Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Böyle birşeyi bende düşünüyorum ve istiyorum sorun hangi konu ana konu hangisi değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yakında aldığınız tatilleri şu formatta paylaşırsanız çok seviniriz ve faydalı olursunuz arkadaşlar. arayışlar sıklaştı ekmek aslanın ağzında :)

otel adı:
    linki (varsa):
    acenta (varsa):
    kaç kişi (yetişkin+çocuk):
    hangi tarihler:
    fiyat:
  • quote:

Orijinalden alıntı: poqito

yakında aldığınız tatilleri şu formatta paylaşırsanız çok seviniriz ve faydalı olursunuz arkadaşlar. arayışlar sıklaştı ekmek aslanın ağzında :)

otel adı:
    linki (varsa):
    acenta (varsa):
    kaç kişi (yetişkin+çocuk):
    hangi tarihler:
    fiyat:
    valla en yakını şu ,formatına da uyayım bari

otel adı: Kaunos Hotel KÖYCEĞİZDE NİSAN AYINDA

ETS

2 kişi

3 gün 360 tl

Uyacağını sanmam ama :)

balayı balayı diyen arkadaşlar genç olsam balayına buraya giderim(en azından bir kaç gün ayırırım) dünyanın en sakin 22 küsür yer arasına yeni girdi
  • poqito P kullanıcısına yanıt
    Otel adı:Kaya Belek
    Tarih:16-20 temmuz
    Kişi sayısı:2 yetişkin 2çocuk(7-3)otel 3 yaşa ücret alıyor ama rica ettik almadılar.
    Fiyat:4560 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ANTALYA Konyaltına gidecek arkadaşlar buranın düzeni sil baştan tamamen değişmiş .Bende yeni farkına vardım Google maps 2018 kasım ayı görüntüsünü yeni yüklemiş .. o dünyanın en geniş yolu gitmiş iki arabanın birbirini sollayamayacağı yeni bir düzen getirmişler ,youtubedeki videolarda yayalar ,bisiklet sürücüleri için güzel bir ortam oluşmuş ama arabalar için sıkıntılı gibi ,park yerleri vermiş ama parktan çıkan araç trafiği geliş gidiş olarak kapatarak çıkabilir

Ha biraz geniş yol yap be kardeşim , yeni açılacak işletmelerden belediye epey bir kazancı olur
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.