Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2016 yılında tatilimi yapmıştım hocam aquasis'de.
    Haziran ayı ortasında gitmiştik rüzgar çok tutan bir bölgede.
    Ufak çocuğunuz var ise üşüyebilir eğer mayıs - haziran ayında oteli satın aldıysanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Sanki yine fiyat peformans olarak bodrum voyage’lar öne çıkıyor. Antalya bölgesi çok pahalı.

Amara dediğiniz gibi sıyırmış. Güral açıklaması, titanic açıklamadı ama onların da çok aşağı geleceğini sanmıyorum.
    katılıyorum. ağustos sonu voyage bodrum ve voyage türkbükü 5 geceye 7000 tl istiyor. denizi de güzel hizmeti de yemekleri de. daha ne olsun.

7000 liraya kemer barut,cornelia deluxe ve diğer çer çöp oteller var. bunlarla voyage'ı kıyaslamam bile.
  • arkadaşlar şu oteller hakkında yorumu olan var mı?

* Pine Bay Holiday Resort Hotel
    * Jiva Beach Resort
  • mario gomeeeeeez kullanıcısına yanıt
    Arkadasin dedigi gibi aquasis güzel fakat rusgarli bir otel ilk acildigi sene gitmiştim peysaj i bitmemişti cokta fazla yürümüştuk ama memnun ayrilmistik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alitaro A kullanıcısına yanıt
    Voyage bodrum u bilmiyorum ama voyage belekte konaklamis biri olarak cornellalarin pek cer cop oldugunu düşünmüyorum acikcasi kistas biraz yanlismi oldu acaba. Hele de diamond cokta asaga kalmaz diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: entryca3587

Bu sene yine ayarladım ben 19 mayıs haftası 4 gece 2160 tl havuz manzaralı oda hocam.
    Hangi otel hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balayı için bakiyorum bu sene umarim f/p buluruz.

• fettah kullanıcısına yanıt
    Bana o kadar çok mesaj geliyor ve bu senenin 2 f/p otelinden birisi cornelia diamond biri de amara prestige elite

İkiside üzmez

Hatta eylül 9 dan sonra tatil imkanı olan corneliayı yarı fiyatına almış oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fettah

Voyage bodrum u bilmiyorum ama voyage belekte konaklamis biri olarak cornellalarin pek cer cop oldugunu düşünmüyorum acikcasi kistas biraz yanlismi oldu acaba. Hele de diamond cokta asaga kalmaz diye düşünüyorum.
    diğer çer çöp oteller derken 7000 tl fiyat çeken diğer otelleri kastettim cornelia deluxe'ü değil. haa cornelia deluxe ile de voyage'ı kıyaslamam ben. aynı kategoride bile değiller.

cornelia diamond o tarihlere 8600 lira istediği için onunla voyage sorgun veya voyage torba kıyaslanabilir ki benim tercihim yine voyage olur.

ücretsiz alacarte'leri yeter.
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    cornelia diamond 2 yetişkin 2 çocuk (4 yaş ve 1 yaş) eylül sonu ile ekimde 11 bin tl çıkıyor? bana çok ucuz gelmedi
  • onzy O kullanıcısına yanıt
    2 yetişkin 1 çocuk 6500 çıkıyor.. belki sizde 3 yetişkin işaretlidir bilemiycem. Ben 9 eylülden itibaren hesaplattım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 7 Kasım 2019; 10:33:45 >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Amara prestige’den emin olamadım. Dün yorumlarını inceledim fiyat uygun gibi ama hizmet ne seviyede tam çözemedim. Yoksa fiyat ay olarak bakarsak temmuz vs. bayağı uygun.

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    su an amara prestige jolly de kapali gozukuyor.sanirim guncelleme var
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    yeniden baktım. 2. çocuk 1 yaşında girince bile 5 bin tl fiyat farkı çıkıyor. 1 yaşındaki bebek için 5 bin tl fark nedir yahu ayıp vallahi
  • onzy O kullanıcısına yanıt
    oda tipi degisiyordur
    bazi odalar max 3 kisi kapasiteli. tum oteller boyledir
  • quote:

Orijinalden alıntı: r00tsecurity

arkadaşlar şu oteller hakkında yorumu olan var mı?

* Pine Bay Holiday Resort Hotel
    * Jiva Beach Resort
    jiva beach de 2017 de konakladım gayet guzel otel yemeklerı cok lezzetlı dıger oteller gıbı kalabalık sıra olma durumu yok denızı dalgalı gol etrafına kurulu bır otel
  • Eylül ayı için otellere bakıyorum. Çocuklarımdan biri o tarihlerde 2,5 yaşında diğeri 1 yaşında olacak. İkisi de park yatakta(hatta biri yanımızda) konaklayabilecek yaşlarda ancak otel fiyatları 2 çocuğu seçince 3-5 bin artıyor aile odası verdiğinden dolayı.
    Bu prosedür otelle veya ets tur ile konuşularak giderilemez mi? Anne sütüyle beslenen ve park yatakta yatacak olan 2 çocuk için bu farkları vermek hiç içimden gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslanonur

jiva beach de 2017 de konakladım gayet guzel otel yemeklerı cok lezzetlı dıger oteller gıbı kalabalık sıra olma durumu yok denızı dalgalı gol etrafına kurulu bır otel

Alıntıları Göster
    bu oteli alsam denizi uzer mi kardeşim, bir de temmuz bası mi daha iyi olur ağustos sonu mu ? Bu bölgeyi bilen arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim ona gore rezervasyon yapacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpit

bu oteli alsam denizi uzer mi kardeşim, bir de temmuz bası mi daha iyi olur ağustos sonu mu ? Bu bölgeyi bilen arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim ona gore rezervasyon yapacağım

Alıntıları Göster
    denizi dalgalı denizden memnun kalmayabılırsınız ama otel guzel ben agustos bası gıtmıstım agustos sonu dalga daha fazla olacaktır ege bolgesı malum agustos 15 ten sonra sıcaklık bıraz duser
  • ultraslanonur kullanıcısına yanıt
    2 çocuk var ( 4 ve 2 yaşında) 2. çocuktan dolayı aile odasına yönlendiriyor fiyat 2000 tl artıyor o yüzden vazgectim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpit -- 7 Kasım 2019; 12:18:57 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.