Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Balayı için Kaş'ta bi butik otel ayarladım, otelde yiyip içip yatmak yerine dalış ve kano odaklı tatil planlıyoruz. Kaş tarafında oteller hep oda kahvaltı konseptli. Trip yorumlarına bakıyoruz mekanları 5 kişi yerin dibine sokmuş, 5 kişi göklere çıkartmış karar veremedik bir türlü. Eşim ve ben alkol kullanmıyoruz ( mekan alkollü olabilir önemli değil ). Yeme içme konusunda tavsiye edebilecek olan varsa memnun olurum. Teşekkürler şimdiden.
  • Bodrum Yasmin Resort hakkında bilgi verebilecek olan varsa memnun olurum
  • Merhaba,
    4 yaşında kızım var ve bizde pek yüzebiliyor sayılmayız :D
    Bizim için gayet güvenliydi. öyle birden derinleşen bir deniz değil. suyu da ılık tam çocuklu ailelere göre bence.
    Pişman olmazsınız kesinlikle.
  • Arkadaşlar haftaya vogue hotel bodruma gideceğim istanbul dan, rota tarifi verebilecek var mı? Özel işletmelere peşkeş çekilen yollara saplanmadan özellikle?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Bursa ya gelin, ordan akhisar, İzmir, devletin yaptığı otobandan (3-4 TL) Söke, Milas, bodrum kullanın en ucuzu bu bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Allah bağışlasın hocam. Rezervasyonu filan nerden yaptırdınız, direk arayarak mı yoksa bir site üzerinden filan mı yapmak lazım bu eylül veya seneye için ne dersiniz?
  • Arkadaşlar didim garden of sun otel hakkında bilgisi olan var mı ?
  • Diverso tur : 9-14 eylül arası 5 gece susesi luxury resort fiyat öğrenebilir miyim rica etsem 4 yetişkin aile odası

• onzy O kullanıcısına yanıt
    dostum 6 yıl önce bendis'ten oldukça memnun kalmıştık, oda yepyeniydi, yemekler ve animasyon iyiydi, içecekler ve havuz biraz zayıftı, o tarafın denizi ve havası zaten güzel ancak şimdi nasıldır bilemem...

bende o tarafı düşünüyorum bahsettiğin otellere baktım otelpuan, tripadvisor ve google'dan güncel yorumları okudum benim de aklım çok karıştı, memnun olan da çok olmayanda, en iyisi yorumları daha dikkatli incelemek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar1453

Bodrum Yasmin Resort hakkında bilgi verebilecek olan varsa memnun olurum
    Merhaba

Balayı otelimizdi , son derece memnun kaldık ilk başda bunu ileteyim deniz manzaralı oda almıştık lakin oda denizi değil insanları görmüyordu palmiye ağaçları ve tenis kortundan dolayı resepsiyona bu durumu iletir iletmez 2 dk içersinde bizi villa tipi odaya üst sekmen bir odaya aldılar sorgusuz sualsiz hatta aradaki tutarı ödeyebileceğimizi ilettiğimiz halde kabul etmediler 3 günlük alacarte rezarvasyonumuz olmasına rağmen kaldığımız gün kadar rezarvasyon gerçekleştirdiler belli bir gün kadar ücretsiz di çünkü üzeri ekstra ücret karşılığında yapılmakda

animasyonundan tutun çalışanlarına kadar herşey dört dörtlük dü ilgili tüm çalışanlar , yemekler son derece güzel öğlen saatlerinde gözleme hamburger dondurma ikramları bulunmakta belli saatlerde , 2 adet havuzu var üst girişdeki 1.70 ve üzeri boyutlarda derinliği alt kattaki havuz ana baba günü olmakda şezlonglarda yer bulamıyorsunuz üst havuz boy olarak fazla yüksek olduğu için herkez alttaki havuzu tercih etmekde

denizde şezlonglarda yer bulmak imkansız neredeyse sabah kahvaltısına gidenler direk havlularını bırakıp otel içinde gezinmekteler , alkol tüketiyorsanız her türlü yerli yabancı içki bulunmakta en üst sekmentte olucak şekilde özellikle marka belirtirseniz vermekteler

1 hafta boyunca oldukça memnun kaldık kesinlikle tavsiye ederim , sormak istediğiniz birşey varsa yardımcı olabilirim tarafınıza

• boa17 kullanıcısına yanıt
    öncelikle bu açıklamalar için çok teşekkür ederim..Öğrenmek istediklerimi öğrendim ve 3-10 eylül 1 hafta rezervasyon yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar1453

öncelikle bu açıklamalar için çok teşekkür ederim..Öğrenmek istediklerimi öğrendim ve 3-10 eylül 1 hafta rezervasyon yaptım
    iyi bir seçim olmuş , iyi tatiller şimdiden
  • Arkadaşlar merhaba,
    Balayım için otel bakıyorum, 30 Eylül-4 Ekim Tarihleri arası 4 gece. Duruma göre 6 gecede olabilir. Yemekleri Denizi güzel bir yer arıyorum nereleri tavsiye edersiniz. Bütçe 4 gece için en fazla 6 bin tl.
  • Valla ben bakıyorum bakıyorum bulamıyorum...Daha doğrusu varda, daha önce pahalı dönemde 3200 tl verdiğim yere eylülde 7500 tl vermek ağırıma gidiyor
    Ne biçim uçmuş fiyatlar, bu nedir Allah aşkına be...

Antalya, kemer, beldibi, side civarı bir yer arıyorum bende
  • boa17 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler güzel bilgiler için, sağolun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emindoner09

Bursa ya gelin, ordan akhisar, İzmir, devletin yaptığı otobandan (3-4 TL) Söke, Milas, bodrum kullanın en ucuzu bu bence
    Eyw hocam yollar nasıl peki ?

• Bayraktar1453 kullanıcısına yanıt
    4 sene üst üste tatil yaptım hem arkadaş grubu olarak bekarken hem de evlendikten sonra. Gayet güzel otel. ultra herşey dahil sistemi, yemeklerinin lezzet ve kalitesi, odaların temizliği ve ferahlığı iyidir. Pişman olmazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: orry01

Sherwood exclusive Kemer için yazıyorum
    Şu an oteldeyim. Mimari çok güzel, ormanın içinde heryerde havuz var. Doğası güzel. Denizi vasat. Sahilde bar Yok. Ve plajı bakımsız
    Odalar çok güzel geniş ama minibar vasat 2 bira var. Gazlı içecekler rezil. Su gibi.
    Yemekler çok vasat ve lezzetsiz
    Ücretsiz alacarte var öğlen. Orası fene değil.
    Çalışanlar gayretli ama bence kaliteden baya eksik olduğu İçin olmuyor
    Ve işletme sorunu var.
    Sonuç olarak fiyat olarak nerdeyse rixos parasında ama kalite olarak çok aşağıda
    Bu fiyata kesinlikle tavsiye etmem
    Tam da o kadar araştırmadan sonra beğendiğim bi yer buldum demiştim ama sizin yorumu gördüm şimdi.
    O kadar kötü mü ya, rixos içinde bayağı olumsuz yorum var.

• Kuşadası'nda hafta sonu için kiralık ev, apart v.b. konaklama yapılacak yer bilen, daha önce kalıp öneride bulunabilecek var mı acaba? Malum otel fiyatları yüksek, küçük esnaf kazansın bu sene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.