Şimdi Ara

2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | Arnavutluk-Türkiye 22:45 [TRT1]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
3.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | Arnavutluk-Türkiye 22:45 [TRT1]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam son 2 3 maçtır takımın en iyisi seçiliyor. Azıcık at gözlüğünü çıkarıp bakın Kaanın neresi stopper. At gözlükle sınırlı kalmıyor sanırsam.

Ayrıca açın bakın Almanya maçlarına takımı ileri çıkarma konusunda şu ikisini üst üste koysan daha iyi.

Filozofun ortasahayı değiştirmesi lazım. Emre gibi adamsın yanına o kadar genç dinamik adam varken mahmutu koymak nedir ya
    Ben 10 yılda Galatasaray için 10bin TL harcamışımdır,Fatih Terim sadece son 10 yılda Galatasaray'dan 10 milyon dolar kazanmıştır. Bana kimse Fatih Terim senden benden iyi Galatasaraylı masalını anlatmasın. Fatih Terim'in mal varlığından haberin yok heralde. Bu malvarlığının %90'ını Galatasaray'dan elde etti. Fatih Terim'e Galatasaray'ı çalıştırması için yilda 2 milyon Euro teklif etsen bir daha görüşmiyelim beni Bayern Münih,Olimpiyakos istiyor diye haber gönderir.
    Fatih Terim'in 7 sülalesi Galatasaray üzerinden zengin oldu. Fatih Terim hak edene değil,kendi adamlarına forma verir. Galatasaraylı olan Terim'i eleştiremez diye bir tabu yok. Ben bunları düşünüyorum. Galatasaray kombinesi olan,yılda en az 1500 TL'si Galatasaray'a giden biriyim. GS Bonus GSMobile,GS Dergi bilmem ne sigorta gibi bir sürü ürünü,markaları yıllardır Galatasaray sevgim için kullanırım. Fatih Terim para kazanıyor,biz harcıyoruz.
    maçın adamı kim deseler mahmut derim. 1 tane pas hatasını görmedim. Çok güzel de top saklıyor. Devamlı boşa çıkıp top alıyor. Savunmada alan daraltıyor ileride pas yapıyor. Adam bir orta sahanın yapması gereken herşeyi yapıyor.

O kadar sade ve gösterişsiz oynuyor ki üstüne adı da mahmut olunca ne işi var takımda deniliyor.
  • Arnavutluk için kolay maç.
    Skor tahminim: 2-0 ya da 3-1.
  • maç bizim ama cenk orada hiç verimli olamaz kanat oynayacak başka adam mı yok
  • Potansiyeli olan bir kadro bakalım tutacak mı
  • Bu kadro cikarsa kaybederiz net bicimde.
    Hakan-Burak-Yusuf
    ----Okay--Dorukhan
    -------Emre
    Hak-Caglar-Mahmut-Zeki
    Seklinde hem topa hakim olabilecek hem de dinamizme sahip bir 11 benim kafamdaki ideal kadroydu. Stoperler topu oyuna iyi sokabilen ve gorece en tecrubeli ikili. Emre derin oyun kurucu, Okay-Dorukhan dinamik iki iç, ikisi de hem uzaktan sut atabiliyor hem de ceza sahasina giriyorlar. Kanatlar da cizgiye basan degil de ic oyun kurucu gibi. Muhtemel kadro da Ozan kesin kritik bir hata yapar, Mahmut'u ortasaha oynatmak yedekteki Okay ve Dorukhan'a hakaret ve ben beraberlige fitim demek. Ne Emre ne Mahmut gol tehditi degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye XI: Mert, Gökhan Gönül, Merih, Kaan, Hasan Ali, Mahmut, Emre B. Okay, Hakan, Burak, Cenk.

Burak-Cenk çift forvet oynayacaklar herhalde anlamsız bir kadro olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 22 Mart 2019; 21:38:34 >
  • İlk 11 tam bir fiyasko ama takımın gerçek kanadı Cengiz Ünder sakat o yüzden böyledir bide tek 10 numara Oğuzhan onun içinde çok eleştri var diye oynatmamış zaten bu taraftar kitlesi Türkiye kadar zarar veren başka ülke yoktur.
  • Ozan’in yedek kalmasi sakatlik yada bilmedigimiz bir durum yoksa skandaldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

Ozan’in yedek kalmasi sakatlik yada bilmedigimiz bir durum yoksa skandaldir.
    Skandal yok heralde Şenol'un 18 yaşında futbolcu oynatacağını düşünmediniz?
  • İntihar timi.

• Takimda kanat yokken denenebilecek bir sistem 3-5-2. Stoperlerden iki tanesi Mahmut ve Kaan. Oyunu tamamen arnavutluk sahasina yikip baski kuracak bir 11. Kaan yerine 10 defa Caglar'i tercih ederdim ben ama. Daha hizli ve ayagi daha iyi. Ozan yerine Merih tercihi mantikli. Daha dengeli bir stoper. 18 yasindaki Ozan'i tabii oynatmaz diyen Senol Gunes dusmanlari olacaktir elbet, sanki Merih 20 degil de 35 yasinda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

Takimda kanat yokken denenebilecek bir sistem 3-5-2. Stoperlerden iki tanesi Mahmut ve Kaan. Oyunu tamamen arnavutluk sahasina yikip baski kuracak bir 11. Kaan yerine 10 defa Caglar'i tercih ederdim ben ama. Daha hizli ve ayagi daha iyi. Ozan yerine Merih tercihi mantikli. Daha dengeli bir stoper. 18 yasindaki Ozan'i tabii oynatmaz diyen Senol Gunes dusmanlari olacaktir elbet, sanki Merih 20 degil de 35 yasinda.
    10dkdır kadro dizmeye çalışıyorum anca mantıklı olan bu oldu

gökhan merih kaan hak
    okay
    mahmut emre
    hakan
    burak cenk

• takımın 11 oyuncusu olup formda olanlar kadroda yok. Takımında yedek formsuzlar evlat kontejanından sahadalar.

Bu baklava dizilim 90lı yıllarda kalmıştı. 2 gol yedikten sonra 30. dakikada oyuncu değiştirir kanatlı dizilişe döner zımbacı.
  • Şu stopper kere bak ikiside hata yapıyor GG topu kurtarmaya geliyor

• Kaan'dan Mert'e, Mert'ten Merih'e, Merih'ten Mert'e, Mert'ten Kaan'a. Döngü bu şekilde.
  • hakan bu yaşıma kadar milli takımda görüp görebildiğim en çöp 10 numara.
  • martax32 kullanıcısına yanıt
    Biz senelerdir diyoruz şenolun gitmesi lazim diye ama nankör olmayıncılar basıyor ortaligi

• defans alarm veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bana neden çemkiriyorsun Şenol'un 18 yaşında futbolcu oynattığını nerde gördün? Ben oynamasın demedim, Şenol oynatmıyor dedim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.