Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1762. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17601761176217631764
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • acil stopa katılıyorum deri ile ne yaz ne kış hiç sorun yaşamadım. deriyi kafanıza takmayın.
  • Himm... Demek ki bana terleten ve üşüten özel deri yapmışlar. Fesuphanallah....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 170 binlik araba japon kafa yarı nubuk yapamadı henüz.. 10 yıl sonra getirirler. Dizel gibi. Derisi de eşek derisi gibi dandik.

• Arkadaşlar executive dizel bakıyorum, bu arabanın ici komple siyah olanı yok mu, tavanlar hep açık renk

• cakitay C kullanıcısına yanıt
    Acil Stop kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler yorumlarınız için. corolla daki ler tam deri değil, kumaş ile deri karışık oda görsel olarak güzel duruyor aslında. peki öyle olsa daha iyi olmaz mı yaz ve kış mevsimlerinde
  • bu analizlerinizi yorumlayanlar trol olduğunuzu anlayabilirler...
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    deri koltukta asla sorun yok...honda orijinal pas pas bagaj havuzu yorumlarınızı bekliyorum iç piyasaya yaptırıyorlar 5D PAS PAS VAR MUADİL harika..670 pas pas havuz fiyatı veriyorlar.alanlar yorum yapsın acil stop değerlendirsin..
  • Arkadaşlar selam!
    Eco Elegance otomatik araç sahibiyim henüz 700 km de.
    hangisini desem bilmiyorum araç, silkeleme/tekleme/tutunup bırakma vb yapıyor. İlk otomatik arabam, belki kullanımdan kaynaklanıyordur kusura bakmayın. Ben mi evham yaptım? kullanıcılardan , bilenlerden yardım bekliyorum.
    Teşekkür Ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: atszata

bu analizlerinizi yorumlayanlar trol olduğunuzu anlayabilirler...
    Öylemiymişim... :) trol olmuşum haberim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: brsbrl

Arkadaşlar selam!
    hangisini desem bilmiyorum araç, silkeleme/tekleme/tutunup bırakma vb yapıyor. İlk otomatik arabam, belki kullanımdan kaynaklanıyordur kusura bakmayın. Ben mi evham yaptım? kullanıcılardan , bilenlerden yardım bekliyorum.
    Teşekkür Ederim...
    Test etmediniz mi bayide? Lpg li civiclerde yapıyor.. vtec den diyorlar ama inanmıyorum ben buna...kaç yıldır aynı motoru üretiyorlar insan bari tekleme sıkıntısını çözer.. Öyle de böyle de satılıyor diyorlar herhalde..

• Teşekkürler, sorun motorun kronik sorunundan kaynaklanıyor yani. Bu arada test ettim ama (2-3 km) sürüş esnasında fark etmedim ya da o an yapmadı. Çok can sıkıcı bir durum. 1000 bakımında servise ileteceğim. O kadar da ön araştırma yaptım, artık bunu umursamadan arabanın keyfini çıkaracağız anlaşılan. Tekrar teşekkürler bilgi için.

• iyi akşamlar arkadaşlar, civic almayı kafaya koydum. lpg executive olacak. maksimum kredi neyse onu çekeceğim. aranızda fiyat alan var mı acaba? pazartesi almayı planlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: atszata

deri koltukta asla sorun yok...honda orijinal pas pas bagaj havuzu yorumlarınızı bekliyorum iç piyasaya yaptırıyorlar 5D PAS PAS VAR MUADİL harika..670 pas pas havuz fiyatı veriyorlar.alanlar yorum yapsın acil stop değerlendirsin..
    Aracı alırken kauçuk paspas ve bagaj havuzunu hediye olarak istedim ikisini de hediye ettiler. Bagaj havuzu gayet iyi iş görüyor ama kauçuk paspas 1-1,5 senede sertleşti.

Eğer aynı paspası satıyorlarsa o kadar parayı hak ettiğini düşünmüyorum. Piyasadan daha ucuza ve daha kaliteli bir şey bulunabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayzınbergk

çok teşekkürler yorumlarınız için. corolla daki ler tam deri değil, kumaş ile deri karışık oda görsel olarak güzel duruyor aslında. peki öyle olsa daha iyi olmaz mı yaz ve kış mevsimlerinde
    Corolla'daki koltuğu görmedim ama bu güne kadar suni deriden bir şikayetim olmadı. Yazın belki 1-2 derece daha sıcak, kışın 1-2 derece soğuk olabilir ama keşke almasaydım dedirtmedi. Zaten koltuk ısıtma olduğu için kışın çok sorun olmaz. Yazında Aydın gibi ciddi sıcak bir şehirde olmama rağmen şıpır şıpır terlemedim.

• Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Hocam corolladaki koltukta sırt kısmı kumaş, sırt kısmının yan destekleri ve oturduğunuz bölge deri sadece. Kısmen daha iyidir diye düşünmüştüm, yorumlarınız için teşekkür ederim
  • brsbrl B kullanıcısına yanıt
    Bende yeni lpgli aldım ama daha araç gelmedi. Sizin dediğiniz bu sorunu hiç duymadım çalıştığım yerde 2 kişide var kullandım bahsettiginiz gibi bi sorun yoktu kendileride araçlardan çok memnun forumda başka böyle bi sorunla karşılaşan var mı acaba. Ayrıca servise götürün garanti kapsamına gireceğini düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hayzınbergk H kullanıcısına yanıt
    Onu da önermem, zira Corollada koltuk ısıtma yok, hemoroid olursun alimallah

• quote:

Orijinalden alıntı: BOMBOM41

Test etmediniz mi bayide? Lpg li civiclerde yapıyor.. vtec den diyorlar ama inanmıyorum ben buna...kaç yıldır aynı motoru üretiyorlar insan bari tekleme sıkıntısını çözer.. Öyle de böyle de satılıyor diyorlar herhalde..

Alıntıları Göster
    Kronik mi bu durum ilk kez duyuyorum forumda?

• quote:

Orijinalden alıntı: brsbrl

Arkadaşlar selam!
    Teşekkür Ederim...
    Hocam şimdi araştırmaya üşendim lakin sizin bu durumunuzun sebebi, LPG nin bağlantı sebebi ve çözümünü anlatan bir açıklama yazısını hatırlıyorum, yani sıkıntı motordan değil LPG sisteminin bağlantısından kaynaklı diye biliyorum isterseniz bir araştırın.

• brsbrl B kullanıcısına yanıt
    2.5 yıldır kullanıyorum. 25-30km hızlarda oluyor. Genelde trafikteyken. Diğer hızlarda rastlamadım hiç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17601761176217631764
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.