Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ekim (7-13'ü arası) için balayı oteli bakıyorum.

Otel rezervasyonu yaparak daha önce tatile gitmedim. O yüzden bazı konularda bilgilendirmenizi rica edeceğim.

1- Rezervasyonu yapıp ücreti otelde verebilir miyiz? (Booking'de vardı galiba ama şu an hizmet vermiyor, farklı sitelerde böyle bir sistem var mı?)

2- Ekimde rezervasyonsuz gitsek zaten yer bulmakta sorun çekmeyiz. Ancak fiyatlar sizce nasıl şekillenir? Şu an 4 bin lira olan otel o zaman 3.5'a iner mi ya da 4.5 olur mu?

Teşekkürler.
  • Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt
    hocam rezervasyonsuz hiç bir otele gitme yer olmaz vs uğraşır durursun.
    ücreti otelde verdiğim iki rezervasyonum oldu biri odamax diğeri de otelz.
    ama şahsi fikrim otelini beğen kredi kartınla iptal seçenekli rezervasyonunu şimdiden yap derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emindoner09

Beklentiniz yüksek değilse İsis otel deniz olarak işinizi görecektir gumbette herşey dahil. Daha butik, daha kaliteli arıyorum derseniz Costa Farilya çok mutlu olacağınız bir otel olacaktır Gündoğan bölgesinde. Ama fiyatlar önceki yıla göre burada da katlamış durumda geçen seneye göre
    Costa farilya güzelmiş aslında ama uygun tarih çıkmıyor bi türlü.
    Bodrum'a bakmaya devam.
  • goqmen G kullanıcısına yanıt
    Yaz dönemi satış fiyatı nette görünmüyor. Oteli arayıp fiyat almanızı öneririm. Biraz da pazarlık yapın :) daha önce konakladık , begenmistik falan deyin bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temmuz sonu gibi Sueno beach sideye rez yaptirdim biraz pahaliya geldi ama ilk defa cocukla cikiyorum ( 3 yasinda ) guzel olmasini istedim birde bana da hitap etmesini . Umarim herkes hayirli yazlar gecirir

• emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    Siz ne kadara kalmıştınız geçen yıl

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    Otel f/p olarak çok iyi.. konserler ve her marka ithal içki ile zaten parasınınfazlasıyla hak ediyor... havuzlar ve Aqua park başarılı... sueno delux tabii ki çok daha iyi ama geçen seneki kadar kaliteli müşteri memnuniyeti olursa Emin’in memnun dönersiniz... biz bayram da gitmiştik bir de bayrama özel Side sokağında açık büfe kurulmuştu... kokoreçten midye tavaya çiğköfteden tantuniye pamuk şekerden patlamış mısıra ve daha aklıma gelmeyen bir çok ürün ayrıca öğleden sonra açılır saatlerce ikram yapılırdı... özetle otel başarılı 👍

• goqmen G kullanıcısına yanıt
    Yaz dönemi kalmadım hiç, biz bahar ve kış aylarında daha çok seviyoruz bodrumu haftasonu kacamaklari daha uyguna geliyor bize , ama denizini biliyorum, balayı otelimiz yan tarafındaki Baia Bodrumdu 2015 yılında

• quote:

Orijinalden alıntı: Jizzy Quuatily

Arkadaşlar ekim (7-13'ü arası) için balayı oteli bakıyorum.

Otel rezervasyonu yaparak daha önce tatile gitmedim. O yüzden bazı konularda bilgilendirmenizi rica edeceğim.

1- Rezervasyonu yapıp ücreti otelde verebilir miyiz? (Booking'de vardı galiba ama şu an hizmet vermiyor, farklı sitelerde böyle bir sistem var mı?)

2- Ekimde rezervasyonsuz gitsek zaten yer bulmakta sorun çekmeyiz. Ancak fiyatlar sizce nasıl şekillenir? Şu an 4 bin lira olan otel o zaman 3.5'a iner mi ya da 4.5 olur mu?

Teşekkürler.
    Balayına rezervasyonsuz gitmek?

