Şimdi Ara

2020 Renault Clio 5 [ANA KONU] (250. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
8.540
Cevap
205
Favori
646.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Davlumbaz sabitleme parçasına benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • free men F kullanıcısına yanıt
    Hocam bu nerede oluyor kendim takabileceğim bir konumda mı bilginiz var mı acaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • muratcangm kullanıcısına yanıt

Merhaba

Sizin eklediğiniz resimleri servisteki arkadaşa gönderdim. Parça kırılmışa benzemiyor. Yerinden çıkmış gibi. Sanki sağ taraf yere temas edince davlumbaz esnemiş. Parça da yerinden çıkmış gibi. Tüm davlumbaz içini ışık ile inceleyin. Ulaşabileceğiniz bir yerde ise takarsınız. Eksik yok ise davlumbaz parçası değilmiş demektir :)

• free men F kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim sorduğunuz için banada kırılmış gibi gelmedi parca bütün gibi internetten satılanlara da baktım bir eksiği yok gibi görünüyor. Tekrardan teşekkür ederim yağmur dinince bir inceleyip bakacağım hocam

• izmir mais geri gorus kamerasi icin %20 indirimli kampanyadan 1395 tl fiyat verdi.
    edit:merak edenler icin touch paket e montaj bu sekilde oldu. 2020 Renault Clio 5 [ANA KONU] 2020 Renault Clio 5 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 8 Aralık 2021; 17:2:17 >

• Arkadaşlar merhaba 10bin kmdeki aracımın soğutma suyu min çizgisinin yarım santim altında. İnternette bu sıvının orijinalini satın alabileceğim bir yer var mı yoksa servisten mı almam gerekiyor. Ya da servise uğrasam tamamlarlar mı. Normalde bakım nisanda

• Legum Magister kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de aynıydı. Tüm araçlarda fabrikadaki dolumdan sonra vakum çektiği için sınıra geliyor dediler. Servise uğramışken sordum antifiriz dışarıda satılmıyor buradan alabilirsiniz dediler. 80tl ödedim sanırım 1lt. için. Şimdi siz sorunca keşke 1 bardak su ekleseydim diyorum :) Koskoca servis 100ml antifirizi ücretsiz eklemedi ama bir yeni müşteriyi kaybetti.

• Estimatoreng E kullanıcısına yanıt

Arkadaşlar uzun zamandır bende de minimum çizgisinin 1 parmak altındaydı su miktarı bugün silecek suyu koymak için açtığımda motor rezervuarında hiç su olmadığını gördüm. 0.5 lt kadar su koydum ve tam ideal seviyeye geldi min max ortasına. Tabi o limon sarısı görünüm kayboldu :). Sizce şişelenmiş su koymak yanlış bir hareket miydi? Servise gitme imkanım olmadığı için mecbur kaldım...

• Estimatoreng E kullanıcısına yanıt

1 lt 80 tl cokmus. Ama disaridaki 5lt cam suyu fiyatina 1 lt koydugu icin servis... internette 3lt 60 tl sari antrifriz var ondan konabilir.

• Hunbal kullanıcısına yanıt
    Hepsinde öyle motor sesi gibi bi ses geliyor. Direksiyon pompasından geldiği söyleniyor. Normal yani kafaya takmayın.

• Arkadaşlar Clio 5'lere şu şekilde kablosuz şarj imkanı sağlıyoruz. İlgilenenler var mıdır?

2020 Renault Clio 5 [ANA KONU]
    2020 Renault Clio 5 [ANA KONU]

• Ayberk_09 kullanıcısına yanıt

BMW GİBİ.

• Ayberk_09 kullanıcısına yanıt
    Benim araçta aynı bu değerdeydi. Uzun yol yaptım 100-110 aralığında sabit 500 km yol gittim geldim toplamda 1000 km civarı.geldikten sonra depoyu fulledim sıfırladım Yakıt 12 litreden 8 litreye düştü şehir içi. 4 litre birden oynadı. Otomatik joy 2021 model benim araçta. Uzun yola gittiğimde araba 2000 km civarlarındaydı. Yani uzun yolda sakin çok basmadan aynı devirde gittiğinizde rodajı tamamlamış oluyorsunuz. Ama çok basmayın. Şehir içi bu çok zor. 10 bin km de yapsanız zor.Uzun yol yapın motor açılsın.Çok geç kalırsanız bu sefer ne yaparsanız yapın araç çok yakmaya devam edebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.rsin -- 8 Aralık 2021; 16:20:19 >
  • cihan85 kullanıcısına yanıt
    istanbul ici ayni degerlerle geziyoruz hocam.10 fan asagi hic dusmedi 1 yil 5000 km full sehir ici.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26_bbz_26 2 kullanıcısına yanıt

Kaç motor diyesim geldi. Çok varsa bilen yazsın.

• cihan85 kullanıcısına yanıt
    2020 1.0 xtronic

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26_bbz_26 2 kullanıcısına yanıt

Ortalama hız kaç?

• arkadaşlar clio 5 multimedya ekran simsiyah kaldı hiç görüntü yok .Ses var.Nedendir başına gelen oldumu *

• Sigortasını kontrol edin. Eğer sağlamsa servise götürün. Sigorta yerini bilmiyorsanız eğer YouTube da aratın. Orda bir kaç video var bununla ilgili.

• E.rsin kullanıcısına yanıt

hocam ses geliyor.sadece görüntü yok.sigorta olsa sesde gelmez

• 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.