Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen hocam yarım saat önce 40 tı yine 30 a çektiler
  • CrazyLeshRaC kullanıcısına yanıt
    Simdi üyelikle girdim indirim orada göründü açıkçası 4 - 8 agustos titanic belek veya lara ikiside 5940 açıkçası granadaya gidecegine kesinlikle titaniclere giderim arada 10 gömlek fark var, hatta gaza gelirsem alicam birazdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fettah -- 27 Kasım 2019; 12:47:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fettah kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam üyelere özel yapılmış. Bende giriş yaptım %40 a dönüştü tekrar. Alacaksınız alın bence gerekirse iptal edersiniz.
  • isikayhan kullanıcısına yanıt
    Şu balık muhabbeti epey arttı son dönemde, bu yaz Marmaris'te de bize sarmışlardı topuktan kapıyordu alayı. :) Otel de tırt o zaman dediklerin onu gösteriyor. Gerçi yemek falan problem değil ona çok takılmaya gerek yok da deniz sıkıntılı olunca işin rengi değişiyor işte :)) Fethiye'deki Jiva Beach'ten sonra burayı da listeden çıkaracağız gibi duruyor.

• Merhaba, Max 6 bin TL bütçem var. Bebek dostu bir otel bakıyorum. İlk defa bebek ile gideceğim. Deniz insanıyım havuz olmasa da olur. Ne önerirsiniz Eylül ortası gibi düşünüyorum. Biraz da ekonomik olursa sevinirim. Gerçi fiyatlar çok yüksek bu sene :/ teşekkürler

• Entropi Canavarı kullanıcısına yanıt
    Eylul ortasi gibi cogu otel indirime giriyor , kac gece düşünüyorsunuz bilmiyorum ama gural rekirovayi tavsiye ederim.

• Geçen sene oradaydım. Güral tekirova 10 numara oteldir.
  • Entropi Canavarı kullanıcısına yanıt
    granada luxury okurcalar a gıt hocam fıyatı ucuz o tarıhlerde denızı de guzel
  • ultraslanonur kullanıcısına yanıt
    Hocam bebek dostu diyor yani an basiti menusunde bile bebege ozel mamalar olan demek istiyor ,hijyen cok iyi olmali diyor siz granada okurcalardan bahsediyorsunuz biraz yanlış yönlendirme olmadimi bu

• Gelen olumsuz yorumlardan sonra Daima Biz otelden vazgeçtik.

şimdiki rota Göynük / Transatlantik Hotel&Spa
    otelde konaklayan arkadaşlardan bilgi alabilir miyim.
    Hazır 3 gün geçerli %10 güneşli cuma indirimi de varken karar verelim diyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Entropi Canavarı

Merhaba, Max 6 bin TL bütçem var. Bebek dostu bir otel bakıyorum. İlk defa bebek ile gideceğim. Deniz insanıyım havuz olmasa da olur. Ne önerirsiniz Eylül ortası gibi düşünüyorum. Biraz da ekonomik olursa sevinirim. Gerçi fiyatlar çok yüksek bu sene :/ teşekkürler
    Pardon gece sayısını yazmamıştım.

Bebek dostu bir otel bakıyoruz Max 6 bin TL 6 gece için eşimle.

Teşekkürler

• Titanic deluxe ve Cornelia otelleri nasildir ? Hangisini secmeliyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarbeLeeMatkap -- 27 Kasım 2019; 17:34:39 >
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    Sizde özellikle en kötülerini buluyorsunuz hocamHa daima biz ha burası.Daimaya gidin gene daha iyi.En azından Aqua’sı var.Burası denize uzak.Aqua yok.Müşteri portföyü berbat.Hiç tavsiye etmem.

• CrazyLeshRaC kullanıcısına yanıt
    hocam siz belegi 6k tl almistiniz sanirim titanikler suan 10k cikiyo ben mi yalnis baktim kaca rezerve ettiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman127 -- 27 Kasım 2019; 17:22:40 >
  • ottoman127 kullanıcısına yanıt
    Standart odalarda yazin 7 bin cikiyordu en az. Maldiv oda yapinca 11 12 bin civarı. Maldivler yapmıştim ben onu iptal ettim deluxe odayi 12 bin e aldim. Buranin standart odasi da 10 bin civarında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Diverso (Coşku bey) 'den fiyat teklifi ve görüş almanızı mutlaka öneririm. Hem fiyat konusunda hem tercih konusunda ciddi anlamda indirim yapıp yardımcı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeki_gs -- 27 Kasım 2019; 18:0:19 >
  • DarbeLeeMatkap kullanıcısına yanıt
    Cornella diamond sa iyi tabiki , titanic delux te iyi ama titanic mardan palace harikadir niyet ettimde yemedi az daha gaza gelmem lazim , bu arada titanic lara yida tavsiye ederim iyi bir aile otelidir.

• Titanic belek güzeldir doğası, oteli ama personel kalitesi kötü.

• zeki_gs Z kullanıcısına yanıt
    Yani fiyat alalim almasinda seturda adam gibi kac tane otel varki .kimi aratsak calismiyoruz diyorlar yoksa coşku beyin yardim cabalarini takdir ediyoruz.

• Titanic 5 gun 4 gece 6 bine aldim haziran ay sonu balayı f/p umarim üzmez.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.