Şimdi Ara

2019 Yeni Peugeot 508 (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: trust06
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
4.494
Cevap
91
Favori
431.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gocabolulu

Hayırlı olsun gülel güle kullanın...
    Çok teşekkür ederim. 10 katı güzellerini sizde güle güle kullanın inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrduran321

fiyat nedir hocam
    205.000’e geldi. Kırmızı yada siyah istediğim için bekliyorum. Kırmızı renkte birde 3.750 fiyat farkı vereceğim üzerine

Bu arada Afyon bayisinde Tekno Gri renk vardı 2 gün önce. 204,500’e bırakmışlardı yoğun istekle. Bilginize.

• İyi yapmışsın passat sıkıcı sıkıcı

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Gebzede test aracı yok, bilginize.

• Prime baz donanım ama hayalet gösterge, ortadaki büyük ekran, karbon görünümlü iç trimler falan mevcut prime'da. Baya dolu yani.

Dışta aslan dişi ışıkların olmaması çok önemli değil çünkü yerine koydukları kromp-plastik karışımı süsleme güzel durmuş. Prime'da jantların küçük olması bu araca olmamış pek. Böylesine spor tasarımlı arabaya en baz pakette bile 18" jant koysalardı keşke.
  • zeytinkoy kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz krom plastik karışımı süslemeyi merak ettim, jantları kaç inç prime donanımlı olanın fotoğrafı varsa paylaşabilirmisin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gocabolulu G kullanıcısına yanıt
    17 jantlı, güzel tasarımlı jantları var bence. Gt donanım alacak olsam 5bin fiyat düşseler prime jantını seçerim. Konfor da önemli. Ben gt line jantları çok beğenmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6D7247931

Yalnız mb e serisinden başlar.

Yeni e serisi için kalite düşürülmüş diyorlar.

Artık araçları ön plana çıkaran motor ve şanzıman uyumu. Çünkü ikiside kaliteli ise gidipte yalıtımdan çok çalmaz misal.

Bence bu konuda üretim yerleri aynı olan modellerin yurtdışındaki fiyat farklarına bakmak lazım. Misal passat ile c serisinde 3 serisinde 5k euro fark varsa bizde bu 15k ya kadar çıkıyor. Sonrada diyorlar ki passat çok satıyor. Bilerek kötü işçilik ve malzeme verdiklerini ispatlamadıktan sonra tabiiki satar.

İşte bu aradaki marka imajı kolay sağlanmıyor ki 2.elede yansıyor. Pug d segmentinde kaliteli olabilir ama rekabetçi olmak apayrı konu.

Alıntıları Göster
    Klişe geldi kaçın.

Doğru canım Mercedes E den başlar A serisi Daciadan hallice değil mi!

• Ben bugün test etme imkanı buldum, yola gidişi oturuşu gerçekten güzel. Rüzgar sesi benim Superb kadar alıyordur çok hissetmedim ama çok sessiz değil gibi. İçi gerçekten çok farklı buna benzeyen hiçbir şey yok. Passat Superble alakası yok, arabanın direkt rakibi bunlar değil.

İçi tabi bir tık dar, özellikle siyah iç mekan ile bana daralma hissi geldi. Neyse ki test arabası Allure idi, beyaz koltuk beyaz tavan arabaya ferahlık katıyor kesinlikle.

Konforu test arabasının Allure 17" janta sahip olmasının da etkisiyle iyiydi. Superb kadar demeyeyim ama konforu fena değil. Ben daha sert kemikli bekliyordum mutlu oldum.

Asıl can alan nokta yolda herkesin dikkatini çekiyor, önümde makyajlı Passat vardı sahibi bir anda basmaya başladı beni farkedince. Yandan geçen Polo Gti Aragaz veriyor, insanlar kendini sağa atmaya çalışıyor. Trafikte bu kadar ilgi görmek şaşırtıcı oldu.

Ben arabayı baya sevdim, neyse ki para yok. Farklı birşey arayanın aklını çeler. Yeni 3 ten bile etkilenmemiştim açıkçası.

• Bu ilk sürüm araçları almak iyi yürek vallahi..ha genelde pug serisiyse Ilk sürümle son sürüm çok zaman olmuyor aralarında orası da ayri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Bu ilk sürüm araçları almak iyi yürek vallahi..ha genelde pug serisiyse Ilk sürümle son sürüm çok zaman olmuyor aralarında orası da ayri
    Türkiye ye yeni gelmesi ilk sürüm olduğu anlamına gelmiyor.
    Araç 1 yıldır Avrupa yollarında.

İlk sürümleri onlara test ettirmiş olduk.

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Bu arac avrupada 1,5 sene önce çıktı. Krizden dolayı gelmedi Türkiye’ye.

• Aldığım Prime paketi için konuşuyorum. 16 inç jantlı, lastik yanağı 60, biraz tombik görünüyor. Hissiyat açısından kötü asfaltta daha konforlu ancak manevra limitini düşürüyor. Farlar Halojen olmasaymış iyiymiş. Kısalar mercekli ve yükseklik ayarlı ancak aydınlatma performansını beğenmedim. Geri kalan donanım tatmin edici, bence piyasa şartlarına göre fiyatını hak ediyor.

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Alanlar çok karlı olduğunu 2020 itibariyle anlayacak :)

Kaldı araç tr ye sektör krizde olduğu için 2019 da getirilmedi..
    Avrupa da ciddi satış mevcut 1 yıldan fazladır.

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

17 jantlı, güzel tasarımlı jantları var bence. Gt donanım alacak olsam 5bin fiyat düşseler prime jantını seçerim. Konfor da önemli. Ben gt line jantları çok beğenmedim.
    Prime jantı 16” hocam

• LEO MD L kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam, led far olsaymış prime’da iyi olacakmış. Bunun dışında donanım tatmin edici.
    Ben daha teslim alamadım, Salı günü kısmetse. Aracı almadan 11.11’de Photon led ampul aldım. Değerleri iddialı, yeni çıkmış bir model, iyi aydınlatır umarım.

• 16 jantmı kaldı ya baz donanımda en az 17 olmalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Alanlar çok karlı olduğunu 2020 itibariyle anlayacak :)

Kaldı araç tr ye sektör krizde olduğu için 2019 da getirilmedi..
    Avrupa da ciddi satış mevcut 1 yıldan fazladır.
    Avrupada 25 bin sattı 8 ayda. Ciddi rakam değil. Talisman, Giulia, Optima, Mazda 6 gibi arabaları geçebilmiş.

C serisi 100 bin,
    Passat 84 bin,
    A4 76 bin
    3 serisi 74 bin
    Superb 47 bin
    Model 3 45 bin
    Insignia 33 bin
    A5 31 bin
    Mondeo 28 bin
    4 serisi 26 bin

http://carsalesbase.com/european-car-sales-analysis-july-august-2019-models/

• quote:

Orijinalden alıntı: gocabolulu

16 jantmı kaldı ya baz donanımda en az 17 olmalı.
    Maalesef.
    Ben alır almaz lastikleri satıp, 16 jantlara kışlık takmayı, yaza doğru da 17” jant+lastik alıp takmayı düşünüyorum.

• Jant bir şekide halledilir de led farlar en azından opsiyonel olmalıydı.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.