Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (230. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.tripadvisor.com.tr/ShowUserReviews-g1467782-d6939253-r676708795-La_Blanche_Island_Bodrum-Guvercinlik_Bodrum_Mugla_Province_Turkish_Aegean_Coast.html

Merhaba , otel konum olarak gayet güzel bir lokasyonda , yemekler normal, snack barlar güzel , alkol markaları vasat, denizi güzel, yabancı turist Avrupalı, Arap görmedim hiç otelde, ulaşım için biraz zorlanıyorsunuz yamaçlar var bebek arabası olanlar için söylüyorum, ada etrafında yürüyüş güzel, lokasyondan dolayı havadar, beyaz kumlu plajlar var görsel olarak gayet güzel. Mayıs 25 giriş 1 gece kaldık , ama 2 3 gün yeterli otel için,fazlası sıkılabilir Diniz. Fiyatlar çok arttı, bu kadar para verip sıradan yemekler , kalitesiz alkoller tüketmek bende olumsuz bir izlenim yarattı. Çevresinde tabii ki çok daha pahalı, çok daha iyi hizmet alabileceğiniz yerler vardır ama bütçeniz ile alakalı bu durum. Odaniz eğer deniz gören kısımda ise gerçekten manzara çok güzel.minibarda 2 bira ve alkolsüz içecekler mevcut, çay kahve cattle falan var odada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emindoner09

La Blanche Island yorumumdur.

https://www.tripadvisor.com.tr/ShowUserReviews-g1467782-d6939253-r676708795-La_Blanche_Island_Bodrum-Guvercinlik_Bodrum_Mugla_Province_Turkish_Aegean_Coast.html

Merhaba , otel konum olarak gayet güzel bir lokasyonda , yemekler normal, snack barlar güzel , alkol markaları vasat, denizi güzel, yabancı turist Avrupalı, Arap görmedim hiç otelde, ulaşım için biraz zorlanıyorsunuz yamaçlar var bebek arabası olanlar için söylüyorum, ada etrafında yürüyüş güzel, lokasyondan dolayı havadar, beyaz kumlu plajlar var görsel olarak gayet güzel. Mayıs 25 giriş 1 gece kaldık , ama 2 3 gün yeterli otel için,fazlası sıkılabilir Diniz. Fiyatlar çok arttı, bu kadar para verip sıradan yemekler , kalitesiz alkoller tüketmek bende olumsuz bir izlenim yarattı. Çevresinde tabii ki çok daha pahalı, çok daha iyi hizmet alabileceğiniz yerler vardır ama bütçeniz ile alakalı bu durum. Odaniz eğer deniz gören kısımda ise gerçekten manzara çok güzel.minibarda 2 bira ve alkolsüz içecekler mevcut, çay kahve cattle falan var odada.
    alkol markası olarak jack daniels,absolute,yeni rakı yok muydu hocam.

vasat derken markası pek duyulmayan votka vs. mi veriyolar ?
  • alitaro A kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, çok carladim, red label açtılar, maxx marka alkol var tüm barlarda. Saki rakı, Efes bira ama şişe değil , ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrixfx

sayın dıverso dün özel mesaj atmıştım,dönüş yapmadınız.Bekliyorum.
    Merhaba.
    Sizin mesajınız özelinde bir bilgilendirme yapmış olalım.
    Kimliğimizden de görüntüleyebileceğiniz üzere;

Mesai Saatlerimiz pazar günleri Hariç 09:00 - 19:00 saatleri arasında.

Bizler tabi ki 7/24 geri dönüş sağlamaya çalışıyoruz.
    Fakat bazı gecikmeler olabiliyor.

Talebinizi özel mesaj ile karşıladık.

Sevgiyle kalın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2211

Antalya tarafında otel arıyoruz, haziran 10-15 gibi kalmak için. Önceliğimiz yüzmek o yüzden plajı denizi en temiz olanından. Ama yemeklerde güzel olsa fena olmaz Çocuğumuz yok. Tavsiye rica edebilir miyim?
    Doğrudur.
    Bütçe belirtmeniz durumunda bizler de avantajlı fiyatlar sağlayabiliriz.
    Sevgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aallii06

iyi günler özelden yazdım ama henüz cevap gelmedi. bi hatırlatayım dedim :)
    Tüm özel mesajlara geri dönüş sağladık.
    Mesai saatlerimiz dışında gelen taleplere elimizden geldiğince karşılık vermeye çalışıyoruz.
    Sevgiyle kalın.
  • Merhabalar, esimle ayin 15inden 20sine kadar kalacak otel ariyoruz lüx olmasina gerek yok malum ekonomik durumlar yuzunden 1000 tl civarinda bar disko gezen tipler degiliz, deniz olsun istiyoruz bu yuzden antalya civari onerebileceginiz yerler varmi veyahut antalya bosverin suraya gidin diyebileceginiz yer ?

• arkadaşlar Dikili ve Çandarlı bölgesi için düşünceleriniz nedir ?

