Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

Hocam butce max 8 bin 29 haziran 3 temmuz arasi gitmeyi düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Kaya artemisi tavsiye ederim. Ama balayi oldugu icin ana bina tercihiniz olsun. Anabinada tum odalarda jakuzi mevcut. Biz balayi cifti olmasak dahi 2. Gun meyve,cikolata tabagi ve buyuk sarap ikram edildi. Bunun yaninda anabinada hergun odaniza kucuk sarap cikolata vs. birakiliyor rutin. Plaji küba plajlarini andiracak guzellikte. Servisler cam şise ve kaliteli. +18 havuzu bir diger artisi. Ilk firsat da tekrar gitmek isterim. 2 yildir butceden dolayi gidemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tramp.life kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam bende orayi dusunuyordum.

• tramp.life kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam kaya palazzoyu begenmisim

• DarbeLeeMatkap kullanıcısına yanıt
    Ben merit crystal ile kaya arasında kalmıştım (bütçem daha yüksek olsaydı limak olacakti) tatilsitesinden telefonla çok güzel bi teklif verdiler otel odası almistim.sonra balkonsuz olduğunu görünce mail attim otele beni superior odasına aldiklarini söylediler.oda temizliği minibar olsun içecek kalitesi üst düzey. Her çeşit yemek var ancak aşırı lezzetli değil.en olumsuz özelliği çok çocuk olması ki ben 7 gece sadece yetişkin havuzundaydim.bir diğer olumsuz özelliği şezlong problemi geç inince bulamadığım olmuştu ne havuzda ne plajda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Side de tua magic life jacaranda otelinde 17-21 Agustos 4800 çıkıyor, 2 çocuk ücretsiz..
    Bu otele giden var mı?
    Baya F/p görünüyor otel, yardımcı olursanız sevinirim

• Titanik otellerinin granada belekten ucuz olmasına ne diyorsunuz? Granada rezerv yapmıştım ama titanik lara ya vs mi çevirsem bilemedi
  • DarbeLeeMatkap kullanıcısına yanıt
    Limak ta mükemmel zaman geçirdik ailenizle ,odaları muhtesem hanım eve gelince gerimi dönsek dedi 😜

• CrazyLeshRaC kullanıcısına yanıt
    Titaniklerin hizmeti nasil ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

Detay verebilir misin peki deniz, konum nasıldır neden tavsiye etmezsin gibi.
    Didim Beach Resort:

Sahile iniş sıkıntılı, çocuklar
    Deniz ayakları ısıran balıklarla dolu. O kadar ki ekmek atın bir yere toplanırlar
    Plajda yürümek zor çok dar, şezlonglar yetersiz
    Yemekler vasat
    Oda temizliği kötü
    Bira konulan bardaklara önceden su koyuyorlar
    Gün içinde bazı noktalarda kalın plastik tabaklar yıkanmadan silinerek konuluyor

Aklımda kalanlar bunlar
    Aslında TripAdvisor’a yazdığım yorumu buraya koyacaktım, ne göreyim otel kaldırtmış. Yazdıklarım çok koymuş anlaşılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikayhan -- 26 Kasım 2019; 22:13:37 >
  • 2 erkek evladım ve 4 kişilik ailemle bolca eğlenip aktivite yapacağım otel önerir misiniz
    Teşekkürler şimdi den

• fettah kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi limak bu ?

• cesar2005 C kullanıcısına yanıt
    Liman kıbrıs , efsane deniz ,harika aqua park , lezzetli yemekler derken geri dönmesi zor oluyor ama bu sene fiyatı banada yüksek geldi yoksa liste başına onu yazmistim.

• greenpeace16 kullanıcısına yanıt
    Hocam Didim Altınkum plajına direk bakan bir otel yok. Sadece Küçük Altınkum denilen bölgede Orion ve tuntaş gibi oteller var. Tuntas herşey dahil konseptte çalışır. 5 yıldızlı tesislere gelecek olursak Buyuk Anadolu, Aquasis , Didim Beach , Garden of Sun , Palm Wings , Roxy ve Venosa gibi tesisler. Garden of Sun dışındakiler denize sıfır denebilir. Didim Beach ve Palm Wings ise biraz yukarıda kalıyor merdivenle plaja iniyorsunuz. Büyük Anadolu'nun onu ise halk plajı. 5 yildizlilar arasındaki en iyi alternatifler Aquasis ve Venosa. Sizin bütçenize 5 yıldızlılar arasinda en uygun alternatif Didim Beach gibi gozukse de Palm Wings'i beklemekte fayda var. 3 yıldızlı olarak ise Tuntas.

Didim temmuz ortasi inanılmaz kalabalık olur. Altınkum plajında kalabalıktan denize giremiyorum o donemde. O yüzden çevredeki koylara gitmeyi tercih ediyoruz. Ayrica Didim'deki tesisler sezonluk olarak çalıştığından hizmet kalitesi acısından yarim pansiyon otelle arada müthiş farklar bulamazsınız. Tüm bu nedenlerden ötürü bana kalirsa Didim tatili en fazla yarim pansiyon olur. Zaten bölge olarak gayet ucuz. Kişi başı 150 tl ye yarim pansiyon otel bulsanız 200 lira plajda harcasanız etti 500. Geriye kalan 300u alkol tüketiyorsaniz istediğiniz içkiyi alıp içerek mekana giderek harcarsanız. Tüketmiyorsanız da geri kalan 300u harcamanız Didim'de çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extraordinaryman45 -- 27 Kasım 2019; 6:54:28 >

titanic ile granada kıyaslanmaz. granada'dan daha üst kategoride bir oteldir.

titanic'in hizmeti ve yeme-içmesi üst düzeydir.
  • alitaro A kullanıcısına yanıt
    Biliyorum da fiyat olarak nerdeyse granada belek daha pahali. Granada olan rezervimi titanik mardan palace olarak güncelledim dün.

• quote:

Orijinalden alıntı: CrazyLeshRaC

Biliyorum da fiyat olarak nerdeyse granada belek daha pahali. Granada olan rezervimi titanik mardan palace olarak güncelledim dün.
    ikisi aynı fiyatsa çok iyi yapmışsınız. granada ilk fiyatlar açıklandığında f/p olarak alınabilirdi. yanlış hatırlamıyosam sezonda 5 gecesi 4-5 bin civarındaydı granada belek. bu fiyat bu piyasada çok çok iyiydi bu yüzden çok konuşuldu ve sömürüldü .

granada da yeterli reklamı ve rezervasyonu yaptığı için fiyatları arttırdı. titanic fiyatına granada alınmaz, bu çok net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alitaro -- 27 Kasım 2019; 9:26:1 >
  • alitaro A kullanıcısına yanıt
    Ets fiyatlarla oynuyor. Dün %40 yada 45 indirim vardı oteli öyle rezervledim az önce tekrar %30 indirim e çekti. Şimdi %40 yaptı her an değişebiliyor fiyatlar
    Şakami yapıyorsunuz hocam granada titanic in önünden bile geçemez hele hele kardan palace in bahçesine bile giremez , fiyatını bu sene bilmiyorum ama yakın yapmislarsa o fiyatları belirleyen ler büyük ihtimal ekonomi bölümü değil hayvancılık falan okumuşlar.

• fettah kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bilmiyorum. Granada yapmıştım Titanik fiyatları yeni açıklandı ve %40 indirimli şuan yakın zamanda tabiki indirim biter ve granadayı geçer. Bende yararlandım fırsattan rezervasyonu yaptım
  • Eee bende 30 görünüyor hocam bi gazla almak için girdim ama yok ,siz essekten inip ara bindiniz tebrik ederim

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.