Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1919. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.963
Cevap
304
Favori
2.225.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19171918191919201921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

araç 2020 eco elegance fabrika çıkışlı lpgli. ama bende çok şaşırdım böyle bir şey duyunca . çünkü sorunsuz olsun diye hondanın bu serisine baktık, orjinal lpgli olsun diye.

• zafermavi Z kullanıcısına yanıt

Arkadaslarimda executive sahibi boyle bisey yasamadilar2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] yinede elektronikde,arabada sans isi sifir aldigin bile arizali cikiyor ilk gununde kullanamiyorsun,ne diyelim hayirlsii olsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar size 2022 eco elagance mi alınmalı yoksa direk elegance mi? LPG'nin yakıt tüketimi düşük mü ve performansı kurtarır mı?

• mKEE M kullanıcısına yanıt

Benzinli olanın sürüş keyfi çok daha üst düzeyde ama yine olsa yine lpgli alırdım ben, %40/45 daha az maliyetle yürütüyorum lpgli aracımı

Performans kurtarır. Son zamlar ve piyasa da gösteriyor ki lpgli model daha çok tutuyor. Benzinli performansı evet kıyaslanmayacak kadar daha iyi. Ancak benzinli alacak olduktan sonra benzer fiyatlara seçenek çok. Civic almanın pek bir cazibesi kalmıyor bence.

• Arkadaşlar peki şöyle bir seçenek buldum sizce hangini almalıyım.

2021 model 2022 Nisan çıkışlı 5700 km 785.000 TL

2022 model sıfır km 817.000 TL

2022 model 5000 km 800.000 TL

Sizce biraz daha fazla verip 2022 almak mantıklı mı yoksa param cebimde kalsın deyip 5700 olanı mı almalıyım acil cevap verir misiniz rica etsem ona göre alacağım

• Birde Sis Mavi - Füme - Beyaz - Kırmızı arasında hangisini seçerdiniz?

Sis mavisi rengi canlı hiç görmedim nasıl sizce bu renk?

Sıfır al gitsin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

sıfır araç olmadıktan sonra o kadar para vermenin anlamı yok, ikinci el düşünüyorsan çok alternatif var o paralara

• Safransisko S kullanıcısına yanıt

Ne var mesela hocam alternatif

• Ben 2 ay önce aldım, civic, golf, octavia ve superb arasında kalmıştım. Sıfır Civic denk geldi onu aldım.

• Arkadaşlar merhabalar, Aracım Eco Exe 2018 model 31200 km'de. Servise yıllık bakım için götürmeye karar vermiştim ancak Kayseri İnciroğlu Honda'da 6490 TL ücret çıkacağını söylediler. 1840 TL standart bakım, 3200 yakıt filtresi ve 1450 TL şanzıman yağı (Şanzıman yağı 2020 Haziran'daki bakımda da değişmişti). Aracımı sıfır aldım ve 5. yılına girdim. Garantisi için servise gidiyordum ancak zaten 2 yıldan az bir zaman kaldı 6 yıllık garantisinin de bitimine. Artık garantinin bozulmasını da çok önemsemiyorum. Genellikle yetkili serviste bakım yaptırmayanlar Bosch servisine gidiyorlar. Sizce hangi yolu izlemeliyim? Kayseri'de tavsiye edebileceğiniz başka güvenilir bakım yaptırabileceğim servisler var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

• memomur M kullanıcısına yanıt

Mrb,standart bakima filtreler dahildir ,ekstra 3200 tl neyin nesi?hadi cvt sanzumani anladik 2senede bir ve bu bakim mart basinda 3500 tl idi,sizden 3200tl yi ekstra istiolar gibime geldi(1840+1450 olmasi gereken.)Brde benim aracim 2019 martda 1850tl.ye standart bakim yaptiriken 2019 deil ama 2018 araclara yastan dolayi ekstra indirim yapabileceklerini soylemislerdi bunuda sorun,varsa baska bayiden fiyat alin,fiyat kirdirin diger bayi sukadara yapio siz endip iskontonuzu yapin size getireyim..vs

Bunun disinda garanti olayida gozunuzde deilse boschcar tabiki tercih edilir.sifir jazz ve sifir onceki kasa civic kullanan yakinim araclari 80-100bin km de degistim o zmna kadar ne fren balatasi nede cvt degisti yagini suyunu koydum devam ettim deyince cvt ye 20bin km de verdiigm para ciz etti icimde2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] 

Ben kırmızı almıştım rengi çok çok iyi duruyor ancak kısa sürede pislik göstermesi gibi bir eksisi de var.

• seyfiican kullanıcısına yanıt

Sis mavi aldım bende çok süper o renkte gardaş ama kırmızıda güzeldir hiç görmedim. Fakat daha önce kırmızı aracım vardı 1 günde tozlanıyordu

Hocam sıfır km mi aldınız kaça aldınız bir de sıfır ise hangi bayi den almıştınız aracı ben aradım bulamadım

• Yok hocam ikinci el aldım sıfırın ne avantajı varki

Bir avantajı yok kaç km de kaça aldınız 2022 model mi

Yok çok fark hocam tek fark poşetlerini siz açıyorsunuz siz kaç km de kaç model kaça almıştınız

• Yeni kasa civic Elegance pakette ortalama yakıt tüketimi ve ortalama hızı nereden görüyoruz arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 19171918191919201921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.