Şimdi Ara

2019 Ocak Dönemi MTV Kampanyaları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
37
Favori
90.785
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın muayene ye gideceğim. Tüvtürk randevu alırken borcu yoktur çıktı ama problem olur mu? Bilgisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrn001

Yarın muayene ye gideceğim. Tüvtürk randevu alırken borcu yoktur çıktı ama problem olur mu? Bilgisi olan?
    Vadesi geçmediği için sıkıntı yok, 31 ocaktan sonra borç olarak görünür

• Hadi akbank.

• Yapı Kredi'den QR Kod ile ödeme ile 3 taksit olarak yararlandım teşekkür ederim.
  • Akbank niye bekliyorsun eğer fos kampanya çıkarsa yandin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Axess gib üzerinden ödemeye 2 Axess mobilden ödemeye 3 taksit! (Axess mobilde arama kısmına mtv yazın deraylar var) Bakalım Neo kampanya yapacak mı beklemeye devam

• Axess foss çıktı

• Limonen kullanıcısına yanıt
    Neo ya 15 inden sonra chip verebilir belki

2019 Ocak Dönemi MTV Kampanyaları

• Bu yıl bankalar da zor durumda imiş...İşi bilenler öyle diyor...Ben bir şey vereceklerini sanmıyorum bu sene,umarım beni yanıltırlar...
  • En iyi fırsat 2004 ve daha eski araba almak 1.6 motor 88.5tl

• quote:

Orijinalden alıntı: hrn001

Yarın muayene ye gideceğim. Tüvtürk randevu alırken borcu yoktur çıktı ama problem olur mu? Bilgisi olan?
    Kasım ayında muayeneye gittiğimde galiba sadece ben duymamışım plaka boyalı diye geçemedim :)
    çok kısa sürede boyaları döküldüğü için sanayide oto boyacı ustaya çok güzel boyatmıştım ve aynı plaka ile bir defa muayeneden de geçmiştim

bu arada maximum dan hala ses yok galiba ?
  • Akbank diğer bankaların kampanyalarını bekliyor herhalde. Gecen sene en iyisi Akbank idi. Bakalım bu sene de bir atak bekliyorum. Şuan için en iyi Garanti gibi duruyor.
  • volkanadana V kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ödedim ama sonra taksit yapmaya izin vermedi. Sanırım sadece 3 taksit olayı var. Ödeme yaparken peşin ya da 3 taksit mı diye soruyor . Ben de saf gibi peşin ödeyim de sonra 12 taksit yaparım dedim. Sonuç olarak 3 taksit de elden kaçta paşa paşa peşin ödemiş olduk .:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Y!Ğ!DO

Akbank diğer bankaların kampanyalarını bekliyor herhalde. Gecen sene en iyisi Akbank idi. Bakalım bu sene de bir atak bekliyorum. Şuan için en iyi Garanti gibi duruyor.
    Akbank açıkladı sayfada yukarıda biri paylaşmış, mobilden 3 taksit diğer yöntemlerle 2taksit

• Enpara kullanın gençler, 6 taksite böler faizsiz.
  • arkadaş arabasını satacak bugün . mtvyi ödemek zorundamı. eski borçu filan yok arabanın. noterde sıkıntı olurmu.
  • Ocak sonuna kadar sorun olmaz ama Şubat ayında borç olarak gözükür

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Ödemek zorunda. Sıkıntı çıkar noterde.
  • srdrea S kullanıcısına yanıt
    İndirim kodlarının son kullanım tarihi 15 Şubat 2019 olup, kod sayısı 15.000 adet ile sınırlıdır. 15.000 kod kullanımına ulaşıldığında kampanya sona erecektir.

Bende ödedim, bekliyoruz bakalım şanslı 15000 kişi içindemiyiz :)
  • üşüyoruz akbank reyis

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.