Şimdi Ara

2019 HALK ARABASI FİYATLARI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
23.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayirli olsun gule gule kullanin hocam.

arabaya bakis acilarimiz farkli. 2. el camasir makinasi almiyosam araba da almam. param sifir neye yetiyosa alir biner satarim.

yani benim icin araba ile camasir makinasi ayni sey :)

ailemin ve benim isimi goren bi makina :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26_bbz_26

hayirli olsun gule gule kullanin hocam.

arabaya bakis acilarimiz farkli. 2. el camasir makinasi almiyosam araba da almam. param sifir neye yetiyosa alir biner satarim.

yani benim icin araba ile camasir makinasi ayni sey :)

ailemin ve benim isimi goren bi makina :)
    Sağolun teşekkür ederim size de hayırlı olsun. Şuan en dandik araca bile binseniz ihtiyacinizi görür. Ama sizdeki ikinci el sıfır düşüncesi gerçekten güzel bir tatmin yöntemi acikcasi. :) Çamaşır makinasıyla aracı aynı kefeye koymak ya da kıyaslamak. Oturduğunuz evi de sıfır inşaattan almışsınızdır umarım. ;) ama genelde sıfır araç alanların genel söylemi bu. Sıfırı satınca da bir daha mı tövbe sıfır diyen çok. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ***RAMMSTEIN*** kullanıcısına yanıt
    skodaya binenler vw daha az para ödeyip aynı kalitede arabaya bindiklerini sanıyorlar herhal
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankamuh

skodaya binenler vw daha az para ödeyip aynı kalitede arabaya bindiklerini sanıyorlar herhal
    Yahu şıkoda işte. :) ben o malum gruptan herhabgi bir marka almam. Tabi audi hariç. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ***RAMMSTEIN***

Sağolun teşekkür ederim size de hayırlı olsun. Şuan en dandik araca bile binseniz ihtiyacinizi görür. Ama sizdeki ikinci el sıfır düşüncesi gerçekten güzel bir tatmin yöntemi acikcasi. :) Çamaşır makinasıyla aracı aynı kefeye koymak ya da kıyaslamak. Oturduğunuz evi de sıfır inşaattan almışsınızdır umarım. ;) ama genelde sıfır araç alanların genel söylemi bu. Sıfırı satınca da bir daha mı tövbe sıfır diyen çok. :)

Alıntıları Göster
    bi gun sizde umarim arabayi camasir makinasi gorecek duruma gelirsiniz diyeyim.

• quote:

Alıntıları Göster
    haa bide binebilecegim en dandik araci aldim zaten :)

• Liste fiyatları saçma sapan tabii ama bayiye gidip fiyat almakta fayda var. 1.6 TDI DSG dış R-Line, 19 Verona jant, App connect, elektrikli bagaj kapağı opsiyonlu Passat’ı 280 Bin TL’ye teslim ederiz dedi Doğuş Kartal.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

İran, Hindistan, Bangladeş gibi ülkerin trafik profiline dönüşmemiz yakındır. Kıçı kırık fındık motorlu araçlar bile ufak çaplı servet parasına satılıyor. AB'de bu araçları millet 5-6 yıl sonra birbirine hediye ediyor ya da çöpe atıyor.

Sonuç: Hüloğğğğ!
    kıçıkırık dedıgın yerlerde bile yerlı malı birsuru oto var hatta hındıstan elektrıklı arac uretımınde dunya lıderı modellerı var... Biz dunyanın en cok somurulen en enayı mılletı olma yolunda hızla ılerlıyoruz. En son doktorlar ekmektekı glutene bagladılar ama hayırlısı
  • alan var demekki

• vw fanboyu değilim. sırasıyla hyundai getz ve opel astra kullandım. daha sonra yurtdısında ıken kıralık olarak honda accord nıssan altıma vw passat hyundai sonata kullandım. aralarında kıyas yaparsak d sınıf aracların hepsi 2 litre üstü motorlara sahipti fakat hondanın performansı cok hosuma gıtmıstı. Sonatanında donanımları cok doluydu. Altıma ve passat ıcın cok yorumum yok ama alacak olsam tercıh etmezdım.

