Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1920. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19181919192019211922
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Anahtar kullanarak camlar kumanda edilebiliyor mu?

Selamlar…

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kilit açtıktan sonra kilit aç tuşuna tekrar basılı tutarak açılıyor, kilitle tuşuna basıp tekrar badılı tutarak kapanıyor. 2018 için böyle.

• 2020 ağustos çıkışlı aracım için 30 bin bakımı geldi. Yakın zamanlarda fiyat alan oldu mu acaba? 30bin bakımına ekstra giren ücretler olacak mı standart bakımlar haricinde?

• AnimaL. kullanıcısına yanıt

Slm,2.yil bakimi gelmis ve standart bakima ek olarak cvt yag degisimi isteyecekler.Subat sonu/ mart badi 3500tl idi umarim zamlanmamistir..bikac bayi arayip fiyat carpistirin ne kaparsaniz kardir 

• tilgaz kullanıcısına yanıt

Yarın sorayım bakalım, Ankara'da 2 bayi var zaten. Teşekkürler..

• AnimaL. kullanıcısına yanıt

Biri benim aracimin cikis bayisi Bora digerini bilmiyorum 

• Honda Marmara’dan 20bin bakımı için 4.300tl fiyat aldım. Sonumuz hayrola

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ben 2 gun once 2021 eko elegance aracımı 2900 liraya yaptırdım 10000 km bakımını

• crzyhntr kullanıcısına yanıt

hocam aracınız hangisi eco elegance ise 20000 bakımında neler yapılıyor.10000 bakımını 2900 verdik 20000 gelir 3 ay sonra .bursada daha once 8 yıl hondada calısıp kendine özel servis acmıs bir usta 1180 lira istedi benim honda inallarda 2900 ödediğim bakıma

• yasrhere Y kullanıcısına yanıt
    Executive eco 2020 .
    Standart bakıma ek olarak cvt şanjuman yağı değişecek.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar mrb. Bende vw jetta 1.4 tsi 2015 125bg bmt dsg sahibiyim. Model yükseltmek adına yeni kasa civic 1.5 182 elegnce 2. El olarak almayı düşünüyorum. Marka fanatikliğim yok. Sadece şu an civic in fiyat segment olarak öantık aracı olduğuna karar verdim. Sizlerin arasında vw grubundan yeni kasa civic e geçip pişman olan varmı acaba. Jetta gerçekten çok sessiz yalıtım üst düzey ekonomi ve performans aracı. Civic i baya araştırdım 182 lerde yakıt ve genelinde yol sesi bir de kaporta inceliği gibi sorunlar okudum izledim. Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese kazasız sürüşler.

• crzyhntr kullanıcısına yanıt

20000 demi değişiyor hocam cvt sansuman yağı

• 2sene yada 40bin km.hangisi once dolarsa..

• 2019 model Honda Civic Eco Elagance den 2022 modele geçmeye değer mi sizce

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2022 makyajlı kasa , bana göre artıları ve farkı çok.

- Üstüne fark ne kadar ödeyeceksiniz ? , km bunlarda önemli .

• Slm,ayni model aractan bendede var..arac 380bin tl ederken bayi 2021 yeni kasa eco elegance i subat sonu 520bin e birakti 140bin tl fark vardi.Yeni civic in kasasini cok sportif bulmadigimdan aracimin renginide severek aldigim mavi oldugundan yeni arac turbolu teknoloji olmasina ragmen (hem lpg hem.benzin ortak kullanim)Civic den inip Civic e binmeyim gecersem Suv a geceyim diyerek vazgectim.

Simdi aracimiza vavacars 620bin tl veriyor fakat 520bin lik. Aracada 800bin istiyorlar makas 180bin ve artik araclar 2.el, araclarin degerleri sacma sapan artti fakat makas cok acildi..140bin farkla sifir aracla subat sonundaki hamleyi yapmadigima pisman sayilirim ama simdi 2.el icin 180bin vermeyerek pisman olmuyorum..Belki fikir edinmenize yardimim olmustur,takdir sizin..

Not:bayilerde arac yok(saklamiyorlarsa otoparklarda)olan bayiler tektuk ve liste fiyatinin 100-120bin ustunu istiolar 1 milyona yaklasiyor fiyatlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tilgaz -- 29 Temmuz 2022; 12:26:32 >
  • @tilgaz hocam cevabını verdi galiba elimdeki araba ile devam edeceğim o kadar farkı ödeyemem

• tilgaz kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam bende bayiye sormayı düşünüyordum fark çokmuş gerçekten şimdilik böyle devam

• Hocam fikrinizi değiştirmiş olmayım 5-6-7 bin km de 2.el simdi 180bin tl vereyim verdigim 180bin tl zaten yılbasına kalmaz makas acılır 280bin e cıkar ,yine karda olurumda diyebilirsiniz,benim icin olan durumu ozetledim,herkes icin hayırlısı..

• mKEE M kullanıcısına yanıt

hiç biri.

• 
Sayfa: önceki 19181919192019211922
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.