Şimdi Ara

2019 da Ps4 Almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuanda Xbox one s kullanıyorum 1200 e eski kasa ps4 buldum fiyatı iyi mi? Bide tüm ps excleri beni kaç gün yada ay oyalar almayı düşünüyorum sizce mantıklı mı yoksa yeni nesili felan mı bekleyeyim ps exc felan oynamadım kalitesi nedir pek bilgim bile yok

• PS5 kesin olarak duyuruldu mu bilmiyorum ama çok çok büyük bir ihtimal PS4 oyunlarını da çalıştıracak. Şahsi düşüncem 5'i beklemek.
  • Bence alınır. PS5 çıksa bile fiyatı en az 3-4 k olacak.
  • Özel oyunlar sizi rahat 1 yıl götürür. Eğer vaktiniz az ise bu süre artacaktır.
  • alma bence blackfridayda sıfır alırsın o parayla biraz daha bekle
  • Ps4 alma cok kasiyor . Pro bak veya ps5 bekle. One s daha iyi ilk cikan ps4 ten
  • hiç ps4 ex oyunu oynamadıysan kesinlikle alınır. ps5 e daha çok var hem çıksa bile ilk sene doğru düzgün oyunu olmaz
  • Ps5 daha 1 senesi var o kadar beklenirmi sen karar vereceksin ps5 in geriye uyumlulugu olacagi soyleniyor ben ps4 pro aldim 2 ay once yaklasik pismanda degilim. Ps5 ciksa bile gene ps4 piyasasi ölmicek hem bana göre ps5 ilk ciktiginda alinmaz kronik sorunlari olabilir makinanin birde oyun cesitliliği açısındanda fazla oyun olacagını ilk başlarda düşünmüyorum
  • Ps5 daha 1 senesi var o kadar beklenirmi sen karar vereceksin ps5 in geriye uyumlulugu olacagi soyleniyor ben ps4 pro aldim 2 ay once yaklasik pismanda degilim. Ps5 ciksa bile gene ps4 piyasasi ölmicek hem bana göre ps5 ilk ciktiginda alinmaz kronik sorunlari olabilir makinanin birde oyun cesitliliği açısındanda fazla oyun olacagını ilk başlarda düşünmüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.