Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1763. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17611762176317641765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kredi kampaynasında kaç yıl kasko ve sigorta yaptırmak zorundayız araca 170 binlik executive için ortalama bir yıllık
    2000 lira hayat sigortası 4000 lira da kasko çıkıyor dedi bayi,
    forumda bir arkadaş da kasko 3 yıl şart koşuyorlar demiş max 2500 çıkacak olan kaskoya 3 yıl 4000 lira kasko ödersem toplamda 4500 fazladan buraya ödeyeceğim
    2000 de hayat sigortası 6500 lira fazladan ödemiş olacağız, ne anladık o zaman bu işten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 13 Ekim 2019; 15:42:8 >
  • gontik G kullanıcısına yanıt
    Kredi kampanyası hikaye.. Bunları 0 faizlernen anlattıh.. Bunları hayat sigortası kasko ile anlattıh..bunları araçlara koydukları zamlar ilen anlattıh..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deliyurek569

Kronik mi bu durum ilk kez duyuyorum forumda?

Alıntıları Göster
    Kronik sıkıntı. Sabit hızda gidilince nadiren yapıyor. Bu zamana kadar da çözülmedi.
    Kimsenin söylememesi önemli değil.. Direklerdeki göçük olayını da bişey yok diyen zihniyetin itiraf etmesini mi bekliyoruz?

• sen anlatma kurban olayım burayada yazma bi daha, çok rahatsız ettin herkesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan23

sen anlatma kurban olayım burayada yazma bi daha, çok rahatsız ettin herkesi
    Gazeteye de yazacam bunları.. Burdan yaza yaza honda fabrikasını kapattırdım

• gontik G kullanıcısına yanıt
    executive turbo için ak sigorta 1595(%70 hasarsızlığım olduğu halde) fiyat çıkardı..hondan ın anlaşmalı devlet bankası vakıf sigortayı zorunlu kılıyor honda kendi anlaşmalı olduğu garantiden 20 ay sıfır faizle sigortayı zorunlu olmaktan çıkardı aracı aldım.diyelim ki krediyi 1 yıllık çekdiniz 1 yıl vakıf sigorta zorunlu zaten max 20 ay ödemeli aracınız rehinli kredi ödenene dek..ödeme biter sigorta zorunluluğu kalkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atszata -- 13 Ekim 2019; 20:30:47 >
  • blok, herkes bloklasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan23 -- 13 Ekim 2019; 21:40:4 >
  • BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    Evet. Lpg den oluyormuş, sisteminden kaynaklı olduğu söyleniyor, n'apalım katlanacağız.

• trancenden kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkürler, ve herkese...

• quote:

Orijinalden alıntı: brsbrl

Evet. Lpg den oluyormuş, sisteminden kaynaklı olduğu söyleniyor, n'apalım katlanacağız.
    1 Sorun lpg ise peki neden başka bir firma ile anlaşmıyor?
    2 sıkıntı olduğunu bile bile neden sıkıntıya çözüm bulmuyor ve piyasaya tekleyen aracı sürüyor?

Demek ki hondaya en uyumlu dedikleri bu lpg kitleri uyumlu değil.

• quote:

blok, herkes bloklasın
    Bak 155 i ararın...kurtaj yapıyoz şurda

• Merhaba arkadaşlar ve Acil stop :)

Arkadaşlar bugün 2 bayiye gittim İstanbul Cevizlibag ve Avcılar ikiside 160 bin TL istediler Elegance Eco için

Avcılardaki firma Seramik Kaplama ( 9H ) , Güvenli film ( araba kaza yaptığında camlar dağılmıyormuş ) , Ses yalıtım ve Rüzgarlık bir de ufak tefek yedek paspas falan veriyor bunların hepsine piyasa da 8 bin olarak söyledi ama bayide 4 bin Tl imiş nasıl düşünüyorsun ve kaput kaplama filmi veriyorlarmış

Bu fiyatlar dışarıda ne kadar söyledikleri gibi daha mı ucuza geliyor ayrıca bu özelliklere 7 yıl garanti veriyorlar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOMBOM41

Kredi kampanyası hikaye.. Bunları 0 faizlernen anlattıh.. Bunları hayat sigortası kasko ile anlattıh..bunları araçlara koydukları zamlar ilen anlattıh..

• honda firması sana naptı dostum, aramızda kalacak söz

• quote:

honda firması sana naptı dostum, aramızda kalacak söz
    Abi beni dövdiler...

Sen birini eleştirirken bir siyasiyi veya bir futbolcuyu veya yanlış bir şey yapan birini veya bir şeyi karşılaştırıken öyle değil böyledir diye anlatırken sana bişey mi yapmış olması lazım ?

• Sana istediğin indirimi yapmamıştı Honda değil mi
    O yüzden bu düşmanlık

Göçük konusunda eleştiri haklıdır, honda alay eder gibi savunma yapmış muhtemelen.
    ***ama göçük etkisinin o dönem satılan araçlarda yüzde 5 in de altında olduğu gerçeğini de unutmamak lazım

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    topu honda servisine kaçmış küçükken

• quote:

Orijinalden alıntı: husqqq

Merhaba arkadaşlar ve Acil stop :)

Arkadaşlar bugün 2 bayiye gittim İstanbul Cevizlibag ve Avcılar ikiside 160 bin TL istediler Elegance Eco için

Avcılardaki firma Seramik Kaplama ( 9H ) , Güvenli film ( araba kaza yaptığında camlar dağılmıyormuş ) , Ses yalıtım ve Rüzgarlık bir de ufak tefek yedek paspas falan veriyor bunların hepsine piyasa da 8 bin olarak söyledi ama bayide 4 bin Tl imiş nasıl düşünüyorsun ve kaput kaplama filmi veriyorlarmış

Bu fiyatlar dışarıda ne kadar söyledikleri gibi daha mı ucuza geliyor ayrıca bu özelliklere 7 yıl garanti veriyorlar .
    4 bin TL bu ıvır zıvırlar için para vermeye değeceğini düşünmüyorum. 1 desibel fazla ses duysanız ne olacak ki sonuçta C sınıfı bir araca biniyorsunuz.

Sayılanlardan bir tek kaput koruma işe yarayacak bir özellik olabilir ama onda da tüm aracı kaplamadan verim almak zor. Geçen yolda giderken arka camın yan tarafına kurşun gibi bir taş geldi boyayı kaldırdı. Aracı tamamen kaplatsaniz bile o hızda gelen bir taşa karşı da kaput koruma filmi ne kadar etkili olur bilemiyorum onu da kullananlara sormak lazım.

90-100 km ile giderken karşıdan gelen bir araç mıcır fırlattığını düşünün karşılıklı hız farkından dolayı kurşun gibi geliyor. Allah korusun cam açıkken insana gelse hastanelik eder.

• brsbrl B kullanıcısına yanıt
    6. sıfır civic e sahibim.
    hepsi kesiklik yapıyordu.
    muhtemel vtec in aç kapa eksantrik zamanlaması değiştiğinden.
    Dert etmeyin :)
  • fth F kullanıcısına yanıt
    Vtec motor & lpg kombinasyonu;)) Zaten arabayı da çok dinlemeyeceğim, dediğiniz gibi sıkıntı yok😄

• 
Sayfa: önceki 17611762176317641765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.