Şimdi Ara

2019 Yeni Peugeot 508 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.487
Cevap
90
Favori
431.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harika olmuş. Peugeot'nun son tasarımlarını çok beğeniyorum. Adamlar ciddi anlamda toparladılar kendini. Sınıfının en şık araçlarından birisi olmuş. Passat'a artık iyi bir makyaj şart.
  • Ic ve dis tasarimi ayakta alkisliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D segmentinde Passat alacağıma farklılık yaratır bunu alırım. Dizel otomatik ile hem sorunsuz hem de şekilli binerim
  • Çok güzel araba beyler. İçi dışı muazzam ama işte ülkemizdeki vergiler sağolsun bu arabaya sadece bakıp birkaç yorum yapmakla kalıyoruz. Bir Avrupalının bu araca ulaşacağı kolaylık bizde yok maalesef. Şu görünen paket en az 250 bin olur galiba
  • quote:

Yine Passat 3000 satarken 50 tane satacak ayda.

O kadar değil. İnsignia 1.6 dizel + otomatik ve nispeten Passat'tan uygun fiyatı var. Aylık satışlarda 1000'i geçtiği aylar oldu. Bu araca da uygun fiyat belirlerse ayda 300-500 kadar satabilir.

Mevut 508 ilk çıktığından robotize şanzımanı ve tipsiz arkası tasarımıyla bile baya sattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeytinkoy -- 21 Şubat 2018; 17:33:26 >
  • dışı çok iyi .
  • Içi arkası on numara ama önü çok kötü.

• Çok beğendim 3008 dönüm noktası oldu peugeot için bu çizgi devam etmeli

• on tarafta bi sapsallik var farlardan dolayi mi bilemedim. onun disinda cok yakisikli, ici zaten 3008 5008 deki sevdigim tasarim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Izgarayı egeadan almışlar

• Bu ne ya, mükemmel duruyor. 3008 ile başlayan tasarım resmen ateş ediyor 508 ile. 1.5 BlueHDI 130 hp+Eat8..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ama bir passat değil !!!
  • Muhteşem,passatı deler geçer

• çok güzel olmuş , 308 de güzel di zaten
  • Araç güzelde "piano black" olayı yanlış anlamış tasarımcılar, doğrudan piyano tuşlarını koymuşlar konsolun orta yerine.
  • gercekten içi dışı güzel gözüküyor, motor şanzımanda kendini ispatladı, konfor, yalıtım ve yol tutuşu da iyi olursa ve fiyatları passatın 15 bin altına lansman olarak başlarsa donanımda da bonkör olurlarsa passata yaklaşabilir satışta, geçemez tabiki de zorlar.

• Bende çok beğendim.Kırmızı rengi yolda çok baktırır.

Bu araba tutar.3008 de öncesinde 5-100 satıyordu ama yeni kasası fiyatı çok yüksek olmasına rağmen ortalama 500-600 sattı

İyi bir fiyatla sağlam giriş yaparsa passatın ardından gelir

• Sen nasil guzel bir makine olmussun ..donup donup bakasim geliyor ..acaba peugeot bi guzellik yapip otomatik orta donanimi 120 den getirir mi ..

• 406'dan sonra en beğendiğim peugeot oldu.
  • pejonun en güzel tasarımlı sedanı olmuş.
    gt versiyonu bile çıkar.

dışında egzos ve difüzör tasarımını beğenmedim.
    içeride direksiyon ve vites topuzunu beğenmedim.

vites topuzunun günümüzde anlamı kalmadı. zaten elektronik el freni otomatik bırakıyor.
    park ile el frenini birleştirip kolu oradan kaldırabilirlerdi.

direksiyon da yenilikçi ve sportif tasarıma hiç uymamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orcnd -- 21 Şubat 2018; 23:46:54 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.