Şimdi Ara

2019 FINAL FOUR VITORIA-GASTEIZ ANA KONU - ANKET ŞAMPİYON KİM OLUR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

(En Son Oy Tarihi: 20.5.2019)
Giriş
  • . .2019 FINAL FOUR VITORIA-GASTEIZ ANA KONU - ANKET ŞAMPİYON KİM OLUR ?. .

2019 FINAL FOUR ile ilgili tüm konuşmaların yapılacağı ana konudur .

Takımlar ;

Fenerbahçe

Şampiyonluk : 1
    Final Four : 5

Anadolu Efes

Şampiyonluk : 0
    Final Four : 3

Real Madrid

Şampiyonluk : 10
    Final Four : 10

CSKA Moscow

Şampiyonluk : 7
    Final Four : 18

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MambaVino -- 2 Mayıs 2019; 2:24:33 >

• Fanatik bir Fenerbahçe basketbol taraftarı olarak bu sene ağır favori Real Madrid.
  • Tek maç
    Her şey olabilr bence En aç durumda olan Efes
    Genelde F4 takımlarından 1 tanesi kolay gorunur ve fark yedıklerı olur . Efes öyle olacagını sanmıyorum
    Datome ve sakatlıklar olmasa Fener diyecektım ama bu durumda sanırım Efes CSKA finali gelir CSKA alır
    Eğer Real Efes olursa Efes kupaya bence daha yakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    hocam real - efes maçını 10 kere oynasalar 1'inde efes kazanır o da shane ve dunston'un falan mükemmel oynayıp 25+ sayı buldukları bir senaryoda.

Fb - efes maçı ise her sonuca gebe orası doğru özellikle sakatlıklar fenerin belini çok büktü.

fb-real maçında ise obranın real'in uzunlarına karşı şapkadan tavşanı yoksa fenerin kazanması baya zor bir maç olacak.
  • Zaten 10 kez oynamayacaklar O yüzden dedim ya tek maç diye.3 maç olsa Real alır geçerdi mesela.Yani Bence Efes'in takım olarak daha yenebileceği ters gelebileceği takım Real Madrid.

Sadece bir tahmin tabi.Son maçlara bakarak bunu yapıyorum.
  • Sakatlardan oturu Efes'in bizi eleyecegini dusunuyorum.Ama yine de gonul favorim olarak FB sectim.
  • Fenerbahçe tabi ki Efes rakip değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B6E2676F0

Fenerbahçe tabi ki Efes rakip değil.
    Rakip olmayan takima bi sezonda 3 kere neden yeniliyosun birader o zaman Kaldi ki sakatlar var.

Real favori,sürpriz Efes olur

• Benim favorim rotasyon açısından bakılınca Anadolu Efes.

Bu arada beinsports haber den maçlar şifresiz olarak da yayınlanacak mı? Bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mathijsen

Benim favorim rotasyon açısından bakılınca Anadolu Efes.

Bu arada beinsports haber den maçlar şifresiz olarak da yayınlanacak mı? Bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır?
    Verilen bilgiye göre ilk maçlar şifreli , final belirsiz ama bence final maçı şifresiz verilecektir .

• Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    Beşiktaş da Efes’i yenmişti. Ama iki takım arasında dağlar kadar fark var.

Burası F4. Fenerbahçe’nin adı yeter

• quote:

Beşiktaş da Efes’i yenmişti. Ama iki takım arasında dağlar kadar fark var.

Burası F4. Fenerbahçe’nin adı yeter
    Beşiktaş bu sene Efes'i EL dahil 3 kere yenmiş olsaydi kalkip dağlar kadar fark var demezdim.Basketbol futbol gibi degil,daha iyi oynuyorsan kazanıyorsun bu kadar basit.

4 sene önce Karşıyaka F4'a çıkan Fenerbahçeyi seride eledi,Fenerbahçe final bile göremedi.Obra "Dixon eurocop topçusu,bizimle arasinda dağlar kadar fark var" diyecek kadar vizyonsuz olmadigi için Dixon'lu kadroyla şampiyon oldu.Bu iş vizyon meselesi anlayacağın

• quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

Beşiktaş bu sene Efes'i EL dahil 3 kere yenmiş olsaydi kalkip dağlar kadar fark var demezdim.Basketbol futbol gibi degil,daha iyi oynuyorsan kazanıyorsun bu kadar basit.

