Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (228. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turizmpsikoloğu

kuşadası milli park koyları için türkiye'nin en güzel koyları diyemeyiz...

şöyle ki,

1 no'lu kum plaj dalgasız ise güzel.. lakin sahil kısmı yok.. arkada ağaç altı boş masa bulup yerleşmelisiniz.. ayrıca araç ile gidildiği için çantanızı, aracınızın anahtarını vs takip etmek imkansız.. annenizi masaya hapsetmeniz gerekir.. ayrıca temmuz-ağustos aylarında çok kalabalık...herkes geliyor maşallah..

2-3 ve 4 no'lu plajlar taş, çakıl, kaya karışımı deniz tabanı... sürekli yüzerseniz olabilir..yere basayım derseniz deniz ayakkabısı ile bile ayağınız yaralanabiliyor..

milli park doğa ve manzara olarak güzel..

ama neden tercih edilmezi bir kez daha yazayım..

1- çok fazla domuz var.. ve her yer domuz yatağı.. domuz kokusunu hemen alıyorsunuz.. koku rahatsız ediyor..
    2- çok fazla arı var ve çok arsızlar... 1 no'lu kum plaj derin değil..sahilden 50 metre açılmanıza rağmen arsız arılar gelip vücudunuza konabiliyor..refleks hareket yaparsanız sokuyor ve iyi de acıtıyor maşallah.. alerjisi olan aman dikkat.. diğer plajların arıları ise bambaşka...dom dom eşek arısı..renkli ve iri..
    3- milli park olduğu ve yerleşim olmadığı için yaban hayatı hem deniz dışında hem de içinde oldukça etkili.. deniz solucanı denen bir hayvan yüzünden en güzel denilen son plajda hiç denize girmeden döndük.. maşallah solucana..oldukça babayiğitti..
    4- aracınızla gitmek zorundasınız.. sürekli malzeme takibi yüzünden yüzdüğünüzden bir keyif alamıyorsunuz..
    5- otel konaklama açısından davutlar-güzelçamlı bölgeleri hiç bir olanak sunamıyor.. kuşadası sahillerinde işe yarayan bir-iki otel var ama belek parasına gelmiş onlar da.. belek'e gider en azından konfor, lüks ve havuz keyfi olanaklarını tadarım..

Alıntıları Göster
    Cok haklisiniz ari ve buyuk sinek konusunda islak vucuda konup isiriyorlar ve oldukca kan akitan cinsten sinek ve arilar. İlk defa milli park 4. Koyda oyle bir sinek gordum isirdigi yerden kan damlatiyor resmen. Fakat domuz oldugu soyleniyordu ben gormedim. Birde ates kesinlikle yakamiyorsunuz. Yani yiyecek icecek sorunuda olabiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    3 hafta önce oradaydım. Rezalet durumda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Didimde kaldım beş para etmez

Kuşadası güzelçamlı mevkiini öneririm. Milli park var. Türkiyenin en güzel koylarına sahip
    Yaklaşık 10 yıldır her sene giderim
    10 sene de biz didime gittik. Ankaralı için biçilmiş kaftan. Ucuz, sektör olarak otele yatkın değil. Ha otel yok mu var ama kaçıncı sınıf bilemedik

E her sene didime gidiyoruz farklılık olsun diye kuşadası davutlara gittik. Denizi rezalet. @turizmpsikoloğu 'nun dediği gibi denizde solucan mevzusu var ancak zorlasak yılan dersiniz yani. Ayrıca açık deniz dediler ondanmış... Her yer ot çöp. Şöyle Didim'deki gibi adam gibi yüzeyim denizin dibi görünsün falan imkansız. Kadınlar plajına da, güzel çamlığa da gittik. Hepsi rezaletti. Bu arada kadınlar plajında üstsüz güneşlenen ruslar da mevcut. Türk erkeklerinin gözleri fıldır fıldır

Bu bağlamda Didim'in denizi kadar güzel bir yer görmedim. Şunu da söylemek lazım Altınkum çok kalabalık oluyor. O yüzden ya sabah erken yüzmek lazım ya da 3. koyu tercih etmek lazım.
  • Günaydın, iyi haftasonları..

DH Kullanıcılarına Özel İndirim Kampanyamız devam ediyor.
    Aşağıdaki bilgileri doldurarak özel mesaj atarsanız en kısa süre içerisinde yanıtlamaya gayret göstereceğiz.

Giriş Tarihi:
    Çıkış Tarihi:
    Kişi Sayısı:
    Çocuk Doğum Tarihleri:
    Bölge:
    Maksimum Bütçe:

Sevgiyle kalın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diverso -- 25 Mayıs 2019; 9:33:49 >
  • suleyman35 S kullanıcısına yanıt
    Evet gitmemiş tekrar gönderdim 👍

• Rezervasyonumu Diverso Tur üzerinden Coşku Bey ile telefonla görüşerek yaptım. Öngörülebilir şüphelerime sağlıklı cevaplar aldığımı düşünüyorum. Coşku Bey'e hem fiyat hem de -son zamanlarda pek görmeye alışık olmadığımız- nezaketi için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpermete

Rezervasyonumu Diverso Tur üzerinden Coşku Bey ile telefonla görüşerek yaptım. Öngörülebilir şüphelerime sağlıklı cevaplar aldığımı düşünüyorum. Coşku Bey'e hem fiyat hem de -son zamanlarda pek görmeye alışık olmadığımız- nezaketi için teşekkür ederim.
    Alper Bey bizler de nazik tutumunuz ve tatil planınızı aracılığımız ile gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederiz.
    Süreçle alakalı her zaman ulaşabilir ve aklınızdaki tüm soruları yöneltebilirsiniz.
    Şimdiden iyi tatiller dileriz.
    Sevgiyle kalın.
  • Diverso kullanıcısına yanıt
    Merhaba geçen hafta özel mesaj ile sormuştum ama gözünüzden kaçtı sanırım birde burdan sorayım aynı mesajı yapıştırıyorum teşekkürler

Selamlar 21-26 temmuz tarihleri 2 yetişkin birde 3 yaşında çocuk olarak 5 yıldız herşey dahil konsepti otel istiyoruz. Önceliğimiz denizin temiz, kum veya ince taş ve ani derinleşmeyen olması yani çocuğa uygun olmalı. Havuz önemli değil. Yemekleri de çok çeşitli olmasa bile sağlıklı ve lezzetli olursa yeterli. Marmaris bodrum Fethiye gibi akdeniz Ege arası yerler tercihimiz. Grand yazıcı istiyordum ancak fiyatlar uçmuş max 5000 tl ye kadar yada daha uygun öneriniz olur mu bize? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: samet3534

Merhaba geçen hafta özel mesaj ile sormuştum ama gözünüzden kaçtı sanırım birde burdan sorayım aynı mesajı yapıştırıyorum teşekkürler

Selamlar 21-26 temmuz tarihleri 2 yetişkin birde 3 yaşında çocuk olarak 5 yıldız herşey dahil konsepti otel istiyoruz. Önceliğimiz denizin temiz, kum veya ince taş ve ani derinleşmeyen olması yani çocuğa uygun olmalı. Havuz önemli değil. Yemekleri de çok çeşitli olmasa bile sağlıklı ve lezzetli olursa yeterli. Marmaris bodrum Fethiye gibi akdeniz Ege arası yerler tercihimiz. Grand yazıcı istiyordum ancak fiyatlar uçmuş max 5000 tl ye kadar yada daha uygun öneriniz olur mu bize? Teşekkürler
    Merhaba.
    Talebinizi özel mesajla karşıladık.
    Sevgiler.
    Özel mesaj ulaşmamış tarafıma bir sıkıntı mı oldu acaba kontrol etmeniz veya aynı mesajı tekrar iletmeniz mümkün müdür

• Şimdi geldi teşekkürler 👍

Merhabalar
    2 kişi +1 çocuk 1,5 yaşında bölge antalya denize sıfır 8-12 temmuz arası max bütçe 3000 tl
    Bir sorum olucak tatil sitelerinde yaptığım araştırmalarda örneğin orange countryde belirttiğim şartlarda 4200 gibi bir fiyat çıkıyor. Acenteler ile gidip görüşülünce bu fiyattan daha düşük bir fiyata alınabilimi acaba. Teşekkürler. Özel mesaj uygulamadan gönderilemiyor burdan yazdım kusura bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kupon40

Merhabalar
    2 kişi +1 çocuk 1,5 yaşında bölge antalya denize sıfır 8-12 temmuz arası max bütçe 3000 tl
    Bir sorum olucak tatil sitelerinde yaptığım araştırmalarda örneğin orange countryde belirttiğim şartlarda 4200 gibi bir fiyat çıkıyor. Acenteler ile gidip görüşülünce bu fiyattan daha düşük bir fiyata alınabilimi acaba. Teşekkürler. Özel mesaj uygulamadan gönderilemiyor burdan yazdım kusura bakmayın.
    Merhaba.
    Sevgiler.
  • 2-5 Temmuz arasında Antalya’da hersey dahil iki kişi otel bakıyoruz, bütçe toplam 2000₺ fakat çok güzel bir seçenek olursa esnetilebilir. Önerileri bekliyorum teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Giriş Tarihi: 26.08
    Çıkış Tarihi: 30.08
    Kişi Sayısı: 3 yetişkin 4 çocuk
    Çocuk Doğum Tarihleri: 10.2008, 01.2013, 01.2015, 04.2018
    Bölge: öncelik sırası: balıkesir, ege, akdeniz
    Maksimum Bütçe: 4000 (Herşey dahil ya da TP olabilir)

• quote:

Orijinalden alıntı: platinone

2-5 Temmuz arasında Antalya’da hersey dahil iki kişi otel bakıyoruz, bütçe toplam 2000₺ fakat çok güzel bir seçenek olursa esnetilebilir. Önerileri bekliyorum teşekkürler
    Merhaba.
    Sevgiler.
    Merhaba, tatil için bodrum civarı max 5000-6000 Tl arası, 4 gün , denizi ve havuzu güzel, yiyecek içecek konusunda tatmin eden ve hijyen konusunda problem yaşamayacağımız 14-31 Temmuz arası hd veya ultra hd otel önerisinde bulunabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr_gny -- 25 Mayıs 2019; 17:51:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr_gny

Merhaba, tatil için bodrum civarı max 5000-6000 Tl arası, 4 gün , denizi ve havuzu güzel, yiyecek içecek konusunda tatmin eden ve hijyen konusunda problem yaşamayacağımız 14-31 Temmuz arası hd veya ultra hd otel önerisinde bulunabilir misiniz?
    Merhaba.
    Talebiniz özel mesajla karşılandı.
    Sevgiler.
  • setur da yuzde 10 mobil indirimi devam ediyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.