Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1)3 te biri dolu demedim,3 te biri boş ,yani 3 te 2 si dolu :)tabi doluluk oranı bizim tatilin sonuna doğru artmaya başlamıştı.
    2)Türk turist sayısı az,geçenlerde bir haber var dı,yabancı turist sayısında %40 artış var diye,tabi kurlar yüksek olunca Türkiye daha cazi oldu.Ayrıca fiyatlar geçen yıla göre çok yükseldi.
    3)Otellerin yerli turist istememesi tamamen saçmalık,özellikle üst segment oteller de bence yerli turist daha mantıklı.asıl herşey dahil konseptini yabancılar sonuna kadar kullanıyorlar,herşey dahil konseptinde olan alkollü içecekleri tercih ediyorlar ve öyle yok para bırakıyor,yok ücretli içkiler alıyorlar vb,yok bahşiş bırakıyor durumu çok çok az.
  • Bodrum'da butik otel önerisi, deneyimi olan arkadaşlar yazabilir mi? Temiz ev yada apart olabilir.
    (araçsız gideceğim)
    Denize çok yakın veya sıfır.
    Yarım pansiyon yada kahvaltı.
    Çarşıya, gezilecek yerlere yakın.
    Plajı temiz güzel olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankarali87 -- 19 Haziran 2019; 10:11:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ankarali87 A kullanıcısına yanıt
    Bütçe belirtmemissiniz, Bodrum'da minibüsler ile her yere ulaşım kolay. Daha önce Costa Farilya ( 20 km)
    Ve merkezdeki hotel centro ve le chance da kaldık. F/ p iyiydi sezon dışı olduğu için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankarali87 A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımızın önerdiği otel centroyu öneririm.Yeri merkezi.Butik otel tarzında odaları gayet güzel.İşletmecileri değişmesiyse çok saygılı.Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Ne zaman kaldınız Görkem kardeşim? 2 sene önce aerobilet ile 6 TL oda kahvaltı kalmıştık :) sonra gene bir iki kere daha kaldık, yakında gördüm odalar revize edilmiş gayet temiz güzel görünüyordu resimlerde

• Antalya ve Muğla icin Temmuz’un ilk haftası 2500 tl ye kadar onerebileceginiz otel var mi arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 17 22 agustos veya 16 21 agustis arasi 2 yetiskin bide 4 yasinda oglumuz var. 5 gece konaklayacaz otel bakmaktan beynim uyuştu karar veremiyorum.

cocuk icin havuz ve deniz sahil kumsal olsun cocuk havuzu genis büyük olsun dalga havuzu gibi sigdan derine havuzlari olsa super olur cok seviyor oglum.

acentalari aradigimda
    crystal serileri
    otium seven seas
    sunis Kumköy
    seaden sea planet
    turan prince world
    orange county alanya

en cok bahsedilenler oldu

oneri alabilirsem cok sevinirim.

max 5500 6000 civari verebilirim daha aşağısida alasi olur ama 500 1000 eksik vereyim diyede zehir olsun istemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megalomanyag -- 19 Haziran 2019; 12:3:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: megalomanyag

17 22 agustos veya 16 21 agustis arasi 2 yetiskin bide 4 yasinda oglumuz var. 5 gece konaklayacaz otel bakmaktan beynim uyuştu karar veremiyorum.

cocuk icin havuz ve deniz sahil kumsal olsun cocuk havuzu genis büyük olsun dalga havuzu gibi sigdan derine havuzlari olsa super olur cok seviyor oglum.

acentalari aradigimda
    crystal serileri
    otium seven seas
    sunis Kumköy
    seaden sea planet
    turan prince world
    orange county alanya

en cok bahsedilenler oldu

oneri alabilirsem cok sevinirim.

max 5500 6000 civari verebilirim daha aşağısida alasi olur ama 500 1000 eksik vereyim diyede zehir olsun istemem.
    Crystal in bütün otellerinden uzak durun, daha önce defalarca kez yazdık. Eski sayfalarda var, lütfen aratıp okuyun.

Sunis grubu oteller iyidir, en iyisi değil ama 8/10 luk hizmet verir, sizi üzmez.

Turan otellerde hiç kalmadım ama kalan arkdaşlarım hep iyi bahsetti.

Orange otelleri pek aileye göre değil, eğlence ve gece hayatı üzerine kurulu (Kemer'dekini biliyorum). Daha çok bekar veya çocuksuz aile oteli (benim kafamdaki imajı). Ayrıca Alanya'daki otel çok kısıtlı bir alana sahip, sahil bandına sıkışmış durumda. Doğru düzgün kumsalı bile yok.

• deepkurt kullanıcısına yanıt
    peki onerebileceginiz yer var mı? direk isim olarak. sahil için belek Side dediler belekler daha pahali. ama antalya olacak bilet kestim cunku otel farketmez yakinlik uzaklik mevki yeterki dedigim gibi cocugumla ailemle guzel vakit gecireyim.

