Şimdi Ara

2019 SEÇİM ANKETİ (2016 ve 2017 Anketleri Eklendi) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
1
Favori
24.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
184 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki

2019 SEÇİM ANKETİ (2016 ve 2017 Anketleri Eklendi)

(En Son Oy Tarihi: 14.5.2023)
Giriş
  • Biz burada ancak kendimizi kandıralım. Kırsal kesimde özellikle doğu,güneydoğuda seçimlerde nasıl oy kullanıldığını ufaktan bi araştırın..
  • arslan0058 kullanıcısına yanıt
    Eyvahlar olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Aramizda hdpliler var. Ilginc

Asla HDP'li olduklarını söylemezler ama. CHP'li, İyi partili hatta Ak Partili taklidi yaparak algı oyunları yaparlar. Aralarında bu işte eğitimli profesyonel kişiler de vardır. Şahsen ben burada 3-4 yıllık üyeliği olmayanların söyledikleri ile hareket etmem karar almam. Her zaman temkinli olurum. Tespit edebildiğim bazıları ile ise eğlencesine gırgır geçerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geekon

quote:

Orijinalden alıntı: porsoro

HDP ile CHP'nin adayı ayrı mı olacak?

chp öype bir hata yaparsa %25'in 5ini anca alır kendi seçmeninden

Yaşı genç arkadaşlar bilmiyor, CHP o zamanki ismiyle SHP, 1991 seçimlerinde, HDP'nin ilk hali olan HEP ile seçime beraber girmişti ve %20 oy almıştı, diğer merkez sol olan DSP de %10 almış. Demek ki bizim sosyal demokratların Kürt Milliyetçileriyle ittifakı yeni bir şey değil. CHP'den 2015 seçimlerinde, HDP'ye ne kadar çok tepki oyu aktığını biliyorken, CHP+HDP ittifakına dünden razı olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E87629FD5 -- 28 Mart 2018; 20:45:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: stella19

quote:

Orijinalden alıntı: Ghent

Bosuna oy verecegiz yine. Nasilsa her turlu pisligi yapan AKP ve serefsiz secmeni bu secimde de hile ve hurda ile başa gelir. Trafoya kedi girer. Muhursuz pusulalar kabul edilir, ayni kisi 5 oy atar. Ölmuş kisiler oy kullanir falan.

herkezin fikrine seçimine saygı duyacaksın. isteyen istediğine oy verir.

ama sen Ghent %51 almış bir partiye ve seçmenine şerefsiz ve hileci hurdacı dedin.
    bende o %51 içindeyim.
    ve su anda hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum.
    insanlara hakaret etmek nedir öğreneceksin.

Boş adamın tekisin.Arkadaşın dediklerine aynı şekilde kat kat fazlasıyla katılıyorum umarım şikayet dilekçesine benide eklersin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Balta Harry

quote:

quote:

Yaşı genç arkadaşlar bilmiyor, CHP o zamanki ismiyle SHP, 1991 seçimlerinde, HDP'nin ilk hali olan DEP ile seçime beraber girmişti ve %20 oy almıştı, diğer merkez sol olan DSP de %10 almış. Demek ki bizim sosyal demokratların Kürt Milliyetçileriyle ittifakı yeni bir şey değil. CHP'den 2015 seçimlerinde, HDP'ye ne kadar çok tepki oyu aktığını biliyorken, CHP+HDP ittifakına dünden razı olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ne kadar tepki oyu aktı CHP'den bir bakalım.

Yahu Haziran'da yüzde 25

Kasımda gene yüzde 25.

E HDP üç puan düşmüş. Ak Parti'nin oyu 9 puan artmış.

E nasıl CHP'den gitmiş bu oy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

quote:

quote:

Yaşı genç arkadaşlar bilmiyor, CHP o zamanki ismiyle SHP, 1991 seçimlerinde, HDP'nin ilk hali olan DEP ile seçime beraber girmişti ve %20 oy almıştı, diğer merkez sol olan DSP de %10 almış. Demek ki bizim sosyal demokratların Kürt Milliyetçileriyle ittifakı yeni bir şey değil. CHP'den 2015 seçimlerinde, HDP'ye ne kadar çok tepki oyu aktığını biliyorken, CHP+HDP ittifakına dünden razı olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Yahu Haziran'da yüzde 25

Kasımda gene yüzde 25.

2011 seçimlerinde bağımsız olarak girdiklerinde %6,50 zor almışlardı, 2015'teki her 2 seçimde tepki oylarıyla %13 ve %11'i gördüler ve tepki oyu verenler de Türk sol seçmeni.

