home-cinema/televisions/56inch-tvs-and-above/77oled807/12-soloc-philips-77inch-4k-uhd-oled-smart-tv-wifi-dolby-atmos-ambilight.html

www.richersounds.com
    Philips 77OLED807
    https://www.richersounds.com/philips-77oled807.html

77OLED937 için 80K derken herhalde o da 90-100K'dan aşağı olmayacaktır 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 10 Ağustos 2022; 8:58:45 >

• 936'yı son anda alarak çok şanslıyım galiba  

• OLED937 zaten konuşulduğu gibi sadece 77 inch gelirse o modeli isteyenler mecburen hem ebatı büyütmüş olacak hem de mecburen ciddi bir harcama yapacak.

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.