• quote:

peki onerebileceginiz yer var mı? direk isim olarak. sahil için belek Side dediler belekler daha pahali. ama antalya olacak bilet kestim cunku otel farketmez yakinlik uzaklik mevki yeterki dedigim gibi cocugumla ailemle guzel vakit gecireyim.
    2 yıl once turan prince world kalmıştım. çocuk için tavsiye ederim.

içinde küçük bir hayvanat bahçesi de vardı sahil kısmında lunapark var aqua parkı güzel pekçok kaydırak vardı. bahçesi güzel alan geniş olduğu için huzurlu oluyor. ben iki katlılarda kalmıştım oda vs.. güzeldi. Yemek ve içecek konusunda ortalama diyebilirim.
  • emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    6 tl miO nasıl bir şeymiş öyle.Ben 3-4 sene önce kaldım.Ben de uygun fiyata kalmıştım ama 6tl değil di tabiBiz gittiğimizde odaların bazıları yenilenmişti

• megalomanyag kullanıcısına yanıt
    Ben Amara prestije Kemer’den aldım.Gerçi Crystal grubu ama inecelemenizi tavsiye ederim.Çocuklar için baya iyi.Çıkabileceğiniz fiyat nedir birde?Yoksa çocuk için voyage Belek alın derim.Diğer arkadaşımızın yaptığı yorumlar doğru.

• quote:

Açıkçası tatil planlama konusunda geç kaldığınız için, ben olsam çok fazla detaya takılmadan, Side sahilde bulunan otellerden, bütçeme uyanı alırım.

Side bölgesinde oteller, denize sıfır ve denize uzak olarak ikiye ayrılır. Arkadaki oteller çok daha ucuz olur ama bence tatil deniz olmadan olmaz. Zaten kışlık evlerin birçoğunda kapalı, ısıtmalı havuz var, sadece havuzda yüzeceksem ne işim olur tatilde.

Siz bütçenize göre, Side bölgesini seçerek filtreleme yaparak aratın, sonra detaya bakarsınız. O bölgede kaldığım otellerden bazıları: Jacaranda Imperial, Sunis Kumköy, Trendy Aspendos, Royal Alhambra... (aklımda kalanlar)

Uçak ile gelecekseniz, en iyi bölge Lara/Kundu bölgesidir aslında. Havalanına çok yakındır, ayrıca birçok otelin kalitesi Belek ile yarışır. Tek sıkıntı fiyatlardır.

• Kurban bayramı için Granada Belek e rezervasyon yapmıştım. Güncel yorumlara bakayım dedim de çok kafa karıştırıcı şeyler var ya. Hangisi doğru onu da bilmiyorum. Bakmamak daha mı iyi acaba :)
    Crystal Tat Beach'te kalmıştık geçen sene ailecek gayet iyiydi. Geçen sene 7.5 verdiğim otelde beğenmediğim ufak tefek şeyler bu sene gözüme ıyi geliyor, hatta mumla arıyorum çünkü 14'e çıkmış aynı tarihler için.

evet gec kaldim çünkü niyet yoktu basta parasal durumlardan ama esimin israrlarina dayanamadim bilet uygun bulmusken aldim. ucak ile gelecegim ama zaten ablam gil antalyada olduğundan o sorun degil otel oncesi ve sonrasi onlarda kalacaz. yani ucaktan otele gecmeyecez. side sahilini ovduklerinden ordan baktim. esim benden daha cok bakmis

suan en yogunlastigi araainda kaldigi 3 otel var.

sunis Kumköy ama cocuk havuzu cok goremedim diger tum konularda musteriler cok memnun mesajlar yazmis ki balayinda gitmistik memnun kalmistik tanıdık otel ama o zaman cocugumuz olmadigindan hic o olanaklar nelerdir bilgimiz yok.

diger otel otium seven seas eskiden kalma dalga havuzu cok genis ve sig cocuk icin çok güzel olur diye dusundum genel musteri yorumlarida cok olumlu fiyat bir tik daha yuksek ama oraninda sahili konusunda bilgim pek yok. sunisi bi 400 500 daha ucuza alabiliyorum.

diger otel hayvanat bahcesi lunaparak ve genis alan dolayisiyla turan prince world. ama onunda denizi hakkinda kum cakil dalgali ve derinlesen yazmislar. gerci cocugumu daha denize hic sokamadik gecen yaz oda ayri konu ama alisir diye deniz yinede guzel olsun istiyorum.

fiyatlar kaba hesap

sunis 5400 e falan gelecek
    otium 5800
    turan prince 5500 falan.

• false6 kullanıcısına yanıt
    kac gece ve nasil bir oda secmissiniz bilmiyorum ama verdiginiz fiyatlar cok yuksek ben tat beach icin 5 gece 5500 civari fiyat almistim.

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    voyage belek butcemi asiyor malesef.

• CrazyLeshRaC kullanıcısına yanıt
    hocam orası da tereddütte bırakıyorsa tatil yapacak yer kalmaz ülkede :D
  • Sume kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle diyordum ama Haziran ayında yapılan yorumlara bakınca demekki bıraka biliyormuş dedim :)
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.