4 sene önce Karşıyaka F4'a çıkan Fenerbahçeyi seride eledi,Fenerbahçe final bile göremedi.Obra "Dixon eurocop topçusu,bizimle arasinda dağlar kadar fark var" diyecek kadar vizyonsuz olmadigi için Dixon'lu kadroyla şampiyon oldu.Bu iş vizyon meselesi anlayacağın

Alıntıları Göster
    Karşıyaka Euroleague'de değildi. Ligde elediler. Bunun vizyonla alakası yok. Dixon hiçbir zaman kötü bir oyuncu değildi. Hatta o sezon all-star maçının ilk beşinde Fenerbahçeli olmayan tek oyuncuydu. Aynı zamanda o sezon Euroleague'de 4. olmuş bir Fenerbahçe vardı.

Obradovic de yerel lig için değil Euroleague için geldi. Bu takım 2016'dan beri Euroleague'de final oynuyor.

Takımda çok eksik var ama ben Obradovic faktörü ile rahat geçileceğini düşünüyorum.

• Final ve sampiyon direk belli
    Fb cska
    Sampiyon fb 91-89 hadi bakalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu maçların tek maç olmasına karşıyım ben. Günlük performans ile bir maçta koca sezonun şampiyonu belli oluyor. Finalde dahil playoff olması lazım NBA gibi.

Bir takım bu rakibimizde olabilir bizde olabiliriz kötü gününde olabiliyor. Bazen çok kötü final maçları izliyoruz.

Efes maçı için playoff olsa ben Fenerbahçe'ye çok daha fazla şans verirdim fakat tek maç için tamamen yarı yarıya derim.
  • Bu sene pota altını iyi kapatmamız lazım. Bazı maçlarda içeri kat eden ve uzun oyuncuları durduramadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Bu maçların tek maç olmasına karşıyım ben. Günlük performans ile bir maçta koca sezonun şampiyonu belli oluyor. Finalde dahil playoff olması lazım NBA gibi.

Bir takım bu rakibimizde olabilir bizde olabiliriz kötü gününde olabiliyor. Bazen çok kötü final maçları izliyoruz.

Efes maçı için playoff olsa ben Fenerbahçe'ye çok daha fazla şans verirdim fakat tek maç için tamamen yarı yarıya derim.
    Size katılıyorum ben de sizinle aynı görüşteyim yıllardır bunu belirtiyorum . Playoff sistemi olsaydı Fenerbahçe 2016’da kesin şampiyon olurdu . 2018’de de belli olmazdı ama çekişmeli bir seri olurdu . Bu yıl Final-Four sistemi ilk kez bizim işimize yarayacak çünkü sakatlarımız var malum ve çok fazla maçı kaldıracak durumları yok . İnşallah bu sefer bu sistem bize yarayıp şampiyon oluruz .

• quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Size katılıyorum ben de sizinle aynı görüşteyim yıllardır bunu belirtiyorum . Playoff sistemi olsaydı Fenerbahçe 2016’da kesin şampiyon olurdu . 2018’de de belli olmazdı ama çekişmeli bir seri olurdu . Bu yıl Final-Four sistemi ilk kez bizim işimize yarayacak çünkü sakatlarımız var malum ve çok fazla maçı kaldıracak durumları yok . İnşallah bu sefer bu sistem bize yarayıp şampiyon oluruz .

Alıntıları Göster
    Umarım playoff sistemine dönerler. 5 maç 2-2 mi oldu Avrupanın bir şehrinde oynat finali.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

Rakip olmayan takima bi sezonda 3 kere neden yeniliyosun birader o zaman Kaldi ki sakatlar var.

Real favori,sürpriz Efes olur

Alıntıları Göster
    Güzel mücadele için tebrikler Bir kaç seneye daha iyi dönecektir Efes.

• quote:

Güzel mücadele için tebrikler Bir kaç seneye daha iyi dönecektir Efes.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim dostum,seneye de Fenerbahçeyle burda olacağız umarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.