Şimdi Ara

2019 Ocak Dönemi MTV Kampanyaları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
37
Favori
90.782
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Araba yaşlandığı için mtvsi düşmüş, benim için kampanya budur

Şaka bi yana bankaların mtv ye taksit yapması kampanyadan sayılmaması lazım, puan vs veren olmadıktan sonra cepten aynı para çıkıyor. Enpara 6 taksit yapıyor zaten diğer bankalar yanına bile yaklaşamaz
    Nereden ödeme yapınca 6 taksit veriyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Nereden ödeme yapınca 6 taksit veriyor?

Alıntıları Göster
    Enpara diye yazmıştım aslında

• quote:

Araba yaşlandığı için mtvsi düşmüş, benim için kampanya budur

Şaka bi yana bankaların mtv ye taksit yapması kampanyadan sayılmaması lazım, puan vs veren olmadıktan sonra cepten aynı para çıkıyor. Enpara 6 taksit yapıyor zaten diğer bankalar yanına bile yaklaşamaz
    O da kötü yav, yıl boyunca her ay mtv taksidi. Kaskoyu sigortadan 3 ay sonra yaptırdım, sigorta 3 kasko 9 taksit olunca her ay sigortacıya taksit ödüyorum zaten
  • Arabam 12 yaşına girdi geçen sene 199 TL olan mtv bu sene 230 olmuş bu terste bi işlik var
  • yaparsa akbank yapar gerisi yalan yapar.

• puan bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

Chip kampanyası yaparlar mı ki.

Akbanktan beklentim büyük. Plakanın son 2 hanesi kadar :)
    Hocam o zaman 97 chipparayı kaparız
  • neo kartımda bana özel 100/10 ile birleştirmek için beklemedeyim hadi akbank
  • quote:

Enpara diye yazmıştım aslında

Alıntıları Göster
    Enpara da göremedim taksit

Edit: şimdi fark ettim, dediğiniz 1000tlye kadar olan harcamalari 6 ya bölmeymis. O da olumlu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _conscript_ -- 2 Ocak 2019; 10:5:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Enpara da göremedim taksit

Edit: şimdi fark ettim, dediğiniz 1000tlye kadar olan harcamalari 6 ya bölmeymis. O da olumlu :)

Alıntıları Göster
    https://m.qnbfinansbank.enpara.com/sonradantaksitlendirme-kampanya

2019 Ocak Dönemi MTV Kampanyaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 2 Ocak 2019; 10:6:16 >

• 1 de bu var;

Bankkart Combo ile Motorlu Taşıtlar Vergisini 3 taksit ile ödeme fırsatı!

01 -31 Ocak 2019 tarihleri arasında Bankkart Combo ile ATM, GİB, İnternet bankacılığı ve Bankkart Mobil kanalları üzerinden yapılacak 100 TL ve üzeri MTV ödemeleri 3 taksite bölünecektir.
    Kampanya Bankkart Combo'nun kredi kartı uygulaması ile yapılan ödemelerde geçerlidir.
    100 TL altı işlemlere taksit yapılmayacaktır.
    Kampanyadan Bankkart Combo kredi kartı sahipleri yararlanabilecek olup, ücretsiz kartlara taksit yapılamayacaktır.
    T.C.Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.

https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/genel-kampanyalar/mtv-kampanyasi

• Gecen sene denizbank mtvde 250 uzerine 20tl bonus vermisti. Umarim bu sene de boyle bisey yapar. Sonucta taksitten iyidir😁

• İlk alırken ÖTVsi yüzünden millet düşük hacimli araç alıyor.
    MTVde de düşük hacim faydalı oluyor.

Sırf bu yüzden BMW ve Mercedes 1600 CC altında motor yaptı Türkiye için.
    Almanyada 2000 cc altında araç yok gibi BMW/Mercedeste.

Yapı kredi geçen senelerde boya koruma %50 indirimli kampanyası yapardı, hiç kullanmışlığım olmadı bu kampanyayı.
    Bu sene yaptırayım, araba biraz parlasın dedim.Bu sene kampanya yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

Chip kampanyası yaparlar mı ki.

Akbanktan beklentim büyük. Plakanın son 2 hanesi kadar :)
    Pnf99

• akbank bekleniyor, akbank kraldır
  • Evet bekliyoruz aç kurt gibi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • realgs kullanıcısına yanıt
    aynen ya. kaçırdık fırsatı.
  • MTV Ödemenizi Kuveyt Türk ile Yapın, Vade Farksız 3 Taksit İmkanından Faydalanın!
    Kampanya 31 Ocak 2019’a kadar Sağlam Kart, Sale Plus, Seyyah Kart ve Özel Bankacılık kredi kartları ile yapılacak ödemelerde geçerlidir.
    Kampanya Şube, İnternet Şube, Mobil Şube, Çağrı Merkezinden, ATM’den ve Gelir İdaresi Başkanlığı'ndan yapılan ödemelerde geçerlidir.
    Kampanyadan faydalanabilmek için, işlem yapılmadan önce ONAY MTV3T yazıp 2848’e sms gönderilerek kampanya kaydı yapılmalıdır.
    Kampanya kaydı yapılmadan gerçekleştirilen işlemler sonradan taksitlendirilmeyecektir.
    Bir müşteri tüm kartları ile toplamda en fazla 3 işlemini taksitli olarak yapabilir.
    Kuveyt Türk kampanya koşullarında önceden haber vermeden değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
    Yeni verilen kredi kartları kart veriliş tarihinden bir gün sonra kampanyaya katılım sağlayabilir.
    Kampanyaya dahil olma süreci

Kuveyt Türk sistemlerinde kayıtlı cep telefonundan ONAY MTV3T yazıp 2848’e sms gönderek kampanya kaydı kolayca gerçekleştirilebilir.

• 2016 1-3 sayılmıyor sanırım dimi? Baktım ben 1-3 ten daha düşük çılıyor? Bir yanlışlık mı var?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Araba yaşlanıyor, normalde (!) MTV düşer ama bizde nedense artıyor. 2012 araca geçen sene 530 lira ödemişim bu sene 650 çıkmış.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.