Denizi nasıldır ?
    2+2- 4 gün buralarda zaman geçer mi ?
    Konaklama vs hakkında bilgi verir misiniz.
  • emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    La Blanche sasirtti açıkçası. ETS ile Titanic Deluxe Bodrum için görüşürken aynı klasmanda oteller demişlerdi.

• quote:

Aynen öyle, çok carladim, red label açtılar, maxx marka alkol var tüm barlarda. Saki rakı, Efes bira ama şişe değil , ...
    o zaman duja bodrum'da da vermezler. otel zincirleri genelde aynı konseptte çalışıyolar.

ama duja bodrum buradan arkadaşlara chivas,absolute vs. verileceğini söylemişlerdi. göz göre göre müşteriyi mi kandıracaklar anlamadım ki.
  • Arkadaşlar kervansaray lara da tatil yapan oldumu son zamanlarda tavsiye edermisiniz?
    extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt
    Bana gelmişti mail, ben yazismistim Duja ile ,
    Yok abi klasmanlar farklı bence Titanic falan bu kadar değildir , ama otel bölge olarak şahane, hele karşıda lujo efsane görünüyor, deniz e yürüyen merdiven iniyor , orda kalmak isterdik ama geceliği 2 kağıt var en az
    Biz duja rezervasyon kaydirmasi ile 350 ye kaldık, bize dokunması f/p ama 800 falan versem değmezmiş derdim, o paraları edecek oteller değiller bana göre

• Vikingen Infinity Resort & Spa otel nasıldır malum fiyatlardan dolayı bütçem 2000 TL civarı eylül sonu yada ekim başı otel bakıyorum bu otelin fiyatı uygun geliyor. Giden varmı aramızda.

Riolavitas Spa & Resort birde bu otel uygun oluyor başka tavsiyelerede açığım.
  • quote:

La Blanche Island yorumumdur.

Çok pahalı oteller. Bu yıl senin yazlığa mı gitsek ne yapsak :))
  • VLX kullanıcısına yanıt
    Yazlik candır :) sözde bu sene nirvana lagoon maguun diyorduk hoop 1 hafta 10 kağıt. Hangimiz o kadar para kazanıyoruz ki...

• emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    geçen ay bu otelin yorumlarını okumuştum titanic'in yanına yöresine yaklaşamaz hocam. günlük 800 verip maxx marka alkol tüketmek zorunda kalmak gerçekten sinir bozucu olurdu.

artık duja'nın açılmasını ve kullanıcı yorumlarını beklicem.
    emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    bana da mail ile bu şekilde dönüş yaptılar

Alkollü içecekler; Efes bira, Yeni rakı (tesisin belirlediği alanlarda), Absolute votka (tesisin belirlediği alanlarda),chivas regal, jack daniels(tesisin belirlediği alanlarda).

Alkolsüz içecekler; Coca-cola markası ve cappy meyve suyu kullanılacaktır. Meyve suları premix olmayacak.

dediğiniz gibi, göz göre göre bu şekilde olmayan birşeyi söyleyecek halleri olacaklarını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necoe66

Arkadaşlar kervansaray lara da tatil yapan oldumu son zamanlarda tavsiye edermisiniz?
    Bir kış tatilimizi, 5 gece burada geçirmiştik.

O zamanlar booking vardı ve bir fırsat yakalayıp, neredeyse tek gece fiyatına almıştık.

Otele varınca, ücretsiz upgrade yaptılar odamızı ve suit oda verdiler.

ANCAAAAKKK! Otel çoktan ölmüş, kimsenin haberi yok. Herşey kırık dökük, eski bozuk... Böylesini hayatımda görmedim ve bir daha da görmem inşaallah.

Çalışanlar gayretliydi, yemekler ve içecekler güzeldi. Her gece alakart restaurant a davet ettiler (Çin çubukları ile sorunsuz yemek yiyen bir aileyi görünce, Çin'li şef çok sevmişti bizi, her gece çağırdı), biz sıkılınca son gece gitmedik, açık büfeyi denedik.

Yaz tatili nasıl olur bilemedim. Havuzları büyük, deniz ve kumsal güzel. Yaz tatili yapmış birisi yorumlarsa daha faydalı olur.
  • chilekesh1903 C kullanıcısına yanıt
    Çandarlı şirin bir yer.Emekli kasabası.Kale tarafından denize girerdik biz.Soğuk ama temiz suyu var.

Yazlık olsa kalırım.
  • raziel82 kullanıcısına yanıt
    Peki hocam, sizi inandırmak zorunlulugum yok, dilerseniz oteli arayıp teyit edin barda ki durumu, ben arıza yapınca arkadan red label getirdiler ama gizli gizli verdiler lobby barda. Vodka istegimde Smirnoff ya da absolute ellerinde olmadığını, depodan mal çekeceklerini söylediler. 10 dk ya gelir denen şey o gün gelmedi. Ertesi gün de ben otelden çıkacağım için uğraşmadim. Demem o ki, o parayı veren adam bu küçük şeyler ile uğraşmamali. Sağında solunda ki oteller belli, kalite farkı var. Bu net, onlara da hak veriyorum maliyetleri %50 60 artmıştır ama fiyat olarak ikiye katlanmış durumda .

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.