Şimdi Ara

2020 LG LED MODELLERDE KİRLİ EKRAN DURUMU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
4.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adam normal bi mesaj yazmış adama verdiği cevaba bakın şu mesajları normal bi insan yazarmı sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ....Dedi onlarca insan dolandırıp mağdur eden yüzlerce sahte nick alıp yasaklanıp tüm ana konulardan kovulmuş yazacak yeri kalmamış günlerdir onlarca kişinin tükürdüğü stok eritme görevlisi :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ptolomeo -- 15 Nisan 2021; 17:59:23 >
  • arkadaşlar sizleri dolandırıyormuşum haberim olmadan lütfen konuya yazarmısınız kimi nasıl dolandırmışım herkes öğrensin...

şu mübarek ayda envai çeşit hakarete iftiraya maruz kalıyorum senin gibi rezilleşemiyorum diye kendine neden polyanna süsü veriyorsun?

ne bir allahın kulunu mağdur ettim bu zamana kadar nede herhangi bir markayla en ufak bağlantım var varsa aksini ispatlayacak delikanlı gelsin artık bekliyoruz

aylardır aynı iftiralar hakaretler madem öyle benim gibi kanıt sununda herkes görsün kendi yalanlarınızla insanları manipüle etmeye çalışmayın.

adamdaki yüzsüzlüğü görüyorsunuz kendi yaptığı rezillikleri nasıl başkaları yapıyormuş gibi anlatıyor normal bi mesaja bile tahammülü yok anında rezilleşiyor

şu konuda yazdıklarımda tek bir yalan ekleme varsa allah adım atmayı nefes almayı nasip etmesin

bu şahısları tanıyın diye uğraşıyorum yoksa aylarca aynı şeyleri yaptılar kaale alıp cevap vermedikçe çıldırdılar sonucu görüyorsunuz

• Ptolomeo kullanıcısına yanıt

Kuyruk acısı dediğiniz yine dönüp dolaşıp markaya geliyor marka savunmaya veya düşmanlığına. Demekki adam bunların bi şeylerini ortaya çıkardı da bu kadar tepki veriyorlar.

• Çevir Rnnn çevir bakalım kimin ne olduğunu herkes öğrendi git birazda üstadın vardı senin onla birlikte ağla tabi seni kabul ederse. Adama nasıl ihanet ettiysen gelip imdadına yetişmiyor bırak debelenmeyi. Debelendikce batıyorsun.

Ya hocam bırak uğraşma anlatamazsın yazsın dursun. Bide kimseyi mağdur etmedim diyor utanmadan ya tam servisle 1 ay uğraştım bunun yüzünden vede 2 3 kişi daha uğraştı sonra dediler boşver. Bunlarla uğraşılmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Bakın beni teskin etmek için ne demiş TV iyi demiş ama şimdi konuda alınmaz uzak durun diyor işte kanıtı

2. Bende sonra bu arkadaşın tavsiyesi ile bi kişi daha aldı

3. Ondan sonra lg tavsiye ettiği için dallasın attığı mesaj

Adam nede haklıymış daha neler dediler ilerleyen msjlarda ama gerek yok yine inkar eder yine aynı şeyleri söyler.

Baksana bunun üstadı 2020 LG LED MODELLERDE KİRLİ EKRAN DURUMU bile bundan elini ayağını çekti o tanıyamıyorum demiş sen mi tanıyacaksın.

Buna birisi anket yaptı satıcı mı diye ve forumda görmek istemiyoruz diye tam 21 oy çıktı hala daha mağdur ayağına yatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 15 Nisan 2021; 19:27:18 >

Adama 50 tane kanıt gösteriyorum hala daha aynı şeyi söylüyor mağdurum da mağdurum.

Altı üstü 3 soruma cevap veremedi hala daha lg fanboyu diyor utanmadan bundan ne desen beklenir. Üst üste iftiralar

• RNNN SENİ ALLAH'A HAVALE EDİYORUM Bİ GÜN BUNLAR AKLINA GELİRDE İNŞALLAH PİŞMAN OLMAZSIN BAKALIM O KADAR İFTİRA AH ALDIN HESABINI NASIL VERECEKSİN.
    SEN GİBİ LAF ÇAMBAZI İLE KİMSE BAŞA ÇIKAMAZ ŞU MÜBAREK GÜNDE ZAMAN AYIRMAYADA DEĞMEZSİN.
    SÖYLE SÖYLE KENDİN DİNLE HESABI

• Senin dediğin gibi ben 4 binlik TV aldım diye batmam sen de zengin olmazsın buda bana bir hayat dersi olur bu kadar basit.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt

lb670v 4 tane şikayet var 3'ü kullanıcı hatası evet yetersiz bellek sorunu var ama çok nadir oluyor diğer smart tv'ler de bu sorun mevcut.

Aynen hocam artık yazmaya gerek bile yok

• 65 oled b9 izleyerek konudaki yorumlari okuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

lb670v 4 tane şikayet var 3'ü kullanıcı hatası evet yetersiz bellek sorunu var ama çok nadir oluyor diğer smart tv'ler de bu sorun mevcut.

Şikayet var sitesinde 40 şikayet var. Canınız yansın istemiyor iseniz uzak durun yazan bile var.

40 yokmuş 12 tane varmış.

42inc olanında 40 şikayet var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 15 Nisan 2021; 21:36:22 >

Emin misin ?

2020 LG LED MODELLERDE KİRLİ EKRAN DURUMU
  • NitroNos kullanıcısına yanıt

Bune..

• NitroNos kullanıcısına yanıt

Adam gibi kullanırsan bir şey olmaz uzun ömürlü olur dediğim gibi 7 yıldır canavar gibi çalışıyor keza 2 tane monitörüm de kaç yıldır 1 tane problem yaşamadım bu sorunlar sizi mi buluyor anlamadım.

Bende sadece 4 şikayet görünüyor maalesef.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.