Şimdi Ara

2019 SONY TV (ANA KONU) (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.705
Cevap
40
Favori
150.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Televizyonu aldığımda bir güncelleme vardı Android ile ilgili onu kastediyorsanız onu kurdum 9 Mayıs gibi.
  • bLind kullanıcısına yanıt
    Ben 55 inç modelini 2 haftadır kullanıyorum ve görüntü kalitesi olarak tatmin etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hungrywolf

Ben 55 inç modelini 2 haftadır kullanıyorum ve görüntü kalitesi olarak tatmin etti.
    Dostum ellerinde kalmamış 49” 250 TL farkla 55” verelim dediler bende kabul ettim ins memnun kalırım bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sony tv lerde yok mu bayram kampanyası uygun fiyatlı

• jetstream J kullanıcısına yanıt
    Benim icinde ayni.ama goruntu kaliteside hepsinden once gelir bir tvde.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLind

Dostum ellerinde kalmamış 49” 250 TL farkla 55” verelim dediler bende kabul ettim ins memnun kalırım bende.

Alıntıları Göster
    Güle güle kullanın umarım memnun kalırsınız.
  • vahdettinp V kullanıcısına yanıt
    Hocam size attıktan sonra baktım da. O nasıl standartmış ki. Hiç bulamadım uygun bir şey

• Arkadaslar, samsung 65q70 ile sony 65ag8 oled arasinda secim yapamiyorum. Butcem yeterli. Ps4 pro, netflix kullanimim yuksek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zia06 kullanıcısına yanıt
    Sony Ag8 kullananlardan birisiyim. Oyunlarda deneme yapmadim ama firsat buldukca yuksek cozunurlukte film seyrederim. Goruntu anlaminda ben tatmin oldum ve o konuda memnunum. Ancak soyle bir durum da var ki android 9 almamasindan dolayi airplay2 3.parti yazilimlarla yapilmak zorunda. Ayrica ben gibi ses sistemine ve dts pass-through islerine falan ilgileniyorsan bazen adami kanser edebiliyor. Samsung u bilmiyorum ama sony de dts pass through, ozellikle plex falan biraz sorunlu. Kodi ustunden kullanmak gerekiyor sorunsuz olmasi icin.

• Zia06 kullanıcısına yanıt
    Merhaba;
    2 Ay önce 65AG9 aldım. Özellikle görüntü kalitesinden inanılmaz derecede memnunum. AG8'inde iyi olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hungrywolf

Güle güle kullanın umarım memnun kalırsınız.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler bayram dolayısı ile hala beklemekteyim. Bu arada araştırmalarım devam ediyor. Sizin tv de android kaç sürüme var acaba ? 2019 model tv olmasına rağmen sanırım sony android 9 güncellemesi vermemiş ve AirPlay desteği yok bu olsa çok süper olurdu. Acaba gelen ürünü hiç teslim almadan iade mi etsem diye düşünmeye başladım. 250tl daha ekleyip 55 yerine 49”60r mi alsam acaba Samsung onda AirPlay desteği varmış.

• Merhabalar..Sony 2019 tvlerde sesli komut özelliği var mı yada pratikte kullanışlı mı. örneğin kumanda uzaktayken -3. kanalı aç- sesi azalt gibi bir sesli komut ile kanal değişimi ya da ses değişimi mümkün mü?
  • Benim kullandigim modede sesli komut var ancak bahsettiginiz komutlari hic denemedim. Ancak sesli komut a bastiktan sonda devreye girme suresini goz onune alirsak kumandadan 3 e basmak veya ses azaltip acmak daha hizli olur

Sesli komut ozellikle youtube da birsey ararken veya herhangi bir arama cubuguna klavye ile giri yerine cok buyuk kolaylik sagliyor. Turkce ses ve kelime algilamada da baya iyi.

• Plantronics BackBeat SENSE Bluetooth Kulaklık kullanıyorum , ne yapsam Sony. XF e bağlamayı başaramadım , nedir bunun yolu Arkadaşlar yahu ? bilgisayara canavar gibi anında bağlanan kulaklık tv ye bi türlü bağlanmıyor çıldırmamak işten değil.