Tabii bunu ben demiyorum, böyle tonla örnek var:

• Boşuna tartışmayın gençler yada 2.yi tartışabiliriz

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    15 senedir zır zır ağlayan sizsiniz biz değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

quote:

Orijinalden alıntı: stella19

quote:

Orijinalden alıntı: Ghent

Bosuna oy verecegiz yine. Nasilsa her turlu pisligi yapan AKP ve serefsiz secmeni bu secimde de hile ve hurda ile başa gelir. Trafoya kedi girer. Muhursuz pusulalar kabul edilir, ayni kisi 5 oy atar. Ölmuş kisiler oy kullanir falan.

herkezin fikrine seçimine saygı duyacaksın. isteyen istediğine oy verir.

ama sen Ghent %51 almış bir partiye ve seçmenine şerefsiz ve hileci hurdacı dedin.
    bende o %51 içindeyim.
    ve su anda hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum.
    insanlara hakaret etmek nedir öğreneceksin.

Boş adamın tekisin.Arkadaşın dediklerine aynı şekilde kat kat fazlasıyla katılıyorum umarım şikayet dilekçesine benide eklersin.

sayın dolu adam!!
    aynı hakaretleri sana yapayım bakalım ne diyeceksin susacakmısın?

o hakaretleri yazan kişi bile özür diledi ve sildi yazdıklarını sen gelmiş boş boş konuşuyorsun.
    tabi yurt dışından atmak kolay :)

bu arada sende şikayet edilmek istersen onun gibi yapmalısın itina ile gereken yapılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stella19 -- 28 Mart 2018; 21:24:41 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yahu Haziran'da yüzde 25

Kasımda gene yüzde 25.

2011 seçimlerinde bağımsız olarak girdiklerinde %6,50 zor almışlardı, 2015'teki her 2 seçimde tepki oylarıyla %13 ve %11'i gördüler ve tepki oyu verenler de Türk sol seçmeni.

Tabii bunu ben demiyorum, böyle tonla örnek var:

Birader demografi diye bir şey duydun mu?

Kürt nüfusu çok daha hızlı artıyor. Üstüne eskiden HDP radikal sol bir parti iken şimdi çok daha Kürt milliyetçiliği üzerinden kendini kurguladı. Eskiden 3 Kürtden birinin oyunu alırken şu anda oran 4'de 3.

3-5 kişiyi örnek vermenin bir manası yok. Ben sana örnek olarak oy verenlerin yüzde üçü diyorum. HDP'den Ak Parti'ye kaymış adamlar.

Oranlar ortada. HDP 3 puan düşmüş CHP aynı ak parti 9 puan artmış.

Kısaca saçma sapan bir yalana inanmışsın.

• E denemediler diyen yok.

Yalnız sol seçmende değil ak parti seçmeninde işe yaramış. Rakamlar ortada.

3'de 1'den 4'de 3'e geldiler asıl mesele o. 2030'da yüzde 20 olabilir. Mutlaka alternatif çıkarılması gerek.

• kk istifa!!
  • operadakises O kullanıcısına yanıt
    Hahhayytt göreceğim bundan sonra sizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: operadakises

Siz makarnacı demeye devam edin ak parti ve reis sizi yönetmeye.siz makarna deyince verdiğiniz oy çiftmi sayılıyor.yada boyunuz mu uzuyor. Neyin kafasını yaşıyorsunuz siz.eziksiniz aslanım ezik.

ha bu arada makarna çok besleyici ve bol vitaminli bir besindir.

https://www.sifalibitkitedavisi.com/makarnanin-faydalari-oldugunu-biliyor-musunuz.html

dostum biz protein agirlikli besleniyoruz.
    siz karbonhidrati karacigerlerinize seker olarak depolamaya devam edebilirsiniz / ki zaten devam edeceksiniz, sonsuza dek.

elbetteki, calisan, hakkiyla kazanan, onun bunun adami olmayan bizler, kirmizi et yiyecegiz.
    https://www.faydalarizararlari.com/etin-faydalari/

ekmek arasi makarna ile iyi gobeklenmeler

• iyi partiye fetöcü diyenler 2 dk gelin hele ;

bakın arkadaşlar elinizin altında internet var çevrenizden sağdan soldan duyduğunuz her şeye inanmayın, iyi parti kadrosundaki adamları araştırın. bu adamların çoğu zamanında mevcut iktidar ve biricik dostu paralel yapı fetö tarafından koyu atatürkçü oldukları için kumpaslar kurularak, görevlerinden alınarak, suçsuz ve sebepsiz yere hapise atıldılar.

