Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam milli park girişinde zincir kontrolü yapıyorlar yoksa çeviriyorlar yol kenarlarında zincir satan veya kiralayanlar var ancak fiyatı nedir bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HardLoveBaby H kullanıcısına yanıt
    Fiatlar Uludağa yakışır düzeyde :)benim kendi kayak takımlarım olduğu için kira fiyatlarını bilmiyorum,oteli gecelik 450 den tutmuştum şimdi 600-750 civarı fiyat çekiyorlar,milli park girişi 10 lira araç başı, skipass 5 günlük aldim. Yeme içme sana kalmış ancak günlük 150-200 den aşağı kapatamazsın.

• 7 ocak pazartesi otele girdim, yarın çıkıyorum...5 gece.. çabucak geçti.. yarın bir de yola gideceğim diye öğlene kalmaz otelden ayrılırım..alkol kullanmadım..gözlemede dondurmada sıra vardı, hırslanmadım, vazgeçtim...barmene kaliteli çerez için ağız eğmedim..leblebi,fıstık gibin bir şey verdi, tahta küçük bir kaseydi..sanırım kahvaltıdan sonra kartları teslim eder, hesabı kapatırım..kredi kartı kullanmadığım için nakit ödemeyi teklif etmiştim..banka hepsini 100'lük verdi.. bir balya para var elimde neredeyse.. neyse reception'a saymaya başlayim...

yüz,ikiyüz,üçyüz,dörtyüz,beşyüz,altıyüz,yediyüz,sekizyüz,dokuzyüz,bin,binyüz,binikiyüz.................................................................altıbinsekizyüz,altıbindokuzyüz,yedibin,yedibinyüz...lan bitmiyor bir türlü..yedibinbeşyüüüüzzzz...

oh be..üzerimden nasıl bir yük kalktı..öde kurtul..tatilden, hele de özellikle bu yıl ki tatilden benim anladığım bu...öde kurtul...

• Uludağa gelmek isteyenler bence bu hafta gelmesin maden telesiyeji bu hafta hic çalışmadı diğerleri dün hic çalışmadı şimdide çok yoğun bir tipi var göz gözü görmüyor ne olacağı belli değil

• Uludağ skipass fiyatları

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu)

• ets üzerinden bankkart combo ile tek çekim rez yapıp sonradan vade farksız taksitlendiren oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssmm

Uludağa gelmek isteyenler bence bu hafta gelmesin maden telesiyeji bu hafta hic çalışmadı diğerleri dün hic çalışmadı şimdide çok yoğun bir tipi var göz gözü görmüyor ne olacağı belli değil
    hocam cumartesi sabahı turla 1 gece konaklamalı geleceğim ilk defa uludağa gideceğiz çocuklar kızağa binip eğlensinler dedim
    elbise ve kızak kiralama fiyatlarını biliyormusunuz
  • 28 haz & 02 tem arası 4 gece Antalya Kemer Karmir Hotele rezervasyon yaptık ( 2.650 tl )

Bilen giden varmıdır acaba ?

• Bir kaç haftadır güzel bir otel bulmaya çalışıyorum yaz için ama kafam iyice çorba oldu. 110 sayfa forumu okudum, antalyadaki bütün otelleri ezberledim lakin karar veremiyorum. 1 yaşında bebekle temmuz veya ağustos ayı içinde 7 gün için 8-9 bin lira bütçem var. daha önce adam&eve ve titanic lara otellerinde kaldım, ikisinden de memnun ayrılmıştım.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fayfim -- 14 Ocak 2019; 20:58:44 >
  • otel odalarındaki su ısıtıcılarını kullanırken tekrar düşünün

Her ne kadar uzmanların yaptığı sağlık ve çevresel konulardaki uyarılara alışkın olsak da son günlerde gündeme gelen 'otel odasındaki su ısıtıcısında iç çamaşırı kaynatma' uygulamasından haberdar değildik. Uzmanlara göre bunu gerçekten "temizlik" amacıyla yapan insanlar var ve bu tehlikeli bakterilerin üremesine yol açıyor...
    Bu özellikle sık seyahat edenlerin yaptığı, fakat bahsi pek geçmeyen alışkanlık 'ölümcül toksinler'in yayılmasına sebep oluyor.

https://onedio.com/haber/uzmanlar-uyariyor-otel-kettlelarinda-ic-camasirlarini-kaynatan-insanlar-var-784381

• Konu zaten ölmek üzere yoğun bakımdaydi, kalp masajı gibi gelir artık elin gavurunun kirli donu

• Konu öldü zaten.Biraz önce gene bir fiyatlara bakma gafletinde bulundum.Bakmaz olaydım.10binler havada uçuyor.Yazık..

