Şimdi Ara

2020 model az yakan suv tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aşağıdaki ölçüye göre hangi suv bana hitap eder?

1- Az yakması açısından, Dizel otomatik olsun (az yakan benzinli de olabilir)
    2- 5 kişilik aile için rahat ölçülerde (küçük suv olmasın)
    3- tavan fiyat 303.000 olacak.

NOT: Nissan x-trail, Hyundai tucson (dizel ama çok yakıyor diyolar), Nissan qashqai sanki bana yakın

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi futureng06 -- 1 Temmuz 2020; 23:27:45 >

• Aradığın araba tucson 4*2 dizel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Direk opel grandland x 1.5 cdti alırdım , tasarimi , genisligi , teknolojisi olsun rakiplerine kiyasla tam f/p arac.. biraz daha rakami cikabilirseniz ultimate paketli eat8 sanzimanli olani daha makbul olur..

Onun disinda yeni ford kuga gelecek , henuz gormedim ama bir ford bayisine gidip bilgi almanizi onerebilirim.. eski kasa kuga 1.5tdci powershift titanyum kullandim , performans olarak ciddi beklentiniz yoksa gayet genis yeterli bir aractir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizel qashqai, dizel kadjar, dizel grandland x...

benzinlide de vitara. tüp de takarsınız nefis olur
  • Opel Grandland x 1.5 dizel 130 ps. Şehir içi 6,3 lt.

2020 model az yakan suv tavsiyesi
  • Timya T kullanıcısına yanıt
    Hocam bu arac at6 sanziman mi yoksa eat8 mi

• Skoda karoq bakabilirsiniz hocam. Daha geniş olsun diyorsanız abisi kodiaq var ama dizel 1.6 dizeli yok sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derde35 -- 2 Temmuz 2020; 10:41:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanstern

Hocam bu arac at6 sanziman mi yoksa eat8 mi
    Bu araç AT-6

Dizelde Ultimate donanım ve benzinlide tüm donanımlar AT-8
  • peugeot 3008. satış birincisi bayağı tuttu. dusterdan bile fazla satmış.
  • suv segmentinden yeni kurtulmuş bir kullanıcı olarak yorum yapmam gerekirse, 5 kişilik bir aile için xtrail ve crv dışındakilerde rahat edemezsiniz.

• Timya T kullanıcısına yanıt
    bu aracın kadranı neden ilk çıkan fiorinolar gibi böyle kadran mı kaldı gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum 3008 c5 aircroos bi de bu aynı platform ama ne yazık ki kadran sanki hindistan arabası gibi
  • dizel-otomatik olarak; pejo 3008, C5 Aircross yada opel grandland X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 2 Temmuz 2020; 14:41:36 >
  • Grandland X peşinde çok koştum ama fiyatlar çooook yükselmiş. Piyasada sıfır araba zaten zor bulunuyor. İkinci el arabalar sıfır fiyatından pahalı. Geçen sonbaharda 180.000 TL civarındaki fiyatlar 255.000 olmuş. Sanki ev alıyoruz. Fiyat sizin için makulse, Grandland X tavsiye ederim, donanım olarak çok iyi bir araba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artemes -- 2 Temmuz 2020; 16:41:42 >
  • 5 kişi diyorsun Qashqai diyorsun. Tucson, C5 Aircross, Ateca öneririm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.