Elini yüzünü yıka tekrar gel :)
  • Arkadaşlar side yada belekte, Barut hemera, cornelide de luxe, dornelia diamond ve susesi için yorum yapabilecek olan var mı? Yada o bütçeye şuraya git daha iyi diyebilir misiniz?
  • odamax dan bahsedilmiş,odamax ,otel ücretinin bir kısmını otelde ödeme kolaylığı sağlıyor ama çok büyük fiyat farkları var

Fiyat karşılaştırması yapmadan ODAMAX a atlamayın derim

Odamax , ETS nin bir yan kuruluşudur Tıpkı jolly nin yan kuruluşu tatil sepeti gibi
  • Prestor kullanıcısına yanıt
    Bütçeni bilmiyorum. Ancak cornelia diamond da kaldım. Otel ve sunduğu olanaklar gerçekten çok çok iyi. Odalar hem temiz hemde kullanışlı. Minibar ücretsiz. Oda için tek olumsuzluk banyo ile oda arasında bir cam var ve bu camdan içerisi belli oluyor. Otel kompakt bir yerden bir yere gitmekte çok problem yok. Yiyecek içeçek üst kalite. Hatta çoğu yemek hemen önünüzde hazırlanıyor. Havuz kapalı havuz aqua sı süper. Otelin etrafı havuzla çevrili. Spa sı snackleri pastanesi içeçekleri va süper. Ben otelde körü bir şey bulamamıştım. Herşey kaliteli ve memnun edici. Tek kötü şeyi klasik denizi. Bütçe tutuyorsa rixos tekirovayı da cernelia diamondan önce tavsiye ederim.

• Değerli arkadaşlar dan atlantique holiday club hakkinda bilgi alabilir miyim.
    Daha once gitmiş arkadaşlar yorum yapabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Balayına rezervasyonsuz gitmek?

Elini yüzünü yıka tekrar gel :)

Alıntıları Göster
    rezervasyonsuzdan kastım tatile birkaç hafta kala yapmak gibiydi aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jizzy Quuatily

Arkadaşlar ekim (7-13'ü arası) için balayı oteli bakıyorum.

Teşekkürler.
    Sigortalı olarak alin. Ekim ayina yakın zamanda ets nin son dakika fırsatlarını arayin. Ölü sezonda daha uygun birsey denk gelebilir. O zaman digerini iptal edersiniz

• Azura deluxe resort hakkında bilgi sahibi olan var mı? Çocuksuz eşimle tatil için uygun mudur?

• ETS nin Garanti bankası kartı hamlesi üzerine Setur görünen fiyat üzerinden yapı kredi world karta %10 indirim olarak karşılık vermiş

Setur'un otel seçenekleri çok geniş değil ama yine de düşünülebilir .Bu kampanyadan yararlanabilmek için mobil uygulamadan veya internet web sayfasından kampanyalar bölümüne girerek indirim kodunu almanız gerekiyor ,son tarih yanlış hatırlamıyorsam mayıs ayının sonuna kadar

Tabiki tüm indimleri bir kenara bırakarak önce fiyat karşılaştırması ,sonra da banka kartı karşılaştırması yapmak en mantıklısı
  • Haziran 17-21 arası balayı için otel tavsiyesi arıyorum.
    Fiyatlar ne olmuş öyle günlük kişi başı 500 TL den aşağı adam gibi otel bulamadım !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurrsy

ETS nin Garanti bankası kartı hamlesi üzerine Setur görünen fiyat üzerinden yapı kredi world karta %10 indirim olarak karşılık vermiş

Setur'un otel seçenekleri çok geniş değil ama yine de düşünülebilir .Bu kampanyadan yararlanabilmek için mobil uygulamadan veya internet web sayfasından kampanyalar bölümüne girerek indirim kodunu almanız gerekiyor ,son tarih yanlış hatırlamıyorsam mayıs ayının sonuna kadar

Tabiki tüm indimleri bir kenara bırakarak önce fiyat karşılaştırması ,sonra da banka kartı karşılaştırması yapmak en mantıklısı
    hocam bu bahsettiğiniz %10 luk indirim sadece şehir otelleri için geçerli bir kampanya.

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.