Şimdi Ara

2019 WORK AND TRAVEL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
7
Favori
16.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emre1270393 E kullanıcısına yanıt
    ahahah ben 2.kez gidiyorum :) ve o yalan dolan dediğin o acil destek hattını bana ve arkadaşlarıma sabah akşam sağladılar :) araştırmadan ve sormadan boş yorum yapmayın :) ülkemiz neden gelişmiyor sorusuna örnek oldunuz umarım apple firması ile görüşür ve sizde olmuyor denilen her şeyin olduğunu görürsünüz KESİNLİKLE BİG APPLE COMPANY GÜVENİLİRDİR VE O DESTEK HATTI VARDIR ARKADAŞLARIMDA BEN DE ÇOK MEMNUN KALDIK. Ticaret ve ad karalayıcı yorumlardan kendinizi uzak tutun :) iyi günler
    ahahah ben 2.kez gidiyorum :) ve o yalan dolan dediğin o acil destek hattını bana ve arkadaşlarıma sabah akşam sağladılar :) araştırmadan ve sormadan boş yorum yapmayın :) ülkemiz neden gelişmiyor sorusuna örnek oldunuz umarım apple firması ile görüşür ve sizde olmuyor denilen her şeyin olduğunu görürsünüz KESİNLİKLE BİG APPLE COMPANY GÜVENİLİRDİR VE O DESTEK HATTI VARDIR ARKADAŞLARIMDA BEN DE ÇOK MEMNUN KALDIK. Ticaret ve ad karalayıcı yorumlardan kendinizi uzak tutun :) iyi günler
  • tayfunozlok T kullanıcısına yanıt
    hahahah gönderdiğim adam başı 50$ para alıcam diye bu kadar yalanıp yutulmaz o şirket.big apple mış ilk kez duydum zaten.ben şirketi karalamadım genel olarak wat acaentalarını eleştirdim niye üzerine alındın ki :D gidip senin şirketin benim şirketimi var bu işin.Hepsi kan emici emlakçılıktan başka bir şey yapmıyor zaten.abd'deki şirkete 1000dolar ödüyorlar size işi 2000 dolara satıyorlar bu mu ülkemiz neden gelişmiyor.araştırmadan ve sormadan boş yorum yapmayınmış.4 ay amerikada yaşadın master yaptın sanki work and travelda.
    Ben 1.5 yıl Amerika'da bulundum ve bu kafada asla erişemeyeceğiniz mertebelerde sunumlar yaptım sorup sormamak diyorsunuz atllamayı ne kadar çok seviyorsunuz :) 50 dolar benim için hiç bir şey benim istediğim iyi bir yere gitmeleri.Çok bilinen firmaların nasıl dolandırdığını görüyoruz.Yine Big Apple Company diyorum her zaman da derim siz evinizde o ses izleyerek yorum yapmaya devam edin iyi günler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfunozlok

Ben 1.5 yıl Amerika'da bulundum ve bu kafada asla erişemeyeceğiniz mertebelerde sunumlar yaptım sorup sormamak diyorsunuz atllamayı ne kadar çok seviyorsunuz :) 50 dolar benim için hiç bir şey benim istediğim iyi bir yere gitmeleri.Çok bilinen firmaların nasıl dolandırdığını görüyoruz.Yine Big Apple Company diyorum her zaman da derim siz evinizde o ses izleyerek yorum yapmaya devam edin iyi günler :)
    Kaç para verdiler ? Yok hani iyi birşeyse bende burda gece gündüz firma öveyim.
  • tayfunozlok T kullanıcısına yanıt
    bak kendin diyorsun "çok bilinen firmaların nasıl dolandırdığını biliyoruz." hahah.sen yine big apple company'ye devam et.benim istediğim iyi bir yere gitmeleri aynı zamanda şirketlere boşuna para kaptırmamaları.saçma sapan yerlere dolandırılmamaları.hayatım boyunca o ses izlemedim televizyon seyretmiyorum, ayrıca 1.5 yıl amerikada bulunup watla alakalı nasıl master yapıp sunumlar yaptın pes doğrusu neyse iyi günler size ve şirketinize.
  • mehmet0609 kullanıcısına yanıt
    Ben sana vereyimde sus dostum bir yeri övmek illa oradan para almak değildir
    Size kendimi ispatlamak zorunda ddeğilim.Umarım tabularınızı yıkarsınız.Size de iyi günler ve yanlış
    düşüncelerinize
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfunozlok

