Şimdi Ara

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.997
Cevap
132
Favori
752.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mergen57

Megane sedan'ın hb modeline göre bir ufak avantajı arka kafalıklar olmuş, tamamiyle indiriliyor arka görüşü kısıtlayamacak şekilde. Acaba Megane sedan arka kafalık Hb ye uyar mı döşemeler aynı mı bilmiyorum. Eğer uyarsa değiştireceğim kafalıkları her ne kadar kamera olsa da geriye dönüp manevra yapma gereği durumunda yanları zor görüyorum

Aynı şeyi bende düşünüyorum hatta forumdan bir oyak fabrikası çalışanına bile sordum ama ilgilenemem dedi. kendim halletmeye çalışıcam. bu hafta ön park sensörü sordum 650tl civarı dedi servis.

megane hb

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

megane sedan

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 7 Ekim 2016; 21:20:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 10-15 bin km yapan biri için vergi, sigorta, kasko,kredi faizi ve bakım maliyeti için düşülünce 1,2 edc almak mantıklı geliyor. ancak satarken sedan bir araç .1.2 edc ile değer kaybı HB e göre çok mu olur?. 2 çocuk lu birişi için hb bagaj yeterli olmuyor. birde bu aracın sw gelecek mi teşekürler.
  • yildiz kullanıcısına yanıt
    Bu fotoğraflarda döşemeler aynı duruyor. Ben servise sorayım bunu. Ön park sensörü taktırmayın derim, fabrikasyon sensör gibi değil aracımı satın aldığımda ben sormuştum. Fabrikasyonda 6 sensör var servisin taktığında 4 sensör var ve görüntülü uyarı yok, içeriye bir düğme koyuyorlar oradan sensörü açıp kapatabiliyorsunuz ve de sensörler boyalı yerlere denk geliyor.
  • Touch'u bile kırpmışlar icon harici versiyonlarda donanım yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otoparkın testi Berbat olmuş..otomobil dünyamda ha keza kötüydü,carviser in testi şu anda en kalitelisi.ama gerçekleri en güzel otopark anlatmış.bu araba bu para etmez yol tutuşu 2010 jetta dan bile kötüyse bu araç teknolojik bir fluence bence.renault un daha çok fırın ekmek yemesi lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RatedR7 -- 8 Ekim 2016; 12:04:27 >
  • Aracı bayiide incelemedim, keza test sürüşü de yapmadım. Ancak teknik verilerine, görünümüne, donanımına ve teknolojik vaatlerine bakınca araç C segmentinde güzel bir alternatif olarak görünüyor. Benim oldukça dıştan ve kokpitten hoşuma gitti Tabii kullanıp değerlendirmek lazım.
  • İyi akşamlar arkadaşlar aracı bugün inceledim 1.5 edc test sürüşü yaptım araç çok hoşuma gitti. Manisada renaulttan satın aldım (deri koltuk hariç en donanımlısı.) . Banka işlemleri olduğu için 13ünde teslim alıcam. Burdan paylaşırım inşallah isteyen herkese nasip olur.

• olimberax O kullanıcısına yanıt
    Yalıtım olayı nasıl hocam içeri ses alıyor mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olimberax

İyi akşamlar arkadaşlar aracı bugün inceledim 1.5 edc test sürüşü yaptım araç çok hoşuma gitti. Manisada renaulttan satın aldım (deri koltuk hariç en donanımlısı.) . Banka işlemleri olduğu için 13ünde teslim alıcam. Burdan paylaşırım inşallah isteyen herkese nasip olur.

Hayırlı olsun. Donanımlarla ne kadar bir fiyata geldi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım yaklaşık 30 dk falan sürdüm otoban köy yolu taş hepsini denedim bence ses yok

• filo yapacaz demısler ama fiyatları kırmıyorlar nasıl olcak?
  • Aracı satın alan kişiler resimlerini atabilirse forma iyi olur. Birde indirim yaptirdiysaniz ne kadar yaptılar.

• İstanbul'da showroomlarda sanırım henüz araç yok. 22 ekim tarihini söylüyorlar.
  • Renault'un sitesinde araç ve opsiyon fiyatları açıklandı. Akşam üstü ankara maisi aradığımda elimizde ki araçlar hariçinde opsiyon istenirse 10 gün sonra teslim edebiliriz dediler.. Yarin sabah gidip inceliyecem ve konuşcam takas indirimini vs.
  • 2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]
  • Opsiyonlar çok güzel. Özellikle sürüş paketi, kontrol paketi,head up display ekran ve 8,7 inçlik ekran çok kullanışlı ve güzel opsiyonlar. Yani 100 bini gözden çıkarmak gerekiyor dopdolu bir araç için. Hafta sonu inceleyip malzeme kalitesi ve işçilik konusunda net fikir sahibi olacağım.

• HarunHoca kullanıcısına yanıt
    ben 1.6 130 bg dci edc bekliyorum opsiyonlar dahil 111.200 tl yapıyor gördüğüm kadarı ile bayilerde 5 10 bin indirim yapıyorlar yılsonu kampanyası ile bu aracı 100 bin tlye alınır
  • Bugün Ankara Azizoğlu'nda gördüm megan sedan aracı. 1.5 110 hp edc icon donanım araç için 105 bin dediler. Araç içini genel olarak beğendim ancak fiyat yüksek geldi.

• 1.6 dci 130 ps'lik icon'un EDC vitesli versiyonu da olsaydı, tam tadında olurdu.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.