Şimdi Ara

2020 YILINDA İPHONE 6 ALINIR MI ACİLL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
6.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaşlar 2020 yılında hala iphone 6 alınır mı Genellikle sosyal medyada takılırım instagram youtube çoğunlukla oyun 1 yada 2 tane oynarım max fotoğraf aman aman çok çekinmem diyebilirim sizce hala iphone 6 alınır mı benim için ve genel olarak hala iphone 6 alınır mı

• Alınmaz hocam güncelleme desteği kesildi bundan sonra sorun yaşarsınız uygulamaları kullanırken. En kötü 6s alın gerçeği o da son güncellemesini aldı ama yine de daha makul bir tercih
  • ücrete göre değişebilir. halen cayır cayır kullanan arkadaşlarım var.
  • Hayır alınmaz. Uygulama açılışı , geçişi vs. birçok kasma mevcut ve güncelleme desteğinin kesilmeside cabası.
  • Çok çok uygun fiyata bulunmadığı sürece alınmaz
    Eğer telefona Apple 1 GB RAM yerine 2 GB RAM koysaydı
    Uygulama geçişlerinde yavaşlama vesaire olmazdı şu an
    2014 yılında iPhone 6 ile aynı zamanda çıkan Samsung note 4 şu anda iPhone 6'dan çok daha stabil ve performanslı çalışıyor
    İllaki iPhone alacaksan 6s tavsiye ederim
    6s hala canavar
  • Asla alınmaz. Onun yerine iphone SE'yi düşünün.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    iphone se 6dan daha kötü özellikle ön kamerası berbat se'nin birde çok küçük, sanmıyorum
  • Bana kalırsa 7 ve öncesi alınmamalı
  • İphone 8 ve sonrası alınabilir.iphone 6 yazılım güncellemesi bile almıyor.
  • Leş gibi kamera leş gibi batarya, güncelleme almaz.. Tek olumlu yanı ucuzdur. Başına dert alırsın anca
  • Apple telefonların azami kullanım süresi 5 yıldır. 5 yıldan sonrası sizin beklentilerinize göre değişir. 5S, 7. senesine giriyor. Ona rağmen hala kullananlar var. Günlük kullanımda 6 üzecek bir telefon değil. Arkadaşlar kesin alınmaz demiş de kimse bu telefona 11 Pro Max parası vermeyecek. Uygun fiyatlı bulunursa hala alınabilecek bir telefon. Ama uzun süre kullanacaksanız iPhone 7'den aşağısını almayın derim. 6S'in güncelleme desteği iOS 13 ile son buluyor. iPhone 7 ise hem iOS 14'ü hem de iOS 15'i alacak. Aynı zamanda kamerada ciddi iyileştirmeler var. Kasası da daha güncel. 7 alabiliyorsanız alın yoksa 6S veya 6 yeterlidir.
  • bencede çok haklısınız 6da çok kötü bi telefon değil ablam kullanıyo ama emin olmak için sordum öylesine hala mis gibi telefon
  • Bende başlık açacağım birazdan. 2020 yılında iPhone 4s 16 gb alınır mı? Sadece alo derim. Haftada 1 fotoğraf çekerim. Youtube ile video izlerim
  • Hocam uygun fiyat dediğiniz kaç TL acaba
    Ben şahsen temiz bir 32 GB'lık iPhone 6 ya maksimum 1200 TL'den fazla vermem
    Şu an için tek iyi diyebileceğim yönü kamerası
    Batarya olarak zaten kötü
    Performans olarak günlük kullanımda fazla sıkıntı çıkarmaz
    Ama uygulama açılış hızında ve uygulama arası geçişlerde cidden yavaş çalışıyor
    Eğer iPhone 6 yerine iPhone 6s olsaydı, yorumlarım tamamen farklı olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Hocam uygun fiyat dediğiniz kaç TL acaba
    Ben şahsen temiz bir 32 GB'lık iPhone 6 ya maksimum 1200 TL'den fazla vermem
    Şu an için tek iyi diyebileceğim yönü kamerası
    Batarya olarak zaten kötü
    Performans olarak günlük kullanımda fazla sıkıntı çıkarmaz
    Ama uygulama açılış hızında ve uygulama arası geçişlerde cidden yavaş çalışıyor
    Eğer iPhone 6 yerine iPhone 6s olsaydı, yorumlarım tamamen farklı olurdu
    iPhone 6'nın fiyatı, dediğiniz gibi 1000-1300 lira arasıdır. Elbette günümüz şartlarında hızlı bir telefon değil ama günlük kullanımda sıkıntı yaratmaz. Internet, mail, bankacılık vs. gibi işlerde sıkıntı çıkarmıyor. Yeni çıkmış iyi grafikli bir oyunu ise kaldırmaması normal. 2014 model bir telefondan bahsediyoruz sonuçta. 6S kağıt üzerinde çok daha hızlı ama 6'nın yaşadığı duruma kısa vadede 6S de düşecek. 7'nin durumu ise daha farklı. Bu yüzden 7 önerdim.

• Hocam fikirlerinize katılıyorum
    Bana göre de 7 den aşağı salınmaz
    Ama 6sd fena değil yani
    Şimdi aklıma şöyle birşey takılıyor

Hani iPhone ile aynı yılda çıkan Android cihazlar 1 kaç yıl sonra neredeyse kullanılmaz hale gelir
    Ama aynı yılda çıkan iPhone tıkır tıkır çalışırdı
    Yani çoğu Apple kullanıcısı böyle diyor
  • Bildiğiniz gibi iPhone 6'ya iOS 12.5.5 (Eylül 2021) güncellemesi gibi bir süprizle gelmişti Apple. Bu güncellemeyi almış olmasa, o telefona 5 kuruş para verilmez ama ios 12 güncellemesiyle şuanda bile kullanılabilir. Birçok detaydan burada bahsetmişler yani ucuz yollu iphone almak isteyenler için olabilir neden olmasın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.