Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1760. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17581759176017611762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biraz daha kurcalayinca ben de bahsettiginiz bilgilere rastladim devaminda. Saniyorum honda sahibi olmaya en azindan 1.5 turbo 182 hp motor ile baslamak akil isi degil. Bu riske girmeyi tercih etmek istemiyorum. Cikis noktam hb kasanin tasarimini begenmekle baslamisti. Dizel arac almak istemiyorum. 182 hp turbo secenegi kagit uzerinde cok avantajlara sahip olmasina ragmen, bu motor yagi seyrelme ve yakitla karisma mevzusu icime sinmediginden dolayi honda civic satin alamayacagim.
  • derhce D kullanıcısına yanıt
    6 tane civic aldım sıfır km, hiç sorun yaşamadım.
    Sorun elin fazla terlemesinden veya direksiyonu çok sıkı tutmakla ilgili.

Bu işi istanbul maslakda çok iyi yapan altın oto döşeme adında firma var.
    hatasız yapıyor.
  • brsbrl B kullanıcısına yanıt
    carStream diye bir uygulamayla yapıyordu ancak uygulama yasaklandı, android auto nun eski versionları ile çalıştırabilenler var. Bir ara araştırdım sonra video açarken gümlersem bir yere pişmanlık duyarım diye vazgeçtim.
    Hareket halinde videom bile kapalı.
  • fth F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim , benzer şikayetler şikayetvar sitesindede çokça mevcut , artık çok ilerler ise garanti zaten kabul etmiyormuş , bahsettiginiz yeri düşünebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fth F kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
    n'apalım biz de videosuz spotify/youtube music ile devam ederiz artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhendis06

Merhaba, ben de honda civic hb 1.5 vtec sport plus arac hakkinda arastirma yaparken buraya dustum. Hondanin 1.5 benzinli motoruyla yakitin yaga karisip seyreltmesiyle vuku bulan bir teknik sorun nedeniyle basi dertte. Amerika birlesik devletlerinde bircok sikayet nedeniyle 6 sene km siniri olmayan garanti vaad ederek tepkileri azaltmaya calismislar. Ulkemizde kullanicilar bu sorun hakkinda neler yasiyorlar acaba?

http://www.hondaproblems.com/oil-dilution/
    Bunu ben de çok araştırdım, kendi aracima da baktim ve göremedim. Cok soguk ulkelerdeki crv lerde görülmüş. Yogun kisa mesafe ve cok soğuk havalarda...

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Elegance paketinde apple car play özelliği var mı?
  • nofrost kullanıcısına yanıt
    Yok

• Makyajlı civic aldım inşallah bu ay sonu teslim edecekler elagance paket. Bu otomobili kullanan tecrübeli arkadaşlar kullanımda nelere dikkat etmek gerek iyi yönleri kötü yönleri nelerdir yakıtı aldığınız yer neresidir. Deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nofrost kullanıcısına yanıt
    Makyajlısında bu özellikler mevcut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coğrafya0361 C kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun kaza bela vermesin Allah, kaça bıraktılar

• asy86 A kullanıcısına yanıt
    Amin cümlemize inşallah 157 bin Diyarbakır kaporayı gönderdim akşamına 160 bine çıkardılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Makyajsiz lpgsiz 1.6 elegance paket 141 bine aldim.istanbul beylikduzu bayisi

• coğrafya0361 C kullanıcısına yanıt
    tekrardan hayırlı olsun, bence Türkiye de her zaman alan kazanır

• Acil Stop kullanıcısına yanıt
    yorumlarınızı değerli buluyorum..aracımı sattım..1.5L Executive + almak istiyorum. liste fiyatı:185.800 TL hurda indirimli fiyatı 173.800 TL bayiden verilen teklif hurda indirimli 178 bin (hurda onlardan,27 bin 00.1 faizle 18 ay ödemeli kredi) yıl sonunu ?beklemeli miyim..sabah yapılan operasyon dolar kurunu etkiler mi?araç almak için uygun zaman mı*son olarak honda çekiliyor..japonya dan gelecek 2020 civicler pazarda yer edinmek bulunduğu yeri korumak vs.bu fiyatlara alınabilecek mi sizce teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atszata -- 8 Ekim 2019; 20:14:41 >
  • Size de hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin ,güzel fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: atszata

yorumlarınızı değerli buluyorum..aracımı sattım..1.5L Executive + almak istiyorum. liste fiyatı:185.800 TL hurda indirimli fiyatı 173.800 TL bayiden verilen teklif hurda indirimli 178 bin (hurda onlardan,27 bin 00.1 faizle 18 ay ödemeli kredi) yıl sonunu ?beklemeli miyim..sabah yapılan operasyon dolar kurunu etkiler mi?araç almak için uygun zaman mı*son olarak honda çekiliyor..japonya dan gelecek 2020 civicler pazarda yer edinmek bulunduğu yeri korumak vs.bu fiyatlara alınabilecek mi sizce teşekkürler
    36 yaşına geldim ve öğrendiğim birşey varsa Türkiye'de birşey almaya karar verdiysen beklediğin her dakika senin zararına işler. Hele ki şu ekonomik ortamda birşeylerin fiyatının inmesini beklemek fazlasıyla iyimserlik olur.

Rs satın almaya karar verdiğim dönemde fiyatlar artmaya başlayınca hemen aracımı ilana koydum satıp yenisini alana kadar 8 bin TL zam yedi. Bir kampanya yakalayıp 4 bin TL ucuza aldığım halde 4 bin TL zarar etmiş oldum.

Arkadaşımda araç almaya karar verince acele etmesini söylemiştim. Elegance eco'yu 80 bine aldı hattta ötv artınca 4 bin TL zam geldi diye vazgeçecek oldu kesinlikle vazgeçme buar iyi günlerimiz demiştim şimdi aynı araç 160 bin TL'ye dayandı.

Demem o ki birşey almaya karar verdiyseniz beklemeniz size zarar verir.

mesaj alındı...galiba son yapılacak şey farklı şehirlerden fiyat almak..forumda zaten bu işe yarıyor..ilgili arkadaşlar farklı bayilerden aldıkları fiyatları yazdıkça gülümsemeler artacak...
    👍

bir kaç soru daha neden büyük şehirlerde belediyelerde olan lpg nin üçte biri kadar tüketen CNG (çöpten yakıt) kullanılmıyor..neden elektrikli yada Hybrid araçların vergileri bir türlü düşmüyor neden Elon Musk hiçbir projesini zamanında teslim etmiyor şarz mesafesi uzamıyor ve eleştirilerin odağındaki atmosferik benzinli motorların yerine tercih edilen dizel elekrikli Hybrid lpg li araçlar dahil verilen fiyatları yıllar içinde amorti etmiyor..teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atszata -- 8 Ekim 2019; 22:7:25 >
  • 
Sayfa: önceki 17581759176017611762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.