Şimdi Ara

2020 F/P Tatil Fırsatları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.088
Cevap
192
Favori
37.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağustos için balayı oteli bakıyorum ben de. Şu fiyatlar belli olsun rezerv yapcam. Aklımda +16 olmasından dolayı Adam & Eve oteli var.
  • CrazyLeshRaC kullanıcısına yanıt
    Maxx royalde konaklarken yaninda olmasindan dolayi sahilden gidip oteli gezmistim gercekten cok güzel kaliteli bir otel oldugu belli oluyordu batta seneye gelirim diye birkaç kişiyle de muhabbet etmiştim ama pek bize hitab etmiyordu ozaman fazla acikti 😀 ama royal grubu aldiktan sonra biraz daha normale döndü diye duymuştum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene granada okurcalar ve zeynep otel tecrübesi yaşadık.
    Zeynepten memnun granadadan yiyecek içecek dışında memnuyetsiz ayrıldık.
    Bakalım bu sene fp oteli yakalayabilecekmiyiz..

• fettah kullanıcısına yanıt
    Otel biraz farklı onun farkındayım ama özellikle çocuk olmayışı ve ağustos ayında gitmeyi düşündüğümüzden malum okullar tatil bütün otellerde çocuk kaynıyor. O yüzden bu oteli tercih etmeyi düşünüyorum.
  • yirthan kullanıcısına yanıt
    Bayram da Granada Luxury Belek te konakladık kız arkadaşımla. Bizden 15 gün sonrada kuzenim balayı oteli olarak gitti biz her yönüyle memnun ayrıldık otelden. Düşünürseniz tavsiye ederim.
  • Bu sene 4.000 tl olan otel 2020'de 5.500 tl olacak ona göre planlarınızı yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

Bu sene 4.000 tl olan otel 2020'de 5.500 tl olacak ona göre planlarınızı yapın.
    Bu fiyattan olursa bence gene gayet makul olur ama o eski fiyatların olmayacağı artık kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazyLeshRaC

Bayram da Granada Luxury Belek te konakladık kız arkadaşımla. Bizden 15 gün sonrada kuzenim balayı oteli olarak gitti biz her yönüyle memnun ayrıldık otelden. Düşünürseniz tavsiye ederim.
    Okurcalar kayanın üzerinde çok kısıtlı alanda 8 katlı binada çok kalabalık o yüzden memnun kalmadık havuz ve genel kullanım alanları çok dar.
    Ama yeme içme de sorun yoktu.
    Tabi yemek yemek için restaurantta boş yer bulabilirseniz...

• yirthan kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi Granada Belek te kaldık sadece ve özellikle havuz konusunda beklentinin üstündeydi hayatımda o kadar büyük bir havuz görmedim bütün otelde kalanlar bile aynı anda havuza girse yine dolmaz :)
  • Gözümüz aydın...
    2020 için gelen Vergi yağmurundan turizm ve otellerde nasibni aldı... adı:
    "KONAKLAMA VERGİSİ'
    Kim ödeyecek bu vergiyi...? Konaklama yapılan tesis, yani otel... Peki otel bu yeni icat edilen extra maliyeti bilin bakalım nereye/kime yansıtacak...? 😡
    Anlaşılan; 2020 için otel ücret tahminlerimizi revize etmek durumunda kalacağız

Hükümet turizmde bu yıl çok para döndüğünü görünce böyle bir atın kaynağını kaçırmak istemedi herhalde. Büyük otellerde pek olmaz fakat orta ve küçük ölçekli otelerde pansiyon tipi küçük işletmelerde düşük fatura kesme yada yapabiliyorsa fatura kesmeme vb. işlemler çok yaygınlaşır.

• first_officer F kullanıcısına yanıt
    önceden bir araba alırken bi tane de devlete alıyoduk, bi bira alırken bi tane de devlete alırken, şimdi tatilde de devlete bir gün tatil ısmarlıcaz heralde.

bizim güzel halkımız bunada sesini çıkarmaz tabi
  • biz bu sene indirim çok bekleriz.

enflasyonun tek hane, büyümenin çok hane olduğu dünyanın en iyisi olan ekonomimize konaklama vergisi altında yeni bir vergi daha geliyor. bu da bize zam olarak geri dönecektir. soran olursa ekonomi çok iyi, kasalar dolu, imfye borç verecek konumdayız dersiniz
    https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonomi/otellere-konaklama-vergisi-geliyor-5408235/
  • Vaziyet bu iken konu başlığının halen "Tatil Fırsatları' olmasıda ayrı bir ironi... Şu vaziyette nasıl bir fırsat kaldıki..?
    Başlığın; Tatil tavsiye/öneri/deneyimleri vb. olması daha gerçekçi bir başlık olur.

• quote:

Dediğim gibi Granada Belek te kaldık sadece ve özellikle havuz konusunda beklentinin üstündeydi hayatımda o kadar büyük bir havuz görmedim bütün otelde kalanlar bile aynı anda havuza girse yine dolmaz :)
    O havuza ulaşmak icin otelden cikip 1 kilometreden fazla yol yürünüyor.

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Yok artık :) Siz gittiniz mi peki bu otele? Direk ana otelden çıkıp tünelden geçtiğinizde max 5 dk yürürsünüz öyle çok abartı bir mesafe yok yani. En uzak nokta otel ile aqua kısmı ki havuzun bitiminde çünkü.
  • first_officer F kullanıcısına yanıt
    Daha bir kaç ay önce turizm tanıtım amaçlı yeni bir vergi gelmişti .Bu vergi otelin oda sayısının doluluk oranlarına göre düzenlenmiş otel zarar bile etse bu ek vergiyi ödeyecekti , ve bu vergi sayıştay denetimi dışındaydı
    Anlaşılan bu vergide kesmemiş olacak ki konaklama vergisi diye bir ek vergi icat edilmiş .
  • quote:

Yok artık :) Siz gittiniz mi peki bu otele? Direk ana otelden çıkıp tünelden geçtiğinizde max 5 dk yürürsünüz öyle çok abartı bir mesafe yok yani. En uzak nokta otel ile aqua kısmı ki havuzun bitiminde çünkü.
    Evet ilk açıldığı 2018 yazinda 6 gece kaldım. Dediğiniz mesafe oldukça uzun ve aksam animasyon vb de o bölgede olduğundan defalarca yürümek zorundasınız. Hiçbir otelde o kadar çok yürüdüğümü ve yorulduğumu hatırlamıyorum. Ayrica şezlonglar o kadar kalabalik ve sık ki havuza girmek icin şezlonglarin üstünden atlamak zorunda kalıyorduk.

• Herkese merhaba.
    Erken rezervasyon dönemi ve DH Kullanıcılarına özel indirim fırsatları için takipte kalınız.

Bu arada geçtiğimiz dönemde aracılığımız ile rezervasyon gerçekleştiren, teklif isteyen, konaklamalarıyla alakalı olumlu - olumsuz görüşlerini bizlerle samimi ve dürüst bir şekilde paylaşan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

Önümüzdeki sezonda da memnuniyetinizi göz önünde bulundurarak en doğru yönlendirmeleri, en uygun fiyatlarla sağlama iddiasında olacağız.

Sevgiyle kalın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Onun da yolu basit. Wonderland oda tutarsınız hocam. Direk havuzun karşısında odanız olur otelle çok da bir işiniz kalmaz ;)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.