Şimdi Ara

2019 Yeni Peugeot 508 (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.494
Cevap
91
Favori
432.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arka taraf aynen Mustang. 😂 Bu arada model ismimi artık 509 yapsalar olurdu bu kadar radikal değişim nedeniyle. 50x aynı segment nosyonu çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 22 Şubat 2018; 14:49:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gerçek mi yoksa prototip mi anlayamadım.

Eğer yollara böyle çıkacaksa Mercedes, Audi, Bmw gibi yol istemek için selektör yapmasına gerek kalmayacak :)

• Muhteşem

Full + Full + Dizel Otomatik 250-300 arasına verirler. Küçümsemek gibi olmasın ama Peugeot'ya binmek bile lüks.

• Kokpit tasarımı on numara ama , bir talisman kadar yakışıklı değil.Sınıfının iyi kokpiti yeni 508 de, fakat sınıfının en yakışıklısı talismannn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

quote:

Orijinalden alıntı: s700

Biri de çıkıp dememiş ki fotolar gerçek değil!. Render bu fotolar..

Dememiş çünkü gerçek.

Prototip olarak bu şekilde araç henüz tanıtılmadı. Araç tanıtıldığı zaman farklılıkları göreceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apones1903 -- 22 Şubat 2018; 16:25:32 >
  • Prototip olması lazım çünkü araç henüz tanıtılmadı. Aracın yol üzerinde henüz bir resmi yok
  • Prototip muhabbetini anlamadım.

Benim bildiğim bir tek Concept araçlar birebir üretim versiyonu gibi olmazlar. Prototip üretim versiyonu ile aynıdır (donanıma göre olan jant, opsiyon, body-kit, vs. saymıyorum).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apones1903

quote:

quote:

Dememiş çünkü gerçek.

Prototip olarak bu şekilde araç henüz tanıtılmadı. Araç tanıtıldığı zaman farklılıkları göreceksiniz

https://forum.donanimhaber.com/2018-peugeot-508-sedan-resmi-olarak-tanitildi--131512281

• Honda Accord izlenimi aldım ön far tampon grubunda, birde on tampondaki beyaz cizgileri sevmedim.

Beyaz cizgiler dışında cok can alıcı gorunuyor, genel anlamda begendim tarz bir araç olmuş.

• çok iyi
  • İyi hoşta kim alabilecek bu arabayı orası muamma alan çıkar ama 200+ varmı fiyatı.
  • Mükemmel olmuş,130 eat8 308 için de gelir en kısa sürede umarım.

• Harika olmuş.

Uygun fiyata, 1.6 BlueHDI EAT6 ile deli gibi satar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teneke1236737 -- 22 Şubat 2018; 18:49:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: limitofthemind

https://www.youtube.com/watch?v=GpUzvTzMCL4

Görüntüler gerçekmiş demek. Beyaz ve kırmızısı çok çok güzel. Arabanın her tarafı mükemmel ama en güzel yanı da bence arkası olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Apones1903

quote:

quote:

Dememiş çünkü gerçek.

https://forum.donanimhaber.com/2018-peugeot-508-sedan-resmi-olarak-tanitildi--131512281

Fuardan görüntüleri gösterebilir misin ? Hangi fuarda tanıtıldı ?

• Arkadaş mükemmel olmuş aklım gitti ya. Yani almam şu an hiç mümkün görünmese bile deli gibi heveslendim bu araca. Fiyatını deli gibi merak ediyorum. 308 deki yol tutuş kalitesini de bu araca aktarırlarsa muhteşem ötesi araç olmuş olacak. Sınıfının en iyi yol tutuşu, İç tasarımı, dış tasarımlarından biri hele ki en iyi yakıt performansına ve şanzımanına sahip bir araç olmak üzere. Bu kadar sorunsuz, güzel, motoru ve yakıtı iyi bir araç eminim çok satacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: VR_27

Arkadaş mükemmel olmuş aklım gitti ya. Yani almam şu an hiç mümkün görünmese bile deli gibi heveslendim bu araca. Fiyatını deli gibi merak ediyorum. 308 deki yol tutuş kalitesini de bu araca aktarırlarsa muhteşem ötesi araç olmuş olacak. Sınıfının en iyi yol tutuşu, İç tasarımı, dış tasarımlarından biri hele ki en iyi yakıt performansına ve şanzımanına sahip bir araç olmak üzere. Bu kadar sorunsuz, güzel, motoru ve yakıtı iyi bir araç eminim çok satacaktır.

Hocam daha araç kullanıma sunulmadı bile. Son cümlenizdeki "sorunsuz" ifadesini neye göre yazdınız?

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Hocam motor şanzuman olarak genelde sorunsuzluğunu yine korursa diye yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 22 Şubat 2018; 21:8:39 >
  • Pejo alınmaz pejo sorunlu pejo böyle şöyle yıllardır bence çok da gerçeği yansıtmayan algıyı özellikle son 3-4 yıldır yıktı Pejo.Artık gayet sağlam donanımlı ve cezbedici araçlar üretiyor çok geliştirdi kendini.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.