Ben sana vereyimde sus dostum bir yeri övmek illa oradan para almak değildir
    TR42 0011 1000 0000 0081 4062 26

Mehmet Öztürk

Enpara/Finansbank
    Ahahhahahah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ocen City Marylandayım bu yaz yemek hazırlamacı olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ariana grandee nasıl şirkettir gideceğiz ama? Birde yazılmak için geç mi kaldık yarın 2 kişi yazılacağız acill. İşsiz kalma şansımız var mı? İlk defa gideceğiz

• 20playback kullanıcısına yanıt
    Armada konusunda yorum yapamam, hiç giden tanıdığım yok.

Geç kalmadınız, hala is bulabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 20playback

Beyler ariana grandee nasıl şirkettir gideceğiz ama? Birde yazılmak için geç mi kaldık yarın 2 kişi yazılacağız acill. İşsiz kalma şansımız var mı? İlk defa gideceğiz
    armada grandeye kayıt yaptırdık genel olarak iyi demişlerdi. İş için daha süren var, baya bi iş var hala. ama işler toplu geliyor ve önce kayıt olana öncelik hakkı var. iyi işlere gidemeyebilirsin yinede ortalama bol bol iş var genelde orta amerikada housekeeping
  • Yaptırdım bende bugun kayıt armadaya. siz de mi bu yıl gideceksiniz? haberleşelim
  • Kayıt için ne zamana kadar surem var? Ve kayıt yaptırmak için ilk seferde ne kadar para gerekli?

Mayısa kadar 3500 $ ı anca çıkarabilirim. Bu sene için gitme umudum varmıdır?

Ve 4 senelik bir bölümde 1. Sınıfı tayım fakat okula hiç gitmedim. Bunun etkisi olurmu?

kibar cevaplarınız için teşekkurler

• uçak biletin ortalama 600$ civarı vize 195$ cep harçlığı 500-1000$ (gideceğin yere göre ve gider gitmez depozito 2 haftalık kirayı verip en az 2 hafta maaş alamama ihtimalini göz önüne al) bu giderler şirketten bağımsız olarak hazırlaman gereken para yani mayısa kadar vize masrafı şirket masrafını ödemen gerekir.vize görüşmesinde fa veya ff ler yada dönem ortalaması sıkıntı yaratabilir ama 0.87'yle gitmiş arkadaşım var ama belli olmuyor.aşağı yukarı iyi işler kapıldı zaten şuan.ama tabiki şirketlerin elinde işler var.elbetteki gidebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1270393

uçak biletin ortalama 600$ civarı vize 195$ cep harçlığı 500-1000$ (gideceğin yere göre ve gider gitmez depozito 2 haftalık kirayı verip en az 2 hafta maaş alamama ihtimalini göz önüne al) bu giderler şirketten bağımsız olarak hazırlaman gereken para yani mayısa kadar vize masrafı şirket masrafını ödemen gerekir.vize görüşmesinde fa veya ff ler yada dönem ortalaması sıkıntı yaratabilir ama 0.87'yle gitmiş arkadaşım var ama belli olmuyor.aşağı yukarı iyi işler kapıldı zaten şuan.ama tabiki şirketlerin elinde işler var.elbetteki gidebilirsin.
    Cevabiniz icin cok tesekkur ederim.

peki sirket e ne kadar para odemem gerekir saydiklarinizin disinda?

Son olarak unıversitede hic bir sınava gırmedım muhtemelen ortalama yok. Vize gorusmesınde ortalama ısterlese eğer bu nedenle reddedilebilirim. Seneye hazırlanmam daha mı mantıklı olur bu durumda?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.