Var mı şu kulaklıkla bağlanıyorum güzelce diyen , iyice sinir oldum kulaklığı değiştireceğim çok sevmeme rağmen , başka çarem kalmadı . :(

Bu arada AG9 la XF arasında görüntü olarak çok fark var mı sizce ? ben bir güncelleme sonrası çok sorun yaşamıştım ancak onu düzeltmeyi başardım , güncelleme sonrası nedense bütün ayarlar bozulmuş tv nin hiç alakasız ayarları bile onları teker teker bulup değiştirince düzeldi tv ancak , öyle saçma ayarlar bile bozulmuş ki bulmam zor oldu , ondan bi türlü eski haline gelememişti uzun süre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmantoska -- 27 Mayıs 2020; 11:17:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmantoska

Plantronics BackBeat SENSE Bluetooth Kulaklık kullanıyorum , ne yapsam Sony. XF e bağlamayı başaramadım , nedir bunun yolu Arkadaşlar yahu ? bilgisayara canavar gibi anında bağlanan kulaklık tv ye bi türlü bağlanmıyor çıldırmamak işten değil.

Var mı şu kulaklıkla bağlanıyorum güzelce diyen , iyice sinir oldum kulaklığı değiştireceğim çok sevmeme rağmen , başka çarem kalmadı . :(

Bu arada AG9 la XF arasında görüntü olarak çok fark var mı sizce ? ben bir güncelleme sonrası çok sorun yaşamıştım ancak onu düzeltmeyi başardım , güncelleme sonrası nedense bütün ayarlar bozulmuş tv nin hiç alakasız ayarları bile onları teker teker bulup değiştirince düzeldi tv ancak , öyle saçma ayarlar bile bozulmuş ki bulmam zor oldu , ondan bi türlü eski haline gelememişti uzun süre.
    Bende JBL 500T kulaklık var anında bağlanıyor..Siz eşleştirme yapamıyorsunuz? Şöyle bir durum var bazı kulaklıklar 1 yere bağlanabiliyor..Mesela PC ye bağladınız ya? Kulaklıkla alakalı sorun, Tv'ye bağlanamayabilir..Kulaklığa reset atın sıfır gibi,Tv'ye bağlamaya çalışın..

AG9 la tabiki fark var...Sanırım 2 gömlek üstündür görüntü kalitesi bakımından..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 27 Mayıs 2020; 12:11:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fikretd

Merhaba;
    2 Ay önce 65AG9 aldım. Özellikle görüntü kalitesinden inanılmaz derecede memnunum. AG8'inde iyi olduğunu düşünüyorum.
    Android 9 güncellemesi 2 gün önce sony ingiltere sayfasından indirip kurdum çok iyi oldu. Bütün eksikler giderilmiş. Otomatik olarak yüklenmiyor şimdilik USB den yükleyebilirsiniz.https://www.sony.co.uk/electronics/support/oled-tvs-android-a9g_ag9-series/kd-55ag9/downloads/00016723
    Tavsiye ederim

• Dreamboxer D kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler...
  • Arkadaşlar benim sony 49-xf8577 android uygulamalarında görüntü gelmiyor. Youtube da menü geliyor ancak oynat dediğimde görüntü gelmiyor. Önce böyle değildi. Android 8.0 yüklü. Üçüncü parti iptv oynatıcısındada durum şöyle, ses geliyor oynatıyor fakat görüntü gelmiyor. Sizce sıkıntı ne olabilir?

• Selamlar vestel led tv kullanıyorum vestel dongle olmadan tv ye aktarım yapamıyorum acaba bütün dongle ler uyumlumu

• quote:

Orijinalden alıntı: kaddafi

Arkadaşlar benim sony 49-xf8577 android uygulamalarında görüntü gelmiyor. Youtube da menü geliyor ancak oynat dediğimde görüntü gelmiyor. Önce böyle değildi. Android 8.0 yüklü. Üçüncü parti iptv oynatıcısındada durum şöyle, ses geliyor oynatıyor fakat görüntü gelmiyor. Sizce sıkıntı ne olabilir?
    İnternet hızınız nasıl Kontrol ettiniz mi? Modemi kapatıp 2 dk bekleyin tekrar açın..
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.