Şimdi Ara

2018 VW Polo Airbag Karmaşasına Son (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
1
Favori
19.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2007 model corsa d sport aracımda 8 adet airbag var.

Şimdi bu araçları görünce komiğime gitmiyor değil.
  • dtsaykopat kullanıcısına yanıt
    Verdim gitti.
  • msansertekin kullanıcısına yanıt
    Ar-gede bu cuma vakti boş zaman çok galiba. Bu arada bloğunu kaldırdım. yazdıkların, bir şeyi ispat etmeye çalışmak için içine çekildiğin umutsuz çabaların falan gerçekten güldürdü beni. Allah da seni güldürsün. İcazetimi almana tabii ki gerek yok ben icazet alınacak merci değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cormen -- 4 Mayıs 2018; 14:31:29 >
  • 2010 model cruze'umda 8 hava yastığı var. başlığı görünce şok oldum. sorsan cruze araba değil piyasası yok derler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Ar-gede bu cuma vakti boş zaman çok galiba. Bu arada bloğunu kaldırdım. yazdıkların, bir şeyi ispat etmeye çalışmak için içine çekildiğin umutsuz çabaların falan gerçekten güldürdü beni. Allah da seni güldürsün. İcazetimi almana tabii ki gerek yok ben icazet alınacak merci değilim.
    "Fanboy'lardan birisi öyle sinirlenmiş ki" yazdım. Direkt atladın. İnsanın kendini bilmesi hoş bir şey. Ortaya bırakıyorsun, sahibi alıyor hemen.

Uzun yazmıştım ama değmez

Bir alıntı yaptık diye arşa yükselme. Seni kale alan yok burada. Blok atsan ne olur atmasan ne olur Bloğu ben atacağım, zira yazdıklarının bir esprisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msansertekin -- 4 Mayıs 2018; 16:12:41 >

Yandan 50 ille bir vursunlar yine sonuç ne oluyor ona da bak istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trust06

Yandan 50 ille bir vursunlar yine sonuç ne oluyor ona da bak istersen.
    Kafanla camı kırmıyorsun mesela, darbe direkt sana vurmuyor airbag hafifletiyor mesela ?

Ya ben bu mantığı cidden anlamıyorum. Madem kaza yaptığımızda her türlü öleceğimizi düşünüyorsunuz, sökün o zaman arabanızdaki bütün airbagleri. Ağırlık yapmasınlar az yakarsınız.
  • kanka ben dislike ettim ama dikey çektiğin için,

yatayını çek koy söz geri alacam bütün dislike'ları, bi nevi ipotek koydum yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Son Sahibi Olursun

kanka ben dislike ettim ama dikey çektiğin için,

yatayını çek koy söz geri alacam bütün dislike'ları, bi nevi ipotek koydum yani

Tamam bir dahakine yatay çekerim zaten topu topu 3 video var. Birisi alayına dislike atmış

Üzerime alınmamıştım ama tatmin edecekse fanboy da olurum Cebime 100bin koyar gider Polo alırım sonra da havayastıklarının sigortasını söker öyle binerim. Ve bu da seni hiç mi hiç ilgilendirmez. Beraber mi kazandık 100bini? Hayır. Güvenliğimden sen mi sorumlusun? Hayır. O zaman susup oturacaksın. Bak işte fanboyluk böyle olur.

Nitekim ağır işsiz olduğun için halisünasyonlar da başlamış belli ki.

Ha bu arada; kime ne değer ne değmez bilen biliyor, bana kahve ağızıyla konuşmana gerek yok çünkü seni bir yere vardırmaz aksine küçük düşürür. Senin gib ikendini ispat çabasında olan birinin yapacağı son şey olmalı. Benim yerime sen beni bloklarsan da fazladan memnun olurum zira kendini ispatlamaya çalışırken düştüğün gülünç durumlara ve aynı aciziyetine birden fazla kez gülecek değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cormen -- 4 Mayıs 2018; 17:26:35 >

• Hardcore vw fanlarını anlayamıyorum cidden beyin yok gibi davranıyorlar, 2 airbagli arabayı savununca eline ne geçiyor arkadaş hepinize komisyon mu veriyor bu adamlar
  • Hem 5 yıl para biriktirip bu yüksek fiyatlara araç alacağız hemde can güvenliğimiz olmayacak yandan birisi vurduğunda paket olacağız öyle mi?
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar ülkenin çoğunluğunun kafası bu işte. Bu kafaya ne anlatabilirsin ki?

