Şimdi Ara

2019 Ayt Tarih 1 Soruları Fullenilmez

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Tekalifi milliye emirleri, Tapo kağan ve diğer soruları nereden ve hangi kaynaktan çalışarak doğru yaptiniz
    Nasil caliştiniz da tum sorulari yapabildiniz?

Ayt tarihi fullemek isteyen biri ne yapabilir?

(2 yanlişim vardi)

Bana gore artik kaynak kitaplardan çalişmak yetmiyor gibi.ör tyt coğrafya umman sorusu,ayt tarih takalifi milliye emirleri,tapo kağan sorusu vb. sorular eminim ki çoğu kaynakta yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcyusuf21 -- 20 Eylül 2019; 21:4:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Tapo Kağan sorusu. 5. pembe işarete bağlı olan paragrafta. Çok bilindik bir kaynak, yayın denizi’nde vardı.

2019 Ayt Tarih 1 Soruları Fullenilmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mcyusuf21 kullanıcısına yanıt
    tekalifi milliye sorusu iptal edilmeseydi full geliyordu tyt ayt... test okul tarih tyt-ayt fasikülden çalıştım

• europa universalis iv oynamam sayesinde umman sorusunu rahat yaptım. strateji oyunj oynamanın faydaları

• Up

• Haklisin hocam. Bu sorular bilgiyi ölçmez. Babam tarih öğretmeni benim. Oturduk 9. Sınıf kitabında aradık Tapo Kağan'ı. Bir cümlede geçiyor orda da sorudaki misyonundan bahsetmiyordu. Piyasadaki bilmem şu kaynakta yaziyormuş. Bana ne yazıyorsa her kaynağı okumak zorunda mıyım ben? Onun haricinde özenle seçilmiş yanlış sorumuz tekalifimilliye vardı. Bunu doğru yapma ihtimaliniz yok çünkü her şık doğru zaten. Ben sadece Tapo Kağan sorusunu yanlış yapan 8-1 yapmış biri olarak soyluyorum. Tarihe fazla abanmanın hiçbir mantığı yok. Güzelce okuyup testini 1 kaynaktan çözdükten sonra edbsos denemesi çözmek tarih icin fazlasıyla yeterli. Gerisi Allahın takdiri. Haa sınavda bir tane uyuz soru gelir yanlış yaparsın. Olabilir, herkes yapabilir. Açığını ayt mattan veya edebiyattan kapatirsın o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 20 Eylül 2019; 23:1:30 >
  • ceyhunceyhan kullanıcısına yanıt
    Ayni şekilde dusunuyorum

• Evet hocam doğrudur.

• Bu dersler genel kultur sahsen ben de o umman sorusunu cok iyi bir cografya hocam sayesinde yaptim cok zorlamisti bizi 10. Sinifta cografyayla ilgili her seyi ogretmeye calisiyordu

• O soruyu nasil yaptin,ne çaliştin

Iste genel kultur diyorum ya tamamen aklimda kalmis

• Hocam cslistirdi dedigin icin sordum.Hocan al bak umman burada demiş olamaz herhalde :)

Dedi gercekten hocam cok bilgili bir insandi

• kendinemezun kullanıcısına yanıt
    Hocam fotosunu yada linkini atar misiniz testokulun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.