Şimdi Ara

2019 Yeni Peugeot 508 (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.494
Cevap
91
Favori
432.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu aslan dişi Led sonradan ekleniyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ötv muafiyetli olarak araç alacağım 135 bin e en boş dizel otomatiği alınırmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Bu aslan dişi Led sonradan ekleniyor mu?
    İmplant / protez aslan dişi ....yanlız sonradan takılanlar yan sanayi olur sabah akşam colgete le fırçalamak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: joliva

İmplant / protez aslan dişi ....yanlız sonradan takılanlar yan sanayi olur sabah akşam colgete le fırçalamak lazım

Alıntıları Göster
    Valla baz donanımdaki en büyük iki eksiklik.

Bir baldır desteği olmayan koltuk iki bu gündüz farları.

Zira araca karekteri bunlar veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gocabolulu

Arkadaşlar ötv muafiyetli olarak araç alacağım 135 bin e en boş dizel otomatiği alınırmı
    Daha üst paketi alınamıyor ötv indirimi ile?
  • yusuf24 kullanıcısına yanıt
    Liste fiyatı max 247 bin olacakmış ve benim bütçem anca 135bin olmazsa 3008 alacam.

• gocabolulu G kullanıcısına yanıt
    Faturayı o şekilde kesip üstüne para verseniz kabul etmiyorlar mı? Aracın baz modeli görsel olarak pek şık durmuyor. Ama tercih sizin.
  • Allure barem altına gelir bence ama 150-155 isterler. O bütçeye çıkamıyor olabilirsiniz tabi.

• yusuf24 kullanıcısına yanıt
    O şekilde bişeyler yapılıyormuş ama ben o kadar çıkamıyorum 3008 sky pack ve 508 arasında kaldım aslında dsg korkum olmasa passat 129 a geliyo

• özellikle premium marka modellerdeki fiyatlandırmalar konusunda, çok kısa vakit ayırıp aşağıdaki önemli ekonomik değimleri öğrenmeliyiz.
    http://www.mahfiegilmez.com/2019/10/gosteris-tuketimi-ve-zuppe-etkisi.html

Yazıdan çok net anlaşılacağı üzere züppe etkisi , "herkeste olmayana sahip olma" üzerine kurulu. Ekonomide yeri olan önemli bir kavram bu. Yani bir dakikadan sonra alıcıya her türlü ihtiyacını karşıladığı için değil, donanımları en ileri teknoloji olduğu için değil , en az tüketip en hızlı olduğu için de değil, kısaca fiyat performans ile alakalı değil. Pahalı, az kişi sahip olur, kendimi özel hissederim mantığı ile alınıyor premium modeller.

Gelişmiş ülkelerde ise yazıda belirtilen etkiler minimum seviyede olduğundan , müşteriyi kandırmak, gaza getirmek çok daha zor. Zaten yurtdışı fiyatları incelendiğinde , burada ölüp bitilen, çok farklı yere konumlandırılan , aşırı yüksek fiyatlı premium arabaların , aslında benzer segmentteki diğer markalardan aşırı bir fiyat farkı olmadığı çok açık ve net.

• peugeot 508in en çok güçlü görünüşünü beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gocabolulu

Arkadaşlar ötv muafiyetli olarak araç alacağım 135 bin e en boş dizel otomatiği alınırmı
    Yerinizde olsam beklerim bu araç için. Ya fiyatı düşecek ya da az satacaklar. 508 ısrarınız yoksa 3008 için bayilere uğrayın. Ancak biraz yanlış zamandasın. Araç bulmak zor.

• Bu araç Passat, Superb değil ama BMW-3, Mercedes C, A4 müşterilerinden çalar.

Premium ligde takılan insanların ciddi şekilde dikkatini çekiyor bu araba. Dikkat çekmesinin 2 nedeni var: Tasarım ve 225hp'lik 1.6 benzinli motoru. Gidip yakından inceleyince de kalite olarak premium'lara yakın olduğu anlaşılıyor.
  • 508 gt line için bayiden fiyat alanınız oldu mu ?
  • Herhangi bir araç takıntım yok dizel otomatik olsun 5 sene problem çıkarmasın satarkende kar etsin ucuz olsun 😁 çokmu şey istedim...

• Gelen bütün 508ler satılmış. Ne zaman gelecek belli değil. Şubat diyen bile var.

Zaten yüksek satış hedefleri yok. Dedikleriniz gerçekle örtüşmüyor.

• Peugeot 508 bu fiyatla sektöre ters takla attıracak ahanda buraya yazdım
  • İlk parti bitmiş,araç var yakında geliyor
    Gt..317 bin
    Gtline 290 bin
    Allure sunrof 260 bin

Bu arada test sürüşünü yaptım aracın.Yalıtımı beğendim.Motor-şanzıman uyumu çok iyi.Yanlız d segmenti diye çok ferah bir araca geçiyorum havası vermesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 14 Kasım 2019; 13:48:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

İlk parti bitmiş,araç var yakında geliyor
    Gt..317 bin
    Gtline 290 bin
    Allure sunrof 260 bin

Bu arada test sürüşünü yaptım aracın.Yalıtımı beğendim.Motor-şanzıman uyumu çok iyi.Yanlız d segmenti diye çok ferah bir araca geçiyorum havası vermesin.
    Merhaba,

Bugün GTLine 508 almak istesek bulamaz mıyız yani?

Ne zaman geleceği konusunda bir bilgi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliOzerSK

Merhaba,

Bugün GTLine 508 almak istesek bulamaz mıyız yani?

Ne zaman geleceği konusunda bir bilgi var mı?

Alıntıları Göster
    Bayilere az dağıtmışlar ve araçlar hemen bitmiş,sanırım arlıkta geliyor,dahada erken olabilir ama tamamen yok diye birşey yok.Gelecek yani.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.