Şimdi Ara

2020 Renault Clio 5 [ANA KONU] (275. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Penanggalan , Penanggalan
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.545
Cevap
206
Favori
647.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tesla ekranın ve diğer bi ufağı olan dokunmatik ekranın yetkili servisteki ücretlerini bilen var mı acaba? Sonradan taktırma fiyatları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shawna S kullanıcısına yanıt
    Biz de istanbulda ortalama 6.8-7 arası ile geziyoruz. Daha aşağısı pek mümkün değil gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakıt olayı km yaptıkça ve eko yu kullanınca biraz daha düşüyor.

• Bu arada benim araç 2022 joy ve fabrikasyon teysiz. Şirket aracı. Bu araca çıkma clio 5 lerden teyp takılsa çalışır mı? Tecrübe edeniniz yada fikriniz var mı?

• cbascan kullanıcısına yanıt

Merhaba Servis fiyatı 4 ay once sordugumda 15K civarındaydı.

Ek olarak

JOY pakete sadece tesla ekran takılabilir.

TOUCH ve ICON a hem tesla hemde bir ufak dokunmatik ekran takilabilir.

Dısarda taktırmanı öneririm 4 gb 64 gb lar 7-8K dan baslıyor. Apple CAR dahil fiyat.

Kendimde bir arayıs icerisindeyim.

• necrolog N kullanıcısına yanıt

Evet ama önce bir soket varmı diye torpidonun ordan bakmak lazım. Şayet var ise ve tesla ekran taktırmayacak isen aşapıdaki görseldekinden taktırmanı öneririm digeri inanılmaz dandik ve cızırtı yapıyor. Cızırtı kısmını kendimde var oldugu icin biliyorum.

2020 Renault Clio 5 [ANA KONU]
  • mcmuzip kullanıcısına yanıt

Hocam touch 1.0 araç bakıyorum bi kaç güne satın alabilirim. İlanlardaki araçların bazılarında bu görseldeki ekrandan var ve ben bunu değil de diğer dokunmatik ekranı istiyorum. En azından bu tuşlu ekran hepsinde var zannedersem.

dışarıda teslanın ufağı olan dokunmatiği taktırsam sorunsuzca çalışır mı ve orjinal mi oluyor o satılanlar?

Touch larda 7' ekran var. Bu yukardaki resimlerdeki joy un ekranı bir yanlışlık olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeric -- 26 Haziran 2022; 17:58:27 >
  • 2020 1.3 tce touch clio kasko değeri 400 bin tl üzeri mi çıkıyor? Kasko değerlerini öğrenmek için bi uygulama falan yok mu acaba :) kredi oranını etkiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 26 Haziran 2022; 18:27:21 >
  • omeric kullanıcısına yanıt

O zaman joyları touch diye mi satıyorlar? Ama 4 cam otomatik araçlar

• mcmuzip kullanıcısına yanıt

Tüm soketler var ancak teyp yok. Kendi aracım olsa Tesla ekran alacağım fakat 2-3 yıl kullanıp iade edeceğim için çok masraf yapmak istemiyorum. Bu ve bunun bir küçüğü ama typler internette satılıyor. Let go dolap gibi yerlerde. Alıp taksam çalışır mı bilmiyorum!

O küçüğü bulabilirsen taktırabilirsin sorun olmaz. Onu bulması biraz zor cunku. Ama muhakkak taktırabilcegin biyerden almalısın kendin ugrasmamalısın. Ben senin yerinde olsam o kucuk ekranin cikmalari oluyor sanslı isen letgoda vs onlardan bulup taktırırsın direk orjinal.

• necrolog N kullanıcısına yanıt

Bunun bir kucugunu alma benim joy arabada var dinletmiyor cızır cızır. Bu 1k veya 800 tl ye letgoda var direk alıp takarsın belki aktivasyon ister onuda renoda hallettirirsin. tekrar uyariyorum diger kucugu sakın alma.

• yukarıda görseli olan R013 olanı diyorsun değil mi?

• cevoland kullanıcısına yanıt

Hocam aynı durum benim de şehirler arası yolculuk yaparken kırmızı ışıktan kalkerken başıma gelmişti zamanında buraya yazmıştım kimse dönüş yapmamıştı. Yolda hemen Renault’u aradım en yakın servise yönlendirdiler(Afyon servisi) servis yetkilisi ile konuştuğum da araçlarda uyku sigortası oluyor bazı bayiler satarken çıkarmayı unutuyor demişlerdi. Başka servise götürdüm sigortaya da baktılar diğer yerlere de baktılar bir şey bulamadılar. Şu zamana kadar şükür bir daha başıma gelmedi. Geçmiş olsun.

• Mrt32 kullanıcısına yanıt

çok değişik bi olay.. bende yakında bilgi alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevoland -- 27 Haziran 2022; 10:10:48 >

Merhabalar

Benim aracım 2020 touch 1.0 Tce. Benim aldığım dönemde jant paketi adında (elmas kesim jant ve karartılmış arka camlar) bu ekranı veriyorlardı. Alaşım jant paketi olmayanlarda (jant kapaklı touch cliolarda) ise 7 inçlik ekran vardı. Hem alaşım jantlı hem de 7 inç ekranlı olanlar da mevcut.

Resmi paylaşılan cihaz ise normalde joylardaki satandart radyo (Bazı touch larda da kullanıldı). Ancak tedarik sıkıntıları ile bir ara radyosuz cliolar da satıldı.

Reno zırt pırt donanımsal değişiklikler yaptığı için benim için hiç şaşırtıcı değil. Eskiden beri genelde 3 ana donanım var. joy-touch-icon. Ama eski meganlarda bazen touch plus gibi, yeni meganlarda şimdi de joy comfort gibi ara donanımlar reno için gayet sıradan uygulamalar.

Sonuç olarak: Touch paketlerde resmi paylaşılan cihaz olması normal.

• omeric kullanıcısına yanıt

Selamlar clio 5 1.0 Tce ego paketi kullanicisiyim, lovato ego montaji yapildi lpg de giderken benzin ibrem dusuyor siz de nasil bilgi verirseniz sevinirim.

• Ylmz.06 Y kullanıcısına yanıt

LPG de giderken benzin ibresi düşüyor maalesef. Bunun için yarım depodan fazla benzin tutarsanız depoda 3-4 gün içerisinde ibre eski haline geliyor. Bir miktar benzin alırsanız da aynı şekilde eski yerine geliyor.

• Tamamdır teşekkür ettim :)

• 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.