Trye gelincede 1.0 tsi golf aldım. esımde hyundai i20 var , kardesımde seat ibiza var babamda da fiat egea var. Fanboyluk yaptıgım yok her arac hakkında az cok fıkrım var. hepsınıde bızzat kullandım ve ıclerıne bınınce hıc bırısı golfte hıssetıgın kalıteyı vermıyor

Tr de arac fıyatları suan asırı artmıs durumda fakat bu olay vw den ıbaret degıl. Her aracın fıyatı ucuk derece artmıs. o Nedenle vw bu kadar para verılır mıden zıyade bu arabalara bu kadar para verılır mı denmesı lazım. Ayrıca vw bır audi mercedes değil fakat opelden hyundaidan kat kat daha kaliteli bir araç. opele 100 verceksem 110 verır vw alırım yanı benı uzmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaperVR -- 10 Ocak 2019; 13:42:48 >

Ağır saçmalamışsınız; Sıfır satıp bi daha mı tövbe diyen bir kişi yoktur. Sıfır araçtan bu ülkede kim zarar etmiş. Yazdıklarınızı göndermeden önce okuyun biraz.

Ayrıca arkadaşın sıfır-2.el konusundaki örneği çamaşır makinesi hafif olmuş, ben olsam daha farklı bir örnek verirdim. Türkiye'deki 2.el piyasası öyle çünkü.
    Edit:imkanı olamayana lafım yok ama 0 araç alma imkanım varsa 2.ele para vermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 10 Ocak 2019; 13:47:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Ağır saçmalamışsınız; Sıfır satıp bi daha mı tövbe diyen bir kişi yoktur. Sıfır araçtan bu ülkede kim zarar etmiş. Yazdıklarınızı göndermeden önce okuyun biraz.

Ayrıca arkadaşın sıfır-2.el konusundaki örneği çamaşır makinesi hafif olmuş, ben olsam daha farklı bir örnek verirdim. Türkiye'deki 2.el piyasası öyle çünkü.
    Edit:imkanı olamayana lafım yok ama 0 araç alma imkanım varsa 2.ele para vermem.
    İkinci elde zarar eden var ise çevrenizde işi bilmiyordur. Sıfır alıcam diye gidip bomoş araca tonla para dökmek bence rezillik. ;)

Piyasada en çakal geçineni bile gün geldi gözümün önünde patladı, sen de bu sözümü unutma. Hatırlarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 10 Ocak 2019; 13:50:53 >
  • maşallah hepsininde en full paketlerini seçip fiyatları belirtmişsin
  • Kibrit kutusu gibi 95 hp Polo'ya 145 bin TL vermek. Akli melekeleri yerinde olan bir insanın yapacağını sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Berbat arabalar, berbat fiyatlar.

O Passat taş çatlasın 45 bin tl, Golf 35 Bin tl, Polo 30 bin tl, Tiguan 50 bin tl eder.
    passat b6 102hp 42bin tl idi bir zamanlar. passatın içine kaliteli diyenler var, bu adamlar insigniayı gömüyor bir de. forumdan araba tavsiyesi alan hata eder etti de.
    ya tamam bilader ben ve o arkadas rezil adamlariz.

neyin derdindesin anlamadim ki? neyi ispatlamaya veya neyi degistirmeye calisiyorsun 40 yasindaki adamlara?

tamam haklisin yanlis yaptik 2.el anasi si... mis bmw merso almak varken sifir bos araba aldik. kusura bakma bilemedik.

oldu mu? bitti mi? biz yanlisimizi farkettik.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    15 mesajli ergen senin mesaj sayini artirma cabalarina destek vermis oluyorum ama senin gibi yarim beyinlilere birinin haddini bildirmesi lazim once yazdimlarini oku anlamaya calis sonra cevap yaz( ben senden cok unitli degilim ama Allahtan umit kesilmez belki okudugu anlarsin tek seferde olsa)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.