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl Mart ortasında Mayıs başı için Rixos Tekirova'ya 4 gece 2 kişi 2900 TL vermiştim de, çok gelmişti. Şimdi almaya kalksam, aynı tarihte 5100 TL. %75 artış, Hey maşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 16 Ocak 2019; 9:35:27 >
  • Evet konu ölmek üzere ,şimdiye kadar alan aldı almayan kişiler de ,zaten kamyonla para vardır buralardan haberdar bile değildir ,Eğer ,bu sene gerçekten tam doluluk sağlanırsa 2020 yılında da fiyatlar artarak devam eder ,Hele bir de euro (oteller bu para üzerinden hesap yapıyor) uçarsa ,seneye erken rezervasyon da bile burası ölü olarak doğar

otellerdeki ısıtıcalarda iç çamaşır için kullanılması aklımın ucundan bile geçmezdi ama bu haberi okuduktan sonra ısıtıcı benim için bitmiştir ,insanın olduğu yerde her türlü adilik olabiliyor
  • Selamlar

Konumuzun ölme (pasif) durumda olması bazı arkadaşlarımızı şaşırtmış ya da garip gelmiş olabilir.Aslında soruları sorarken cevapları bizde... konuya bakalım 2019 yılı fiyat ve performans tatil fırsatları..... şimdi birde bu sene açıklanan sözde erken rezervasyon fiyatlarına bakalım...
    kaldı ki bunu en iyi geçen sene hotellerde konaklama yapanlar bilir geçen sene koca aile 5 gece 3000 tl verdiği hotel bu sene 6000 7000 istiyorsa insan ne yapsın... gitmek istiyor mu istiyor...

Ama borçla harçla krediyle de tatile gidilemiyceğini biliyor mecbur susuyor..Yani konunun pasif olması son derece normal.. çünkü şimdi aramızdan biri bir hotel yazsa fp bu hotel dese herkes bu arkadaşı kılıçtan geçirir.. geçen sene bu hotel ne kadardı haberin var mı ? der...

Konunun aktif olmasını isteyen arkadaşlarımız konu içersinde gittiği hotellerde giden tatilcinin dikkat etmesi gereken noktaları yazabilir ?

bu saatten sonra fırsat olur mu ? bilmiyorum zor gibi...

Ülkemizin turizm işletmeleri...Türkiye kimliğine sahip vatandaşlarını unuttu...başka denizlere yelken açtılar..

• tatile gidemeyen vatandaşın dramı...

Evinin balkonunu havuz yapan

• Bence konuyu kilitkeyip, 2020 fırsat yılı olsun konusu açalım , şimdiden sesimizi duyuralim bu sene çok müthiş geçse enflasyon minimum 15 olsa , bu fiyatların üstüne %15 yüklenmiş halini düşünemiyorum. Bitti mi artık, gidemicez mi

• quote:

Orijinalden alıntı: emindoner09

Bence konuyu kilitkeyip, 2020 fırsat yılı olsun konusu açalım , şimdiden sesimizi duyuralim bu sene çok müthiş geçse enflasyon minimum 15 olsa , bu fiyatların üstüne %15 yüklenmiş halini düşünemiyorum. Bitti mi artık, gidemicez mi
    Ekimden sonra...
  • 2 arkadaş rezervasyonumuzu yaptırdık.
    17-22 eylül 5 gece için euphoria palm beach'e 2200 lira ödedik, yol vs içinde.
    umarım güzel bir tatil olur. otelin yorumları genel olarak iyi.
    maalesef daha güzel yerler çok para.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheExtasyOfCold

Bu rezervasyon size sorun çıkaracaktır haberiniz olsun. Okumadan onayladığınız satış sozlesmenizde yurtdışında yaşayan İrlanda vatandaşları için geçerlidir ibaresi veya benzeri bulunmakta. Otel girişinde ek ücret talep edecekler haberiniz olsun.
    selam
    cevap cok geç oldu farkındayim

otellerin %70 i travelden yapılan rezervasyonları onaylıyor. mail veya telefon yolu ile teyit ediliyor vs.

Özet olarak :
    Avrupa pasaportlular
    yerli sitelere alternatif olarak travelrepublic ten de uygun fiyatlara önceden teyit almak sartı ile rezervasyon yapabilirler
    mesela temmuz ayında suenodeluxe 10 bin tl iken travelde bu fiyat 7 bin lira gibi..
    neredeyse sezon ortasında bizde uçuk fiyatlara pazarlanan oteller orada çok daha cazip.
    ayrıca iati de türkiye IP Si ile 1050 eur ya pazarlanan otel
    bulgaristan IP sinde 800 eur. olarak cıkıyor

**
    sezon öncesi mayıs ve eylül ekim aylarında
    türk acenteleri daha uygun fiyata geliyor
    ama dediğim gibi sezon ortası yerli acentelerimiz maglesef fiyatları katlıyor

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.