Şimdi Ara

2019 WORK AND TRAVEL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
7
Favori
16.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Zaten sirt cantasi alicam hocam.Ama hcaimsel olarak karar veremedim cok buyuk mu alsam buyuk mu yoksa oeta boy mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekşici velet kullanıcısına yanıt
    Onu sen bileceksin abi. Ben çok büyük almanintavsiye etmem, 40-50 litre gidiş icin ideal bir çanta. Dönüşte alışveriş yapacaksın büyük ihtimal belki orada birvaliz falan alırsın.
    Valiz alırsın dediğim olur da buradan goturmezsen diye dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsmrc -- 4 Mayıs 2019; 14:12:21 >
  • ekşici velet kullanıcısına yanıt
    burda yanına alacağın 8kg dan bahsetmiştim.Klm havayollarıyla ikinci bagaj parça için 100 dolar ödersiniz.kilo sınırını aştığım için havalimanında eşyalarımı çıkartıp sırt çantama doldurdular esnek davranmadılar.halbuki 55lbs çıktı ağırlık.
  • emre1270393 E kullanıcısına yanıt
    2. bavulda 100 dolar ödemeyi biliyorum. ben zaten tek bavul tek el çantası birde sırt çantasından bahsediyorum.
  • sırt çantası aksesuar olarak geçiyor çok doldurmazsanız içini sorun olmaz.
  • emre1270393 E kullanıcısına yanıt
    tamam hocam bana da öyle deddi zaten uçak biletini aldıgım şirket tarafından. Çok doldurmazsan göze batmazsan müsade ederler edidiler.

65litre bi çanta yeterli olur mu?
  • önemli olan oraya ne götürdüğün değil gelirken ne getirdiğin.bavul+ çanta+ kabin boy valiz doldurup gideceksen çok büyük hata yaparsın.Sadece iş yerinde çalışırken giyeceğin kıyafetleri ve tek cins ayakkabı götür boşuna doldurma geri dönerken hepsini atmak zorunda kalırsın.olabildiğince az eşya götürmeye çalış
  • arslan.fatih A kullanıcısına yanıt
    @arslan.fatih size ulaşmak istiyorum
  • 2020 de gitmeyi dusunen var mi

• aradaşlar merhaba . 18 haziran iş başlangıcı lakin daha erken gidip çalışma imkanım var mı acaba?*?
  • 2006-2007 yazlarında florida ve alaskaya gitmiştim.. ne günlerdi bee. konuyu görünce anılarım canlandı
  • Yenijerry kullanıcısına yanıt
    1 ay öncesine kadar gidebilirsin.Çalışma iznin olmaz. SSN alamazsın.Tek seçenek patronun kaçak işçi çalıştırmayı kabul etmesi. Yani çalışman yasadışı.
  • Utah'a gidecek var mı?

• 1/2mv2 1 kullanıcısına yanıt
    Ben düşünüyorum ama biraz endişeliyim.
    Daha önce hiç yurtdışına çıkmadım onun endişesi var biraz

• Daha kayit olmayanlar sadece bakinanlar ne zaman kaydolmayi dusunuyor su an cok erken degil mi. Eylulde yapsak da gec olmaz dusunuyorum.

2. Sorun traveldan cok work icin gidip para kasmak nasil yapilir Arastiranlar vat mi. Hangi eyalet sehir vs. Bu amacla gidecek biri var mi

• abd büyük elçiliğinin sitesinde listelenen work and travel acentaları varmış, onlarla sorun yaşamazsınız deniyor. ata egitim ile görüştüm, self kayıt alıyorlarmışhttps://www.ataegitim.com.tr/work-and-travel büyükelçilik listesinde varlar. konu hakkında bilgisi olanlar var mı? Self gitmek sorun yaratır mı?
  • merhaba arkadaşlar, bir soru sormak istiyorum.Atıyorum bu yaz wat yapacağım ve 3. sınıfım fakat seneye mezun olamıyorum. okulun uzaması wat yapmam için engel midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sportmen_

merhaba arkadaşlar, bir soru sormak istiyorum.Atıyorum bu yaz wat yapacağım ve 3. sınıfım fakat seneye mezun olamıyorum. okulun uzaması wat yapmam için engel midir?
    Hayır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sportmen_ kullanıcısına yanıt
    Son sınıfların vize riski yüksek. Son sınıf olup work and travel a başvurmak istiyorsan sonuçlarını iyi değerlendirmen gerekiyor. Aşağıdaki yazı işine yarayacaktır.https://www.ataegitim.com.tr/work-and-travel/son-siniflar

Yüksek lisansa başladıktan sonra başvurman daha doğru olur veya imkanın varsa yandal yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erena3000 -- 2 Ocak 2020; 10:47:45 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.