bakın sizden çok bir şey istemiyorum çevrenizdeki seslere inanmaktansa sadece araştırın bu dediklerimin doğru olup olmadığına sonra kendiniz karar verin. ben ne a partisini tutarım ne b partisini. hayatım boyunca doğruya doğru yanlışa yanlış dedim. kimseden korkum yok ama şu bir gerçek ki fetö denen alçak yapı bu iktidardan önce de var olmuş olsa bile en çok mevcut iktidar döneminde ülkeye yayılmış ve devletimizin üst kademelerini ele geçirmişlerdir.

asıl gerçek fetö cülerin kimler olduğu çok net bir şekilde aşikar. kimse kendini kandırmasın ve kusura bakmasın kimse kandırılmadı...

• Her seçim öncesi Ekşide ve burada anketler açılır muhalefet ezici farkla birinci çıkar sonra seçim günü bir umut bekleriz ama oylar açıklandığında bunun tam tersi olur.
  • quote:

quote:

E denemediler diyen yok.

Yalnız sol seçmende değil ak parti seçmeninde işe yaramış. Rakamlar ortada.

3'de 1'den 4'de 3'e geldiler asıl mesele o. 2030'da yüzde 20 olabilir. Mutlaka alternatif çıkarılması gerek.

Sizin verdiğiniz rakam da, benim ki harf mi??? HDPKK'ya barajı geçiren Türk sol seçmenlerdir, tepki oylarıdır, herhalde Tayyip Erdoğan 40.000 şehidin katillerden daha büyük bir kötülük yaptı ki denize düşen yılan sarıldı. Bu muhalefetin korkaklığı, gözü dönmüşlüğüdür. Habur rezaletinden ve açılımdan dolayı AKP'den nefret edip, HDP'ye oy veren insanlar gördüm. Bizdeki seçmenin kimyası nasıl bozulduysa artık, düşmanlık aynı bünyede çok farklı uçları yetiştirebilme yeteneğini geliştirmiş. Saygılarımla

Ya arkadaş, barajı geçiren ak partililer ve demografi. CHP' diyorsunuz, adamların oyları hep yüzde 25.

Evet aynen siz lafla söylüyorsunuz ben rakamla.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

balık hafızalara biraz yardımcı olalım

ben ne alaka onu anlamadım:P merak eksenere fetocu dedim diyemi bu fetöcüyü koydum akp limi sandın beni:) olum ben gerçekleri soylerim karalamak için yazmadım:=) bu iksinin arasına meral i oturdun gerçek resim ortaya cıksın:) keske meral fetocu olmasaydı sonuna kadar ömrüm boyunca arkasında olurdum hiç degilse inandıgım biri olurdu hemde bi kadın çok isterdim ancak ne yazıkki tarihtede açık ve net olarak gördük meral akşener fetönün adamıdır! atayım videolarını izleyin isterseniz.
    benim gozumde chp teröristlere kucak açmış,mhp kendini akp ye satmıştır. ne yazıkki tuttugum bir parti yok. b en futbol takımı tutar gibi parti tutmam,gözüme at gozluklerine geçirim inanmam! ne yazıkki inandıgım tek bir lider tek bir parti dahi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radef -- 29 Mart 2018; 6:51:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nanoona

quote:

Orijinalden alıntı: operadakises

Siz makarnacı demeye devam edin ak parti ve reis sizi yönetmeye.siz makarna deyince verdiğiniz oy çiftmi sayılıyor.yada boyunuz mu uzuyor. Neyin kafasını yaşıyorsunuz siz.eziksiniz aslanım ezik.

ha bu arada makarna çok besleyici ve bol vitaminli bir besindir.

https://www.sifalibitkitedavisi.com/makarnanin-faydalari-oldugunu-biliyor-musunuz.html

dostum biz protein agirlikli besleniyoruz.
    siz karbonhidrati karacigerlerinize seker olarak depolamaya devam edebilirsiniz / ki zaten devam edeceksiniz, sonsuza dek.

elbetteki, calisan, hakkiyla kazanan, onun bunun adami olmayan bizler, kirmizi et yiyecegiz.
    https://www.faydalarizararlari.com/etin-faydalari/

ekmek arasi makarna ile iyi gobeklenmeler

Kırmızı etle besleniyormuş. Klinik vakasınız yeminle.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.