Şimdi Ara

2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | Arnavutluk-Türkiye 22:45 [TRT1] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
3.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hakan yıllardır milli takımda oynuyor bir gün yaralı parmağa işediğini gören oldu mu ?

Merak ediyorum şu maçta süper oynadı diyeceğiniz maçı var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Şu izlanda hirvatistan arnavutluk çek cumhuriyeti bizi bi salın be bıktım şu ülkeleri izlemekten
    Merak etme Fransa var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakan Çalhanoğlu dünyanın en büyük balonu. İşin ilginç tarafı her gelen hoca bunu oynatıyor.
    Gökhan Gönül yerine Zeki Çelik,
    Cenk yerine Deniz Türüç oynamalı.
    Hakan yerine kimse oynamasa da olur.
    Şenol yine adamcılık yüzünden tanıdıklarını oynatma peşinde. Şu Gökhan Gönül ve Cenk oynarken nasıl Zeki, Deniz gibi adamlar oynamaz? Cevabı basit çünkü Şenol adamcıdır.
    Kaan Ayhan ve Merih Demiral bir daha yan yana oynamasın mümkünse.

• Merih ve Kaan baya sirittilar. Merih cok pozisyon kaybediyor. Caglar her haliyle kadroya ilk yazilacak adam.
    Cenk Burak'tan daha iyi suana kadar gol atti diye ezbere yorum yapiyorsunuz. Cok daha fazla oyun icinde Cenk indirdikleriyle vs.
    Emre gayet iyi oynuyor ama 60 gibi biter pili yerine Dorukhan girer.
    GG kotu oynuyor Zeki neden oynamaz anlamiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki forvetten birini çıkartıp Yusuf Yazıcı veya Deniz Türüç oyuna alınabilir. Kanatlardan çok etkili olamadığımızı düşünüyorum.
  • Ozan bu kadar formdayken niye 11 başlamadı anlamıyorum Meril çok sırıttı bazı hataları pahalıya patlayabilirdi.
  • Burağı emreyi ardayı karakter olarak hiç sevmem ama adamlar oynuyor burak leblebici emre çok dinç orta sahanın bel kemiği bu yaşında arda desen yetenekliydi. Bu demektir ki başarılı türk futbolcunun bir yeri kalkıp sapıtıyor

• whisper242 kullanıcısına yanıt
    Ozan formda? haklısın takımına bir beraberlik daha sağlayarak 16.sıradaki yerini korudu stutgart ın.

• Kardeş kanat mı var sahada ki kanatlardan etkili olacaz.
  • martax32 kullanıcısına yanıt
    Hakan Çalhanoğlu var.
  • Hakan attı

• Hakan
  • quote:

Orijinalden alıntı: martax32

Bu hakan yıllardır milli takımda oynuyor bir gün yaralı parmağa işediğini gören oldu mu ?

Merak ediyorum şu maçta süper oynadı diyeceğiniz maçı var mı ?
    Arnavutluk maçında golü varmış beyler. Şimdi gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Ozan formda? haklısın takımına bir beraberlik daha sağlayarak 16.sıradaki yerini korudu stutgart ın.
    Adam son 2 3 maçtır takımın en iyisi seçiliyor. Azıcık at gözlüğünü çıkarıp bakın Kaanın neresi stopper. At gözlükle sınırlı kalmıyor sanırsam.

Ayrıca açın bakın Almanya maçlarına takımı ileri çıkarma konusunda şu ikisini üst üste koysan daha iyi.

Filozofun ortasahayı değiştirmesi lazım. Emre gibi adamsın yanına o kadar genç dinamik adam varken mahmutu koymak nedir ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.McNulty -- 23 Mart 2019; 0:10:12 >
  • Hay gözünü seveyim ya aklın yolu bir dorukhan niye oynamadı zaten şimdiye kadar

• Emrenin pili bitti.Tonigöz giricek

• Galatasaray taraftarı olarak yazıyorum,Burak Yılmaz ve Hakan Çalhanoğlu'na sahanın her yerinde koştukları ve mücadele ettikleri için teşekkür ediyorum. Dikkatli izleyin ikisi de sahanın her yerinde pres yapıyorlar. Cenk Tosun sadece izliyor. Cenk top süremiyor,önûnden geçen adamı izliyor. Bu adamın Ingiltere'de kadroya girmesi imkansız. Evet golde Burak'a pas verdi ama bencilliğin zirvesinde şuan. Ver abi Burak kaçıyor ver Burak'a atsın bir tane daha. Vermiyor 1.forvet olamasın diye.
    Neyseki rakip deli dana gibi saldırıyor,organize olamıyorlar.
    Milli takımın hakkını yemeyelim 1-2 futbolcu hariç herkes çok mücadele ediyor. Cenk hariç herkes iyi niyetli ve çok gayretli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Galatasaray taraftarı olarak yazıyorum,Burak Yılmaz ve Hakan Çalhanoğlu'na sahanın her yerinde koştukları ve mücadele ettikleri için teşekkür ediyorum. Dikkatli izleyin ikisi de sahanın her yerinde pres yapıyorlar. Cenk Tosun sadece izliyor. Cenk top süremiyor,önûnden geçen adamı izliyor. Bu adamın Ingiltere'de kadroya girmesi imkansız. Evet golde Burak'a pas verdi ama bencilliğin zirvesinde şuan. Ver abi Burak kaçıyor ver Burak'a atsın bir tane daha. Vermiyor 1.forvet olamasın diye.
    Milli takımın hakkını yemeyelim 1-2 futbolcu hariç herkes çok mücadele ediyor. Cenk hariç herkes iyi niyetli ve çok gayretli.
    Ama pozisyon bulma konusunda kısır bir takım var şuanda. Şenol Güneş ilerleyen zamanda bu sorunları çözer bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 23 Mart 2019; 0:24:17 >

• 75 Dk.da 3 şut çekebilmişiz. Milli takımımız çok üretken diyor spiker
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Galatasaray taraftarı olarak yazıyorum,Burak Yılmaz ve Hakan Çalhanoğlu'na sahanın her yerinde koştukları ve mücadele ettikleri için teşekkür ediyorum. Dikkatli izleyin ikisi de sahanın her yerinde pres yapıyorlar. Cenk Tosun sadece izliyor. Cenk top süremiyor,önûnden geçen adamı izliyor. Bu adamın Ingiltere'de kadroya girmesi imkansız. Evet golde Burak'a pas verdi ama bencilliğin zirvesinde şuan. Ver abi Burak kaçıyor ver Burak'a atsın bir tane daha. Vermiyor 1.forvet olamasın diye.
    Çıkan ilk 11 de cenk yerine yunus mallı, Mahmut yerine dorukhan yada başka ortasaha Kaan yerine ozan geçerse diğer maç çok daha rahat olur bence

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.