Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Losgalacticos

Arkadaşlar; Infinity By Yelken Kuşadası için son bilgileri aktarıyorum. Otelin tam olarak son inşaatı olan aquapark da 1 Haziran tarihinde tamamlanacakmış. 3 Haziran Aleyna Tilki konseri de fiyata dahil olacakmış. Ve bu inşaat olayları can sıktığı için %40 indirim uyguluyorlar. Ben 1 Haziran-3 Haziran arası kalmaya karar verdim 2 gece şeklinde. Bayramın 1. günü aile yanına geçeceğim devamına bakacağım duruma göre.
    Konser bayramın 3. Günü yani 6 Haziran diye yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: t3ksas

setur da yuzde 10 mobil indirimi devam ediyor mu?
    Bazı tesisler için evet.
    Bu arada tüm indirimlere ek olarak DH kullanıcılarına özel indirim uyguladığımızı, Setur Kızılay Yetkili Satış Acentesi olduğunuzu unutmayın lütfen. Kimliğimizdeki bilgilerden detaylara ulaşabilirsiniz. Sevgiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kuşadası 1 günlük gezi amaçlı,
    oda kahvaltı,
    şehir merkezinde,
    aile için..
    konaklama önerisi lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

kuşadası 1 günlük gezi amaçlı,
    oda kahvaltı,
    şehir merkezinde,
    aile için..
    konaklama önerisi lazım..
    Sentido Marina Suites iyidir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bozüyük nasıldır yerleşme açısından? Sizce Ankara mı yoksa bülecik bozüyük mü yaşam açısından ideal?
  • Sayın @divorse teklifleri özel mesaj ile değilde buradan yazarsanız bizim için de bi kıyas olur diye düşünüyorum. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Tabi ki Bozüyük. Ankara'da ne var ki? Dağ, taş ...
  • 4 gün uhd çocuklu aile olarak otel arıyoruz, en son aşağıdakilerden birini seçeceğiz, fiyatlar yaklaşık aynı, hangisini tavsiye edersiniz?

nirvana lagoon
    letoonia fethiye
    amara premier
  • ozmania O kullanıcısına yanıt
    nirvana lagoon

• ozmania O kullanıcısına yanıt
    Tartışmasız nirvana lagoon suit tabiki, büyük otel konsepti dışında tam bir tatil köyü kivaminda , civarindaki en iyi aqua parklardan biri , yemekler bol ve lezzetli , personel harika ilgili ama en son baktigimda fiyati biraz yüksekti.

• sayın dıverso dün özel mesaj atmıştım,dönüş yapmadınız.Bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrixfx -- 26 Mayıs 2019; 10:39:4 >
  • Antalya tarafında otel arıyoruz, haziran 10-15 gibi kalmak için. Önceliğimiz yüzmek o yüzden plajı denizi en temiz olanından. Ama yemeklerde güzel olsa fena olmaz Çocuğumuz yok. Tavsiye rica edebilir miyim?

• osmanyasar kullanıcısına yanıt
    Siz yaşadınız mı hocam bözüyükte? tavsiye eder misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 26 Mayıs 2019; 12:30:24 >
  • mustafa2211 M kullanıcısına yanıt
    Denize onem veriyorsaniz antalyada tekirova bolgesini tavsiye ederim , tekirovadada ekonomik durumunuzu bilmiyorum ama gural premier , rixos , amara dolce vita luxry gibi guzel oteller vardir.

• Diverso kullanıcısına yanıt
    iyi günler özelden yazdım ama henüz cevap gelmedi. bi hatırlatayım dedim :)
  • özel mesaj attım ama dönmediniz,

22 haziran 13 temmuz arası belek zeynep otel için 5 gece 2 yetişkin, 2 çocuk 13 ve 3 yaşında, birde 2 yetişkin için toplam 2 oda fiyat alabilirmiyim?

birde sizin önerebileceğiniz yer farketmez, aynı kişiler ve aynı tarih olmak üzere yemekleri düzgün(çok çeşit olmasada olur) ve temiz, denizi sahil olan uygun fiyatlı otel öneriniz olurmu? 3.000-4.000 max

• Sayın @Diverso

Bodrum otellerinden Blue Dreams Resort & Spa dikkatimi çekiyor. Araştırdığım kadarıyla geçen yıl kapalı kalmış bir otel. Otel yaklaşık 25 yıllık ancak gayet modern. Bu yıl yönetimi değişmiş. Bu otel ile ilgili ne önerirsiniz, tavsiye edebilir misiniz? Ayrıca bu otel ile çalışıyor musunuz?

Teşekkürler.

• Merhabalar, esimle ayin 15inden 20sine kadar kalacak otel ariyoruz lüx olmasina gerek yok malum ekonomik durumlar yuzunden 1000 tl civarinda bar disko gezen tipler degiliz, deniz olsun istiyoruz bu yuzden antalya civari onerebileceginiz yerler varmi veyahut antalya bosverin suraya gidin diyebileceginiz yer ?

• sak0575 kullanıcısına yanıt
    İlayda oteli de alabilirsiniz 2 tane olması lazım , ikiside merkezde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.