Doğuş fazla bile koymuş 2 havayastığını Polosuna. Bunlara çok bile.
  • 207m kullanıcısına yanıt
    ‘‘Sizi bini ispitlirim bir dihi bi kinidi iğzinizi içimizsiniz’’ demeden önce zaten sana ve vosfofgen fanboyluğu yapan herkese kapı gibi ispat olan linke tıklamanı tavsiye ederim. Bu kadar ders yeter. İki (2) havayastığı sunabilen bir arabaya para verenlere allah akıl versin
  • aaguler kullanıcısına yanıt
    :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 207m -- 4 Mayıs 2018; 22:17:4 >
  • ön kapısı titanic gibi su alan,torsiyon kullanan,emisyona hile ile çözüm üreten
    DSG olayını kronik halde kurup patlamaya hazır halde teslim eden bir

felsefeden ne bekleniyorki.

vag grubu pişmanlıktır hepsi bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

:)
    konuya ve genel mesajlarınıza baktığımda..

sanki vag ceosu gibi yazmışsınız.

çok ileri derecede bir fanboy görüntüsü var içerikte.

olaysa basit

adamların çapı bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Hem 5 yıl para biriktirip bu yüksek fiyatlara araç alacağız hemde can güvenliğimiz olmayacak yandan birisi vurduğunda paket olacağız öyle mi?
    Bence bunlar iyi günlerimiz
    Elli ile üstelik yandan vurduktan sonra airbag anca soğan zarı vazifesi görür.

Siz de 8 airbaglisini alın o vakit bir deneyin ondan sonra konuşalım...
  • https://www.greencarreports.com/news/1102485_what-ordinary-germans-think-about-vws-diesel-emission-scandal

Yukarıdaki makale sıradan Alman vatandaşlarin Emisyon skandalı hakkında sorulan 5 kritik soruya verdiği cevapları içeriyor.

1.soru VW nin emisyon hilesi skandalı hakkında ne anladığınızı 1 ya da 2 cümle ile açıklar mısınız?

Cevap: Net bir şekilde VW deki personel normalin üzerinde olan emisyon değerlerini gizleyen filtreleri kasten montajlamistir ve VW ne göre yönetim,mühendislerin bu filtreleri montajladığını bilmiyordu.

2.soru Bu mesele müşteriler, Alman sanayisi ve VW için ne kadar ciddi?

Cevap:Meselenin çok da ciddi olduğunu düşünmüyorum.6 ay içinde hiç kimse artık bu mesele hakkında konuşmayacaktir. Mutlu bir şekilde son model Mk 7 Golfumu kullanırım.

3. soru Alman basınında gördüğünüz skandalın üzerinin örtülmesi konusunda ne düşünüyorsunuz?

Cevap: Alman medyası tüm ana haberleri verdi, ancak burada medyanın objektif olup olmadığı konusunda bir yargıda bulunamam çünkü konu hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim.

4. soru Skandal,gelecekte bir VW aracını almayı düşünürken kararınızı etkileyecek midir?

Cevap: Hayir, cünkü herkes hile yaptığı için, VW nin yaptığı umrumda değil.

5.soru Skandal dizel yakıt hakkında ve elektrikli ve hibrit araclar gibi daha çevreci secenekler hakkındaki düşüncenizi değiştirdi mi?

Cevap: Hayır, benzinli ve dizeli kullanmaya yine devam edeceğim.

Yukarıdaki sorular ve cevaplar şu gerçeği ortaya koyuyor ki, VW sadece Türkiye'de değil, başta kendi ülkesi Almanya olmak üzere tüm dünyada bu skandala rağmen nasıl da rağbet gördüğünü gösteriyor. Bu bir tez konusudur. Diyelim ki Türkiye' de VW alanlar aptal. Peki geçen yıl şirketi Toyota ' nin üzerine çıkaran ve lider yapan dünya tüketicilerine ne diyeceğiz? VW araçları tılsımlı mı? Şeytan tüyü mü var? Bu kadar eleştiriye rağmen adamlar leblebi gibi araç satıyor ve pazar payı skandala rağmen artıyor. Bu işin sırrı nedir?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.