Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tui fun & sun river resort belek hakkında tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Konunun tepesinde f/p yazması ya da yazmaması neden nu kadar önemli?

2000 liralık maxx royal 1000’e indiyse ve 2 kişi 5 gece 20 binden 10 bine indiyse fırsattır. Sana değildir ama bir başkasına fırsattır. Neyi zorluyorsun?

Radko o zaman şöyle bir şey yap ve bütçelere göre öneride bulun, hepimiz yararlanalım. Hiç neredeyse önerin yok, durmadan insanlara sataşıyorsun.

Hadi senden öneri bekliyorum. Fiyatı uçmayan 22-26 nisan arası (bölge farketmez) dış ısıtmalı havuzu olan otel arıyorum. 2 kişi bütçe 4000 lira 4 gece için. Güzel bir öneriyle gel bana 2 senedir bir yararını görmüş olalım. Eğer yok ben uğraşamam dersen benzeri tatil arayanlar için tüm otellerden fiyat aldım bu dönem için nerelerde ısıtmalı dış havuz var biliyorum ama sen öneride bulun, belki benim bilmediğim bir yer vardır.

• Ucuzunucuzu kullanıcısına cevabım: özelden mesaj yazmayı başaramadım. Ben önce ets ile görüştüm oteli arayıp 2.çocuğa onay aldılar. Daha sonra bonus olayını öğrenince bi de otelle görüştüm. ETS çocuk için onay almıştı sizden dedim. World karta 4 taksit yaptım. 9 taksite kadar kart fark etmez yaparız dediler.

• radko kullanıcısına yanıt
    Millete laf yetiştiriyorsun ya, o yüzden sana konuyla alakalı bir soru sordum. Son paragrafta yazdığım şekilde yardımcı olmanı bekliyorum. Buranın gediklisi değil misin? İnsanların gittikleri otellere laf etmiyor musun? E söyle o zaman uygun fiyatlı otel, tarihine kadar yazdım.

Sana sataşarak ekmek çıkarmak mı? Aç da bak bakalım üyelik tarihime. 3 ay sonra 15 yıl oluyor foruma üye olalı...

• Bu fiyatlarla tatil nasıl oluyor anlamadım. Güzelçamlı’da denize sıfır yazlık tutmak daha ucuz. Kumsal yeşillik deniz ağzının içinde. Otelde “parasını verdimci” çirkeflerle bile tatil yapılmıyor artık. İnsan kalitesi bütün keyfi öldürüyor.

Nezih ve muazzam yerlerde süper lüks yazlıkları tavsiye ederim. Daha ucuza da orta direk için hatta 2 aile kapasiteli yerler var.

Geçen sene 0.99 kampanyası olunca yazlık aldım sırf bu gerginliklerden kurtulmak için. 1 haftaya 10,000₺ ne demek.
    Adiosta da 2000₺ puan kaldı harcayacak yer yok.

• gun kullanıcısına yanıt
    Konuyu kalp işaretine basıp favoriye ekliyoruz. Mesela favoriye ekleme sayısından konunun ana konu olduğu anlaşılabilir. Bir çok kişi takip ediyorsa konu ana konudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: elbilse

Otel adı:Kaya Belek
    Tarih:16-20 temmuz
    Kişi sayısı:2 yetişkin 2çocuk(7-3)otel 3 yaşa ücret alıyor ama rica ettik almadılar.
    Fiyat:4560 tl
    Acenteden mi rezervasyon yaptırdınız yoksa direkt oteli mi arayıp rezervasyon yaptırdınız?
  • Pegasos otellerin fiyatını rakip eden var mı arttı mi acaba kasım aralığa göre?

• Otelden yaptırdım taksit de yaptılar world karta.
  • elbilse E kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim, aynı ben de sizin gibiyim, 7 ve 3 yaşında iki çocuğum var, tek çocuk(7 yaşında) seçince atıyorum fiyat 4 bin tl oluyor, 3 yaşındaki çocuğu girince fiyat 6 bine kadar çıkıyor, ben de sizin gibi arayıp 3 yaşındakini ücretsiz yaptırmaya çalışayım bi bakalım, her otel yapar mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elbilse

Otelden yaptırdım taksit de yaptılar world karta.
    Çok iyi fiyat ets de 6,200 tl
  • Para olmadığı için kıbrıs bileti alamadım temmuza şuan 300 tl tek kişi tek gidiş nasıl olacak bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı durum bende de mevcut.Daha 18aylık kızım var.Birde 6 yaşında kızım var.18 aylık kızı ekleyince bir anda artıyor fiyatlar otelin.1-2k koyuyor üstüne.18aylık kız Ne yiyecek ne içecek.Zaten bizimle birlikte yatıyor kalkıyor.Otellerin bu duruma bakış açısı nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: road35

Para olmadığı için kıbrıs bileti alamadım temmuza şuan 300 tl tek kişi tek gidiş nasıl olacak bilmiyorum
    Edreams.de sitesinden alacaksin hocam takip ettin mi o konuyu

• quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

Edreams.de sitesinden alacaksin hocam takip ettin mi o konuyu

Alıntıları Göster
    Bitmiş sanırım 560 tl ye geliyor 2 kisi tek yön

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: road35

Bitmiş sanırım 560 tl ye geliyor 2 kisi tek yön

Alıntıları Göster
    Tarih ver ben bir bakayim

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.